2017-03-13

Jaką modę lubi aktorka Kamilla Baar-Kochańska?

0

Szefowa agencji niań z serialu „Niania w wielkim mieście” uchodzi za ikonę stylu. Gdziekolwiek się pojawi, wzbudza zachwyt. Charyzmatyczna aktorka opowiedziała, czy ważny jest dla niej stylowy wygląd. - Mam duszę hipiski - podkreśliła Kamilla Baar-Kochańska.

- Nie wyceniam siebie na bazie uznania dla mojego stylu ubierania się. Choć oczywiście każda pochwała sprawia mi radość - powiedziała jedna z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu w rozmowie z Fakt TV. - Kocham życie. Jestem optymistką. I manifestuję to również swoim wyglądem. Ubieram się tak, jak czuję. To się podoba. I to jest super - dodała.

Czy moda jest dla niej zabawą i czy podchodzi do niej bardzo serio? - To nie jest ani zabawa, ani coś bardzo serio. To naturalna część mojego życia. Codzienność - wyznała aktorka, zdradzając w jakich strojach czuje się najlepiej poza czerwonym dywanem. - Nie jestem typem kobiety, która ze śmieciami wychodzi z mascarą na rzęsach. Uwielbiam siebie bez makijażu, na kompletnym luzie - zaznaczyła. - A ponieważ mam hipisowską duszę, czasem wystarczają mi tylko kwiatki we włosach. I wtedy jestem najbardziej happy - podsumowała z uśmiechem temat swoich stylizacji.

A jaką modę preferuje jej serialowa bohaterka, Magda, szefowa agencji „Nianie na zawołanie”?

Niania w wielkim mieście” w każdy wtorek o godz. 21:35 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jakie postaci lubimy oglądać w serialach?
Stefan Pawłowski: Jestem panem nianią...
Oto psycholog z serialu „Niania w wielkim mieście”
Intrygująca osobowość szefowej agencji niań
Kto jest kim w serialu „Niania w wielkim mieście”
Nowość w Polsacie! „Niania w wielkim mieście”
Poznajcie nianię, która pomaga nie tylko dzieciom - wywiad z Magdaleną Lamparską dla POLSAT.PL

Komentarze
© Polsat 2018