2017-02-26

Co się zmieni po reanimacji „Daleko od noszy”?

0

Paweł Wawrzecki dla POLSAT.PL o serialu i postaci doktora Kidlera. „Daleko od noszy - Reanimacja” wraca na ekrany telewizorów z plejadą dobrze znanych postaci. Czego można się spodziewać w nowej serii?

Ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski), siostra Basen (Hanna Śleszyńska), siostra Basia (Agnieszka Suchora), doktor Wstrząs (Krzysztof Tyniec), salowy Basen (Piotr Gąsowski) i oczywiście doktor Kidler. Oto czołówka aktorów, która znów przetestuje nasz dystans i poczucie humoru. Będzie się z czego pośmiać, bo szpital to takie miejsce, gdzie mimo upływu lat, sytuacji do sparodiowania nie brakuje.

Jak na reanimację serialu zareagował doktor Kidler. - Zastanawiałem się, jak to będzie po takiej przerwie. Minęło przecież prawie pięć lat! - powiedział POLSAT.PL Paweł Wawrzecki. Czy aktor zna odpowiedź? - Wróciliśmy bardziej dorośli Nie zmieniło się jedno! Będziemy się starać, aby zapewnić widzom doskonałą inteligentną rozrywkę - zaznaczył.

Czy doktor Kidler bardzo się zmienił? - To nadal bardzo miły człowiek o dobrej powierzchowności. Jest lekarzem i ma swoje marzenia. Chce być na wyższym stanowisku. Może nawet na miejscu ordynatora! - stwierdził Paweł Wawrzecki. - Ciągnie go do płci piękniej, a nie obce są mu wizyty w lokalach z dancingiem. Często, jak tylko skończy pracę w szpitalu, resztę dnia spędza w swoim ulubionym lokalu rozrywkowym. Oczywiście potem nie ma siły do pracy w szpitalu, ale nie krzywdzi ludzi. Wszystko mu się udaje - opisał swojego bohatera aktor od lat kojarzony głównie z postaciami komediowymi.

Najbardziej zwariowany personel medyczny w Polsce będzie musiał zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, zaskakującymi wydarzeniami i tajemniczymi chorobami. Nie lada sprawdzianem okaże się dla nich także Dzień Prawdy i ogólnopolski konkurs na Pacjenta Roku. Na planie pojawią się także doktor Kraśnik (Rafał Rutkowski) siostra Magda (Magdalena Mazur) oraz pacjent Nowak (Bogusław Kaczmarczyk). W tym sezonie do wesołej szpitalnej ekipy dołączyli: Katarzyna Glinka jako siostra Rita; Michał Lewandowski jako Kuba, narzeczony Rity, Andrzej Nejman jako Oskar, brat Basena oraz Doda jako Aniela, kierowca sanitarki. Gościnnie zobaczymy także Daniela Olbrychskiego w roli Wiedźmina.

Na zlecenie Telewizji POLSAT najnowszy sezon „Daleko od noszy” produkuje TFP sp. z o.o. Scenarzystą i reżyserem serialu jest Krzysztof Jaroszyński.

Maksymilian Jaworowski

Daleko od noszy - Reanimacja” od 4 marca w każdą sobotę o godz. 16:15.
Wszystkie odcinki można wcześniej oglądać na platformie IPLA.TV.

Zobacz także:
Hanna Śleszyńska: Myślimy o Ani Przybylskiej
Jak siostra Rita wpłynie na zdrowie pacjentów?

Komentarze