2017-05-11

„Przyjaciółki” - odcinek 109: Metamorfoza Pawła

0

Namiętność wybucha między Pawłem a Anką, Patrycja zrywa z Jeleńskim, a Zuza spotyka się z szefem ochrony. W świecie „Przyjaciółek” nic nie jest stałe. Ludzie i sytuacje potrafią mocno zaskakiwać.

Anka i Paweł dowiadują się, że mają współpracować z Jeleńskim. Zgodnie rezygnują z prowadzenia tej sprawy. Paweł chce się zbliżyć do żony. Odwiedza córki w wynajętym mieszkaniu. - Przepraszam, za to, że kłamałem. Chciałem dobrze, ale uciekałem od pewnych spraw. Myślałem, ze do bycia dobrym ojcem wystarczy zapewnienie bytu. Dla ciebie Zośka w ogóle nie byłem ojcem. Zawiodłem - kaja się Paweł w obecności rodziny. Anka nie potrafi ukryć łez. - Sprawę Mirki też załatwiłem, wraca do Gdańska - dodaje mężczyzna. Między parą sprawy mają się coraz lepiej. Paweł okazuje czułość i namiętność wobec Anki. Nieoczekiwanie proponuje ukochanej podpisanie dokumentów małżeńskich.

Zuza spotyka Dagmara, który postanowił zmienić styl na „złego chłopca”. Dagmar przyjeżdża czerwonym, sportowym autem. - Sama bym na ciebie poleciała - mówi przekornie Zuza. Twierdzi jednak, że to do niego nie pasuje i postanawia mu pomóc. Wpada na pomysł, aby umówić go ze swoją asystentką. - Musisz być sobą matołku, wtedy jesteś fajny - strofuje Dagmara.

Wiktor przychodzi do mieszkania Patrycji, bo ona nie odbiera jego telefonów ani nie odpisuje na SMS-y. W gniewie Patrycja wyznaje Wiktorowi, czego się dowiedziała na jego temat. - Myślałam, że jesteś szlachetny i cierpisz. Ale jesteś zwykłym gnojkiem. Przeżywasz wielką namiętność na każdym lunchu - krzyczy w twarz adwokata. - Co ty możesz wiedzieć o moim małżeństwie?! - odparowuje Jeleński.

Zuza i Inga wyciągają Patrycję z pracy. Wiedzą, że dzieje się u niej coś złego. Patrycja wyznaje wszystko przyjaciółkom. Nie jest jednak gotowa, aby przyznać się Ance. - Wziął mnie na litość, to jego metoda - mówi Patrycja. Jej znajome są jednak przekonane, że Patrycja jest zakochana.

Zuza spotyka się z Markiem. Mężczyzna wyjaśnia jej, jaki ma układ z byłą żoną. Zuza coraz bardziej przekonuje się do niego i ich znajomości. Robert natomiast ma coraz więcej zastrzeżeń, co do sposobu wychowania Hani przez Ingę. Jego ciągłe uwagi wyprowadzają ją z równowagi. To wszystko nieuchronnie prowadzi do wielkiej kłótni.

Przyjaciółki” w każdy czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jak w dzieciństwie wyglądała serialowa Anka?
Wielkanocne tradycje u Anity Sokołowskiej
Kogo zagra Radosław Pazura w „Przyjaciółkach”?
„Przyjaciółki” uwielbiają robić zakupy. Jakie?
#NEWSKIOSK: Małgorzata Socha znów na salonach
Anita Sokołowska w podwójnej roli w Polsacie
100 powodów, żeby nadal kochać „Przyjaciółki”

Komentarze
© Polsat 2018