2017-05-16

Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą

0

Jurorka „#SUPERMODELKA PLUS SIZE” gwarantuje uczestniczce sławę. Ewa Minge zasiądzie w jury nowego show Polsatu i już przygotowuje niespodziankę! Projektantka zdradziła, że w programie szuka dziewczyny, której chce otworzyć drzwi do wielkiej międzynarodowej kariery.

To nie żarty! Triumfatorka zostanie otoczona opieką samej Ewy Minge! Dla zdobywczyni tytułu Supermodelki Plus Size kreatorka mody przygotowała coś wyjątkowego. - Dziewczyna, która wygra, zostanie zaproszona do mojego zagranicznego pokazu. W Paryżu, Mediolanie albo Nowym Jorku. Na pewno będzie to wielkie wydarzenie z prasą międzynarodową. Przy takich eventach pracują nasze globalne biura prasowe, których zadaniem będzie wypromowanie naszej nowej supermodelki. Chcę, żeby ta dziewczyna była prawdziwą gwiazdą pokazu! - powiedziała projektantka POLSAT.PL.

Ewa Minge przypomina i podkreśla, że od tego sezonu w rewiach mody sygnowanych jej nazwiskiem na stałe zagoszczą modelki o bardziej kobiecych kształtach. - Chcę komuś pomóc, pokazać, że nie ważne ile masz kilogramów, jesteś piękna i najbardziej liczy się Twoje wnętrze - tłumaczy. - Pokazując na wybiegach zbyt szczupłe kobiety doprowadzamy często do ogromnych tragedii. Młode dziewczyny patrząc na przykład na Anję Rubik, która jest akurat pewnego rodzaju zjawiskiem, bo na własne oczy widziałam jak objada się pączkami, chcą wyglądać tak jak one i zaczynają się głodzić... Nie tędy droga. Chodzi o to, aby akceptować swój rozmiar i swoją normalność. Coraz więcej wielkich światowych agencji modelek sięga po modelki plus size i na szczęście, powoli następuje społeczne otwarcie oczu, stąd moja decyzja - podkreśliła.

Nagroda Ewy Minge z pewnością podgrzeje atmosferę w programie i zaostrzy rywalizację o pierwsze miejsce. Nic dziwnego, bo udział w pokazie projektantki tej klasy nie może przejść bez echa i z pewnością ułatwi późniejszą drogę na sam szczyt.

Joanna Grochal

Zobacz także:
Oto jury „#SUPERMODELKA PLUS SIZE“

Oglądaj w IPLA.TV:
Casting #SUPERMODELKA PLUS SIZE

Komentarze
© Polsat 2018