2017-02-28

Dominika Gwit: Pokażę w tańcu swoje emocje

0

Czym aktorka i dziennikarka zaskoczy widzów w „Tańcu z Gwiazdami”? Uczestniczka siódmej edycji tańczy w parze z Żorą Korolyovem i zapowiada, że w programie spodziewa się dobrej zabawy, nowych przyjaźni i cennych doświadczeń.

Regularnie publikuje felietony, a w zeszłym roku napisała książkę „Moja droga do nowego życia”. Teraz jej nowe życie będzie mocno roztańczone. Czy długo trzeba było ją namawiać do udziału w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? - Wystarczyły trzy telefony w ciągu dwóch lat - śmieje się. - Wcześniej byłam na innych etapach życia i nie mogłam się zdecydować. Czułam, że nie będzie to dla mnie dobre. Teraz szybko oddzwoniłam - opowiada w rozmowie z POLSAT.PL.

- Aktualnie jestem szczęśliwa i mogę pokazać w tańcu swoje emocje - podkreśla aktorka. W każdym odcinku będzie miała okazję zaprezentować swoją wszechstronność. W jakim stylu najlepiej się odnajduje? - To tańce latynoamerykańskie najbardziej mi się podobają - mówi wprost. - To w nich będzie można się zakręcić, a ja uwielbiam się ruszać. I już widzę siebie w lambadach czy sambach! - podkreśla.

Dominika Gwit nie ukrywa, że „Taniec z Gwiazdami” to jej pierwsze poważne spotkanie z tą formą sztuki. - Co prawda podczas kursów w szkole aktorskiej mieliśmy zajęcia z tańca, ale dotyczyły one raczej świadomości ciała. Nie uczyły tańca jako takiego, a już na pewno nie nowoczesnego - zaznacza. - A ja zawsze chciałam nauczyć się tańczyć! - dodaje.

Jak ocenia swoje szanse? Uczestników będzie oceniało wymagające czteroosobowe jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pawlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. - Trochę obawiam się uwag od pani Pawlović i pana Malitowskiego. Wezmę je do serca i mogę nawet z płaczem wychodzić z treningów. Zmęczenie mi nie straszne - wskazuje.

- Nie mam dużych oczekiwań. Chciałabym dobrej zabawy, nowych przyjaźni i doświadczeń. Nie brałam wcześniej udziału w takim show, ale mam czym kręcić, to będę kręcić! - żartuje. - Finał? To dla mnie jakiś kosmos! Jest super, że tu jestem i myślę, że będzie po prostu fajnie - podsumowuje.

Maksymilian Jaworowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w każdy piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Michał Malinowski: Mogę się zakochać w tańcu!
Iwona Cichosz: Słyszę muzykę na swój sposób
Tomasz Zimoch porównał naukę tańca do…
Kto jest faworytem „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze
© Polsat 2020