Ola Gintrowska

0

Aktorka, wokalistka oraz autorka tekstów.

Do udziału w show namawiała ją rodzina i przyjaciele. Co sądzi o jurorskich ocenach? - Chyba najbardziej obawiam się Małgorzaty Walewskiej, dlatego że jest moją idolką. Ale każda jej uwaga będzie dla mnie bardzo ważna i cenna, zresztą jak i reszty jurorów - zdradza artystka.

Ukończyła wydział śpiewu operowego, a także sztuk dramatycznych na Kingston University w Londynie. Zagrała w filmie Jana Kidawy-Błońskiego „Gwiazdy”, który wszedł do kin w maju 2017 r. Na ekranie wciela się w Jolę, dziewczynę głównego bohatera, piłkarza Jana Banasia. Kilka lat wcześniej dostrzegła ją Barbara Sass i obsadziła w roli Moniki w produkcji „W imieniu diabła”, opowiadającej fabularyzowaną historię sióstr betanek z Kazimierza Dolnego.

Ola realizuje się nie tylko jako aktorka. Jej debiutancki singiel „Missing” znalazł się w oprawie muzycznej komedii romantycznej „Słaba płeć”. - Świetny wokal, pięknie się prezentuje na scenie i ma do tego predyspozycje - mówiła Elżbieta Zapendowska oceniając ją za kulisami bezpośrednio po wykonaniu na żywo czołówki do „Tylko muzyka. Must be the music”. Adam Sztaba zadeklarował natomiast, że chętnie wpadnie na koncert Gintrowskiej. - Ta dziewczyna pochodzi ze Szczecinka, miejscowości, z której również ja pochodzę. I jest dowodem na to, że marzenia się spełniają bez względu na to, skąd pochodzimy - mówi o Oli Ewa Minge.

Wokalistka gościła na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015 - największej muzycznej imprezie sylwestrowej w Polsce emitowanej 31 grudnia na antenie Polsatu. Ola jest bliską krewną kompozytora Przemysława Gintrowskiego. W styczniu tego roku ukazał się jej pierwszy polski, napisany wspólnie z Błażejem Domańskim i Robertem Jansonem, liryczny singiel pt. „Biała magia”.

Komentarze
© Polsat