2017-03-20

Czy Mateusz Rzeźniczak spotkał prawdziwą miłość?

0

Aktor z serialu „Niania w wielkim mieście” o wybrankach swojego serca. Czy przystojniak, który gra fotografa Mariusza, byłego chłopaka Dany, spotkał już w życiu prywatnym tę jedną jedyną?

- Moje dziewczyny to były wspaniałe osobowości. Każdy związek uczył mnie czegoś nowego. Popełniałem błędy, a potem wyciągałem wnioski - powiedział w wywiadzie dla „Gali”. - Na razie nie myślę o relacji na całe życie, chociaż kiedyś chciałbym mieć rodzinę. Nie spotkałem kobiety, z którą chciałbym takie życie zbudować i która chciałaby podjąć to wyzwanie ze mną - dodał Mateusz Rzeźniczak.

Aktor zdradził także, czy porównuje dziewczyny do swojej mamy. - Nie, chyba nie wytrzymałbym związku z osobą równie stanowczą jak moja mama - przyznał ze śmiechem.

W serialu „Niania w wielkim mieście” jest typem złotego chłopca, który nie przejmuje się kłopotami i zwykle spada na cztery łapy. Co o swoim bohaterze mówi Mateusz Rzeźniczak i czy utożsamia się z fotografem Mariuszem? - On wciąż walczy o Danę, a gdy mnie kobieta powie „nie”, a wiem, że mam grzeszki na sumieniu, to się wycofuję. Mój bohater mocno wierzy w to, że uda mu się odzyskać ukochaną - porównał. - Podobno w miłości trzeba czasem schować dumę do kieszeni - dodał.

Mateusz Rzeźniczak to świeża krew i jeden z najciekawszych debiutów młodego pokolenia. Obdarzony jest niezwykłym wdziękiem oraz urodą gwiazd polskiego kina międzywojennego. Na dużym ekranie aktualnie możemy zobaczyć go w filmie Andrzeja Wajdy pt. „Powidoki”.

Niania w wielkim mieście” w każdy wtorek o godz. 21:35 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jak kiedyś wyglądała „Niania w wielkim mieście”?
Anna Dereszowska ma bardzo wysokie wymagania
Łukasz Kadziewicz w „Niani w wielkim mieście"
Jaką modę lubi aktorka Kamilla Baar-Kochańska?
Jakie postaci lubimy oglądać w serialach?
Stefan Pawłowski: Jestem panem nianią...
Oto psycholog z serialu „Niania w wielkim mieście”
Intrygująca osobowość szefowej agencji niań
Kto jest kim w serialu „Niania w wielkim mieście”
Poznajcie nianię, która pomaga nie tylko dzieciom - wywiad z Magdaleną Lamparską dla POLSAT.PL

Komentarze
© Polsat 2018