Kasia Moś

0

Wokalistka, reprezentantka Polski podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji 2017.

- Na pierwszą profesjonalną lekcję śpiewu udałam się, gdy miałam czternaście lat. Pamiętam, że spotkania z panią Elą Chlebek, praca nad głosem i utworami to była wspaniała odskocznie od szkoły muzycznej, od wiolonczeli, na której bardzo nie lubiłam ćwiczyć. Śpiew to od początku była moja ogromna pasja - wspomina Kasia, która w maju tego roku w Kijowie wystąpiła z polsko-szwedzko-angielską kompozycją „Flashlight”.

Co najbardziej podoba się jej w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? - Ekscytujące jest to, że będę mogła wcielać się w różne postaci, co w życiu wokalisty zdarza się bardzo rzadko - mówi. - Kasia Moś urodziła się w muzycznej rodzinie, gra na fortepianie, gra na wiolonczeli. Jest absolutnie unikatowa. Naprawdę nie ma w tym zdaniu żadnej przesady. W tej dziewczynie drzemie ogromna pasja - opowiada o wokalistce Adam Sztaba.

Przez pół roku występowała w amerykańskim zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review”. Dzięki temu mogła zaprezentować się w słynnym Viper Room Johnny’ego Deppa. Warto dodać, że w tym projekcie brała też udział Eva Longoria, Kelly Osbourne i Carmen Electra. Kasia Moś była też finalistką III edycji programu „Tylko muzyka. Must be the music”. W 2015 r. ukazał się jej debiutancki album „Inspination”, będący połączeniem elektroniki i soulu z elementami popu. Obecnie pracuje nad nowym albumem.

Komentarze
© Polsat