2017-04-28

Dla kogo bije serce Natalii Szroeder? To tylko plotki?

0

Młoda i uzdolniona piosenkarka rozgrzewa serca wielu mężczyzn… Świat show-biznesu aż huczy od plotek na temat jej rzekomych romansów. Czy Kaszubka z krwi i kości, uczestniczka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, jest w związku?

Natalia, mimo młodego wieku, ma już na koncie spore sukcesy. 22-latka koncertuje, nagrywa płyty i jest bardzo aktywna. Niedawno na rynku pojawił się jej nowy singiel „Zamienię Cię”, w którym gościnnie występuje Jan Kliment, jej partner z tanecznego show Polsatu. Pojawiły się także pogłoski, że oprócz tańca, Janka i Natalię łączy coś więcej.

Nic w tym dziwnego. Piosenkarka to piękna kobieta, a gorące rytmy i wielogodzinne próby choreograficzne sprzyjają zacieśnianiu więzi. Pikanterii dodaje fakt, że Janek ma żonę, Lenkę. Natalia jednak zdecydowanie zaprzecza, jakoby ją i tancerza łączyło głębsze uczucie niż przyjaźń. - Prasa lubi doszukiwać się takich rzeczy, ale nie sądziłam, że doszuka się ich między nami. Z żoną Janka znam się dłużej niż z Jankiem. Kumplujemy się - powiedziała w rozmowie z portalem plejada.pl. Artystka podkreśla, że nie ma tu mowy o żadnej zazdrości, a cała trójka spotyka się często na kawie.

 

👗

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Prasa łączyła Natalię również z Liberem, mężem Sylwii Grzeszczak. Tuż po ślubie, małżeństwo zamiast udać się na miesiąc miodowy, wyruszyło w osobne trasy koncertowe. Liber w tym czasie śpiewał z piękną Szroeder, a prasa rozpisywała się o ich zbytniej bliskości. Media grzmiały o nieuchronnym rozwodzie, którego przyczyną miałaby być młoda artystka. Cała trójka zdecydowała się uciąć plotki i zamieścić w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. Żona Libera podkreśliła, że nie ma mowy o żadnej zazdrości, a między nią a młodą gwiazdą panują koleżeńskie relacje.

Podczas udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Natalię kojarzono z kolei z Adamem Fidusiewiczem. Piosenkarkę i aktora podejrzewano o romans, czego dowodem miały być wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych. Atmosfera stała się naprawdę gorąca, gdy kolorowa prasa zasugerowała, że Fidusiewicz rozstał się z dotychczasową dziewczyną. Do plotek odniosła się Natalia. - Kumplujemy się z Adasiem, dlatego wrzucamy razem zdjęcia. One nie oznaczają, że już jest big love. Bardzo lubię Adama, bardzo mu kibicuję i uważam, że jest bardzo plastyczny i jeśli chodzi o ruch, i jeśli chodzi o głos. On bardzo promienieje i jeśli się wpadnie w jego promienie, to ten humor się autentycznie poprawia - powiedziała podczas rozmowy z portalem party.pl.

Natalia nie zdradza szczegółów ze swojego życia prywatnego, a im mniej mówi, tym większe zainteresowanie wzbudza. Portale plotkarskie zachodzą w głowę i próbują ustalić czy serce Natalii jest zajęte, a jeśli tak, to dla kogo bije? Czy w plotkach na jej temat jest choć odrobina prawdy?

Mona Mon

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w każdy piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Iwona Cichosz faworytką „Tańca z Gwiazdami”?
Stefano Terrazzino krawcem w „Tańcu z Gwiazdami?”
Poznaliśmy wielką czwórkę „Tańca z Gwiazdami”
Kaczorowska i Malinowski razem w wielkim łóżku!
„Chciałem opuścić ten program jak najszybciej”
Jak prezenterka wróciła do formy po ciąży?
Marcin Korcz sensacją „Tańca z Gwiazdami”
Rafał Jonkisz znów w „Tańcu z Gwiazdami”!
Zobacz prywatne zdjęcia Michała Malinowskiego
Natalia Szroeder w drodze po Kryształową Kulę?

Komentarze
© Polsat 2018