2017-01-12

Małgorzata Socha będzie miała drugą córeczkę!

0

Poznaliśmy płeć drugiego dziecka jednej z serialowych „Przyjaciółek”. Już niedługo Zosia, pierwsza córka aktorki, będzie miała młodszą siostrę. Gratulujemy!

Małgorzata Socha pierwszy raz została mamą w sierpniu 2013 roku i już wtedy nie kryła swoich marzeń o dużej rodzinie. - Najbardziej chciałabym mieć troje dzieci - deklarowała. Gdy w lipcu ubiegłego roku pojawiły się plotki o drugiej ciąży, głównie wskazujące na zmianę stylu serialowej gwiazdy, aktorka nie potwierdzała, ani nie zaprzeczała. Teraz media zajmują się przede wszystkim płcią dziecka oraz tematem urządzania pokoju dla małej.

Odtwórczyni roli Ingi jest żywym przykładem, że kobieta po trzydziestce budzi się do życia i odkrywa, co znaczy być kobietą. - Dopiero wtedy wiesz co chcesz, na wiele możesz sobie pozwolić i masz własne zdanie - powiedziała w jednym z wywiadów. Jako odpowiedzialna i kochająca mama szczególnie docenia swój udział w dubbingowaniu bajkowych postaci, m.in. jako Smerfetka w filmie „Smerfy” czy Claire w produkcji „Alvin i wiewiórki”. - Robię to dla dzieci. Te filmy mogę potem w każdej chwili obejrzeć i usłyszeć od córki, że to mój głos - wskazuje.

Jak nieobecność aktorki wpłynie na fabułę „Przyjaciółek”? Ekipa produkcyjna jest przygotowana, podobnie jak w przypadku poprzedniej ciąży, na trzymiesięczny urlop gwiazdy serialu. Już wiadomo, że w scenariuszu dziewiątego sezonu Inga dłużej zostanie w USA. Czy Hania, serialowa córeczka Ingi, będzie chciała wracać do Warszawy?

Z urlopem aktorki związana jest także postać serialowej Doroty. Pod nieobecność Małgorzaty Sochy z pewnością skorzysta bohaterka grana przez Agnieszkę Sienkiewicz. Wątek związany z jej losami będzie bardziej rozbudowany. Jak na zmiany zareagują fani serialu?

Maksymilian Jaworowski

Zobacz także:
Agnieszka Sienkiewicz wróciła na plan serialu
Wszyscy plotkują o ciąży Małgorzaty Sochy

Komentarze
© Polsat 2020