2017-02-10

Intrygująca osobowość szefowej agencji niań

0

Kamilla Baar-Kochańska opowiedziała POLSAT.PL o roli w nowym serialu Polsatu. - My kobiety umiemy często zagrać szczęście, ale to co kryje się wewnątrz, jest naszą tajemnicą - mówi popularna aktorka, która w serialu „Niania w wielkim mieście” wcieliła się w rolę Moniki, charyzmatycznej szefowej agencji „Nianie na zawołanie”.

Dzieci, ambicje, wyzwania i tajemnice z przeszłości - to tylko namiastka tego, co spotka bohaterów nowego serialu Telewizji POLSAT. Cykl opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych życiowych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki by znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Kamilla Baar-Kochańska w sposób brawurowy gra rolę „spiritus movens” agencji.

- Jest to serial, który dzieje się na kilku płaszczyznach - mówi Kamila Baar-Kochańska w rozmowie z POLSAT.PL. - Punktem startowym i miejscem, gdzie losy wszystkich bohaterów się splatają, jest prężna żoliborska agencja niań. Gram Monikę, która kieruje firmą. Serial będzie z jednej strony o tej właśnie profesji: zawodzie niani, z drugiej strony o sytuacjach życiowych dziejących się w wielkim mieście - wskazuje.

- Dana i inni pracownicy agencji zetkną się z różnymi aspektami wychowywania dzieci. Poza pracą bohaterowie serialu będą mierzyć się ze swoimi uczuciami i emocjami. Sprawy osobiste i zawodowe krzyżują się właśnie w siedzibie „Niań na zawołanie” - zaznacza aktorka. Firma założona przez wymagającą Monikę, wysoko stawia poprzeczkę swoim pracownikom. Podbija rynek jakością usług i umiejętnościami opiekunów.

- Według mnie siłą scenariusza tego serialu jest różnorodność dotykanych spraw. Mamy pracę, sytuację prowadzenia biznesu przez samodzielną kobietę i związane z tym trudności, jak również bieżące sprawy, które angażują wszystkich bohaterów - mówi Kamila Baar-Kochańska. - Z jednej strony praca, a z drugiej silny wątek uczuciowy i miłosny, który funkcjonuje na równi z tym, co zawodowe - zaznacza aktorka. Pojawiają się także aspekty społeczne.

Kamila Baar-Kochańska zdradza również, jaką osobą jest grana przez nią Monika. Okazuje się, że to postać o wielu twarzach, której zachowanie i losy z pewnością potrafią zaskoczyć. - Moją bohaterką jest kobietą z „przeszłością” - mówi tajemniczo. - Monika robi wrażenie kobiety, która świetnie radzi sobie w biznesie, a życie jest dla niej jednym ciągłym wyzwaniem, z którym również daje sobie świetnie radę. Tymczasem w gruncie rzeczy jest kruchą osobą, która nie ma szczęścia w uczuciach. Z jednej strony trafia na niewłaściwych mężczyzn, z drugiej prześladują ją demony z przeszłości - dodaje.

- Wszystko jest bardzo ciekawe, ludzkie i emocjonalnie wartkie. W scenariuszu serialu „Niania w wielkim mieście” obserwuję dbałość o prawdę i syntezę czasów w których żyjemy. Uważam, że to w całości bardzo życiowa i interesująca historia - konkluduje Kamilla Baar-Kochańska.

Michał Pogodowski

„Niania w wielkim mieście” od 7 marca w każdy wtorek o godz. 21:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Niania w wielkim mieście”
Nowość w Polsacie! „Niania w wielkim mieście”
Poznajcie nianię, która pomaga nie tylko dzieciom - wywiad z Magdaleną Lamparską dla POLSAT.PL

Komentarze
© Polsat 2018