2017-04-27

„Przyjaciółki” - odcinek 107: Nieoczekiwana wizyta

0

Powrót Ingi, pojawienie się dawnej kochanki Pawła, nagłe przybycie matki Zosi, namiętny romans Patrycji i sercowe przygody Zuzy. Atmosfera robi się gorąca i... bardzo skomplikowana.

Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska. Dziewczyny nadrabiają czas rozłąki. Temat nieślubnej córki Pawła dominuje w rozmowie. - Paweł musi wypić to piwo, którego naważył - stwierdza Anka. - Bzyknąć się jest bardzo prosto, tylko co potem? - retorycznie pyta Zuza. Przyjaciółki zwracają uwagę, że młoda wdowa Patrycja wygląda kwitnąco.

Jeleński nalega na kolejne spotkanie z Patrycją. Gdy umawiają się, znów dochodzi między nimi do fizycznego zbliżenia. Widać, że adwokata i wdowę po Michale łączy ogromna namiętność. Patrycją jednak miotają sprzeczności. Wieczorem dzwoni do Jeleńskiego i informuje go, że nie chce dalej prowadzić romansu. Mimo to spotyka się po raz kolejny.

Zuzę zaczyna powoli irytować nowa asystentka. - Dobrze wyglądam, pani dyrektor? Chcę być taka jak pani - mówi Aneta. Tymczasem Dagmar atakuje Zuzę za to, że namawiała Kate do zdrady. - Jak mogłaś ją zdeprawować? Ona była czysta jak dziewica! - wykrzykuje w holu biurowca. Asystentka Zuzy uderza Dagmara w głowę. Chłopak upada…

Do mieszkania Pawła i Anki nieoczekiwanie przyjeżdża matka Zosi. Dochodzi do spotkania w którym poruszane są kwestie przyszłości dziewczyny. Sytuacja jest niezręczna dla wszystkich uczestników spotkania. Anka po poznaniu Mirki, matki Zosi, dochodzi do wniosku, że dziewczyna powinna zostać z nimi. Mirka okazuje się być uzależniona od alkoholu. Kobieta zmusza Zosię, aby ta wróciła z nią do Gdańska. Paweł z Anką bardzo to przeżywają. - Jesteś częścią naszej rodziny - mówi prawnik do córki.

Robert okazuje się być wyjątkowo dobrze przygotowany do roli ojca. Pomaga i wspiera Ingę. - Powinniśmy zważyć mamę, przeczytałem w książce - mówi Robert. - Unikaj stresu, on hamuje laktację - poucza Ingę.

Zuza wyznaje Indze, co się wydarzyło pomiędzy nią a Jerzym w Nowym Jorku. Zuzę coraz bardziej intryguje Marek z ochrony. Daje zaprosić się na randkę, która nieoczekiwanie szybko się kończy…

Przyjaciółki” w każdy czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Internetowe wyzwanie dwóch przyjaciółek
Wielkanocne tradycje u Anity Sokołowskiej
Kogo zagra Radosław Pazura w „Przyjaciółkach”?
„Przyjaciółki” uwielbiają robić zakupy. Jakie?
#NEWSKIOSK: Małgorzata Socha znów na salonach
Anita Sokołowska w podwójnej roli w Polsacie
100 powodów, żeby nadal kochać „Przyjaciółki”

Komentarze
© Polsat 2018