2017-02-09

„Gram seksoholika, który uciekł z Wrocławia”

0

Aktor Krzysztof Wieszczek opowiedział o roli w „Pierwszej miłości”. Czy jako serialowy niedoszły ksiądz podbije serca mieszkanek Wadlewa? Z pozoru spokojny i ułożony skrywa w sobie pokłady namiętności.

Wieszczek wciela się w postać Olka - bratanka Seweryna, który swoim przyjazdem do Wadlewa wywołuje naprawdę duże zamieszanie, zwłaszcza wśród tamtejszych kobiet. W rozmowie z IPLA.TV, artysta uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej swojego bohatera.

- Olek jest seksoholikiem po terapii - mówi aktor. - Chłopak uciekł z „zepsutego” i kuszącego Wrocławia na wieś. W Wadlewie chce się odciąć od swojej burzliwej przeszłości. Liczy na to, że będzie miał w końcu tzw. święty spokój, jednak nie do końca mu się to udaje - mówi tajemniczo Krzysztof Wieszczek. - Pomimo tego, że Wadlewo jest niewielką miejscowością, mieszka tam wiele pięknych, niekiedy ekscentrycznych kobiet - dodaje z uśmiechem serialowy Olek.

- Mogę zdradzić, że mój bohater w serialu tworzy związek z Wiktorią i wkrótce zostanie prezesem ważnej instytucji kulturalnej. Będzie to zupełnie coś nowego na wsi, powiew wielkiego świata - podkreśla aktor. Jednocześnie daje do zrozumienia, że grana przez niego postać planowała zostać księdzem. Od tego pomysłu odwiodły go jednak kobiety…

O tym, jakie będą losy Olka, oraz czy jego relacja z Wiktorią przetrwa próbę czasu, przekonamy się w najbliższych odcinkach serialu „Pierwsza miłość”.

Michał Pogodowski

Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj w IPLA.TV:
Krzysztof Wieszczek: Olek to seksoholik po terapii

Zobacz także:
„Tymek to najwspanialsza postać jaką grałem”
Wojciech Błach z żoną na egzotycznych wakacjach
Marysia i Michał są już serialowym małżeństwem
„Najważniejsze są dla mnie sceny z… facetami”
Klaudia Halejcio o rozstaniu z Tomaszem Barańskim
Patryk Pniewski: Prezenty od fanów są najważniejsze!

Komentarze
© Polsat 2018