2016-12-29

Sylwestrowa moc i energia w głosie Natalii Szroeder

0

- W Katowicach obiecuję dać z siebie wszystko - mówiła POLSAT.PL wokalistka, która była jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016.

21-letnia piosenkarka z pasją pracuje na swój sukces. Ma już na koncie pierwszą płytę, która zebrała bardzo pochlebne recenzje krytyków i zyskuje rosnącą popularność wśród słuchaczy. Ma także wierne grono fanów, śledzących jej każdy krok. Z pewnością wielu specjalnie dla niej przyjechało na noworoczny koncert Polsatu do Katowic.

Podczas jubileuszowej, 10. Sylwestrowej Mocy Przebojów ambitna wokalistka zaśpiewała m.in. w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. On sam wypowiada się o Natalii w samych superlatywach. - Jest młodą artystką, która świetnie śpiewa. Cieszę się, że wystąpimy wspólnie - mówił o autorce przebojów „Lustra”, czy „Nie pytaj jak”.

Tegoroczny uroczysty koncert przebiegał w klimacie lat 80. Goście, widzowie i słuchacze mieli szansę zapoznać się z największymi przebojami dekady, w ciekawych i oryginalnych aranżacjach, także Natalii Szroeder. - Bardzo się cieszę, że w tym roku będę miała przyjemność bawić się z publicznością zgromadzoną w Katowicach i z widzami Polsatu! Nie będę zdradzać szczegółów występu, ale mogę obiecać niezapomniane wrażenia i ogrom dobrej zabawy - powiedziała POLSAT.PL.

Natalia Szroeder podbija polski rynek muzyczny, śpiewała w programach telewizyjnych i występowała na licznych festiwalach. Jakie uczucia towarzyszą jej w związku z występem podczas wielkiego sylwestrowego show? - Imprezy telewizyjne mają swój specyficzny charakter, a na scenie pojawia się wielu artystów. Uwielbiam ten klimat - podkreśliła.

Sylwester to również czas postanowień oraz nowych planów. Jakie oczekiwania ma Natalia Szroeder wobec 2017 roku? - W zeszłym udało mi się zrobić prawo jazdy i wydać płytę. W kolejnym chciałabym się skupić na rozwoju: zapisać na lekcje włoskiego i nauczyć grać na wiolonczeli - zdradziła.

Michał Pogodowski

Zobacz także:
10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów
Największa sylwestrowa wpadka Eweliny Lisowskiej
Wokalista Modern Talking gwiazdą Sylwestra 2016
W Sylwestra przeniesiemy się na plażę w Chałupach
Oto postanowienia noworoczne Natalii Szroeder

Komentarze
© Polsat 2020