2017-02-02

„Tymek to najwspanialsza postać jaką grałem”

0

Piotr Gawron-Jedlikowski opowiedział o roli w serialu „Pierwsza miłość”. Aktor zdradził dlaczego odgrywana postać jest mu szczególnie bliska i jak potoczą się dalsze losy Tymoteusza.

Kim jest Tymoteusz, który niedawno dołączył do ekipy serialu? Czym roztargniony mechanik samochodowy, zakochany w Aśce (Paulina Gałązka), do której postanawia się wprowadzić, zaskoczy widzów?

- Z postacią łączą mnie niektóre cechy. Podchodzimy z nadzieją do wyzwań i mamy długie, nieuczesane włosy. Jednocześnie jesteśmy w stanie wiele zaryzykować, aby osiągnąć nasze pragnienia - powiedział aktor w rozmowie z IPLA.TV. - Podoba mi się komediowy aspekt tej postaci, jego niezdarność i niezaradność - dodał.

Jak Piotr Gawron-Jedlikowski odnalazł się wśród aktorów, zgranych razem od lat? - Panuje tu wspaniała atmosfera. Są momenty w moim zawodzie, że nie mam trudności i problemów, a praca sprawia mi czystą przyjemność. Z Pauliną świetnie mi się współpracuje - wskazał.

Serialowy Tymoteusz zdradził również w jakim kierunku scenarzyści poprowadzą jego postać. - Na początku pozna znajomych i przyjaciół Asi, potem jej rodziców chrzestnych. A nie będzie to łatwe... Z czasem nabierze pewności siebie i uwierzy, że jest dumnym Tymoteuszem, a nie jakimś Tymkiem - zaznaczył aktor. - Tymoteusz, uwielbiam Cię! - nie kryje emocji wokół odgrywanej roli Piotr Gawron-Jedlikowski.

Maksymilian Jaworowski

Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj w IPLA.TV:
Piotr Gawron-Jedlikowski: Uwielbiam Tymoteusza

Zobacz także:
Wojciech Błach z żoną na egzotycznych wakacjach
Marysia i Michał są już serialowym małżeństwem
„Najważniejsze są dla mnie sceny z… facetami”
Klaudia Halejcio o rozstaniu z Tomaszem Barańskim
Patryk Pniewski: Prezenty od fanów są najważniejsze!

Komentarze
© Polsat 2018