2017-03-29

Mateusz Banasiuk rzucił się w wir intensywnej pracy

0

Jak nie „Pierwsza miłość” to „Niania w wielkim mieście”. Aktor ma sporo zajęć. Czy udział w czwartym odcinku nowego serialu Polsatu, gdzie wcielił się w rolę pełnoetatowego taty, był tak samo elektryzujący jak związek Radka z Jowitą?

Fani Mateusza Banasiuka mają ostatnio sporo okazji, aby śledzić jego karierę. To dlatego z entuzjazmem przyjęli wiadomość, że wystąpi gościnnie w serialu „Niania w wielkim mieście”. - Dobrze, że mi dziecka nie pilnujesz - pojawiły się żartobliwe komentarze w mediach społecznościowych po tym, jak w jednej z głównych scen, grany przez niego Emil, zasnął po imprezie z kolegami… A w tym czasie jego dwuletnia córka zniszczyła sukienkę, dowód rzeczowy w sprawie sądowej.

- Od czasu do czasu lubię „wpadać” do takich seriali nawet na jeden odcinek - wskazał aktor, który na co dzień związany jest przede wszystkim z „Pierwszą miłością”, gdzie również jest… młodym ojcem.

Seriale to jednak tylko część intensywnego życia zawodowego. Mateusz Banasiuk ostatnio dostaje dużo propozycji teatralnych, choć - jak sam wielokrotnie twierdził - w szkole teatralnej wróżono mu głównie karierę telewizyjną i filmową. Aktualnie można z nim zobaczyć sztukę „Zaklęte rewiry” w Teatrze WARSawy. Aktor nie ukrywa, że jest „nakręcony” sceną i żywym kontaktem z widzami.

- Zawsze staram się być jak najlepszy. Niezależnie od tego co robię. Czy to jest show, „Taniec z Gwiazdami”, ambitne kino czy spektakl - powiedział w jednym z wywiadów. Do dziś czerpie inspiracje ze swoich występów w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie w szóstej edycji miał okazję sprawdzić swoje umiejętności wokalne, a nawet wygrał jeden z odcinków jako Brad Roberts.Wyzwań nie brakuje, a wiosna to dla Mateusza czas wytężonej pracy. Nic dziwnego, że mocno naładował akumulatory przed intensywnym okresem. Jeszcze kilka tygodni temu jeździł na snowboardzie i odpoczywał w górach, a ostatnio wziął udział w Mistrzostwach Polski Aktorów w pływaniu. Z sukcesami, bo nie miał sobie równych i zwyciężył w zawodach. Jak widać wciąż świetnie sobie radzi w wodzie. Tak jak cztery lata w filmie „Płynące wieżowce”, gdzie zagrał pływaka homoseksualistę. Czym jeszcze zaskoczy w najbliższym czasie?

Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
#NEWSKIOSK: Co się dzieje u Kasi Sawczuk?
Michał Koterski o „Kaśce” z serialu „Pierwsza miłość”
Robert Wabich kupił restaurację we Wrocławiu
„Paweł poświęci wszystko dla swojej miłości”
Urszula Dębska: Mam trochę wrednego charakteru
„Gram seksoholika, który uciekł z Wrocławia”
„Tymek to najwspanialsza postać jaką grałem”

Komentarze
© Polsat 2018