2017-03-29

#NEWSKIOSK: Małgorzata Socha znów na salonach

0

Z macierzyństwem jej do twarzy! Indze z „Przyjaciółek” służy rola młodej mamy. Aktorka nie okupuje pierwszych stron gazet ze względu na skandale i sprawy obyczajowe. W jej życiu są dużo ważniejsze tematy…

#przyjaciolki #inga #nowyjork #ciaza #media #prywatnosc
W serialu „Przyjaciółki” Inga mieszka w Nowym Jorku i jest w zaawansowanej ciąży. Za oceanem odwiedza ją Zuza. W rzeczywistości w styczniu aktorka urodziła drugą córeczkę. Fachowe portale zwracają uwagę, że ciąża aktorki była całkowicie „niemedialna”. Socha unikała pokazywania się na ściankach, a także stroniła od rautów, premier i imprez. Chroniła prywatność swoją i dziecka, chcąc jak najlepiej przygotować się do porodu. - Pierwsza ciąża była sprawą medialną. Inaczej to przeżywałam i nie sadziłam, że to będzie takie poruszenie. Przy okazji drugiej starałam się być w cieniu, nie afiszować się ciążą i brzuszkiem. Nie chciałam, żeby ten temat był wałkowany - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

#mama #macierzynstwo #pomoc #sasiedzi
Małgorzata Socha nie kryje, że bycie mamą cały czas stanowi dla niej wyzwanie. Ostatnio podzieliła się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa i jak się okazało w trudnych chwilach zawsze może liczyć nie tylko na wsparcie najbliższych... - Mam cudownych sąsiadów, którzy mi pomagają. Warto poznać sąsiada w windzie, aby później ta znajomość mogła rozkwitnąć. Można sobie wzajemnie pomóc. My matki mamy te same problemy - powiedziała.

#urlopmacierzynski #praca #moda #reklama #drogatorebka
Aktorka nie mogła pozwolić sobie na dłuższy urlop macierzyński. Zaledwie po miesiącu od urodzenia drugiej córeczki wróciła do obowiązków zawodowych. Nie tylko na plan „Przyjaciółek”, ale także pojawia się na imprezach w roli ambasadorki jednej z ekskluzywnych marek odzieżowych. Trzeba przyznać, że prezentuje się olśniewająco. Bierze również udział w kampanii reklamowej sieci sklepów meblowych. Na jednym z pokazów pokazała się z torebką o wartości 7 tysięcy złotych, co wzbudziło liczne komentarze.

#socialmedia #insta #corka #basia #serialowedziecko
Małgorzata Socha znana jest z profesjonalizmu, chroni swoją prywatność, a jej osoba darzona jest powszechną sympatią. Tym bardziej zaskoczeni byli internauci, którzy na Instagramie zobaczyli film z… dzieckiem leżącym na jej kolanach i uśmiechającym się do kamery. Wszyscy spekulowali, czy to aby na pewno Basia, córka aktorki. Pojawiły się opinie, że urocza mała dziewczynka zagra córkę Ingi w serialu „Przyjaciółki”.

#skalpel #operacjeplastyczne #wiosna #naturalnosc
Słabością części aktorów i celebrytów jest poprawianie sobie urody. „Obstrzykiwania”, botoks, silikon to chleb powszedni ludzi z pierwszych stron gazet. W mediach nie zabrakło również insynuacji, że Małgorzata Socha może być ofiarą skalpela. Zdjęcia z eventów rozwiewają jednak wszelkie wątpliwości. Aktorka wygląda kwitnąco i wręcz promienieje witalnością.

Michał Pogodowski

Czytaj o życiu gwiazd i bądź na bieżąco z programami oraz serialami Polsatu!
#NEWS: www.polsat.pl/newskiosk

Zobacz także:
#NEWSKIOSK: Co się dzieje u Kasi Sawczuk?
#NEWSKIOSK: Wszystkie światła na Agnieszkę!
#NEWSKIOSK: Gorąca zima Patryka Pniewskiego

Komentarze
© Polsat 2018