2017-11-12

„W rytmie serca” - odcinek 11: W pętli

0

W Kazimierzu wybucha pożar, którego... nie było. Jedna z pracownic supermarketu próbuje popełnić samobójstwo, a w miasteczku organizowane są dziecięce „ospa party”, po których jeden z maluchów walczy o życie w szpitalu. Lecz na tym nie koniec kłopotów.

Na basenie Grześ odzyskuje mowę. - Tata, tata! - krzyczy do Adama. Robert i Marysia są w szoku. Chłopiec cały czas przechodzi rehabilitację i jeździ konno. Narzeczony Marii widzi, że maluch się od niego oddala. - Staram się jak mogę, ale na razie mnie unika - martwi się ordynator.

Straż dostaje fałszywe wezwanie do pożaru supermarketu. W efekcie zawieszona zostaje jedna z pracownic. - Kierowniku, to jest jakiś absurd. Ja na pewno nie dzwoniłam - tłumaczy się kobieta.

Ktoś grozi Marlenie. Kobieta zgłasza się do przychodni po silne leki uspokajające, ale Adam nie przepisuje jej recepty. Dziewczyna próbuje popełnić samobójstwo. Na szczęście na czas pomocy udzielają jej doktor Żmuda i Weronika. Okazuje się, że Marlena od kilku miesięcy jest nękana przez znajomą z pracy.

Stalkerka pojawia się w szpitalu i próbuje skrzywdzić dziewczynę. - Nawet nie wiesz jak długo na to czekałam, na ten moment, na ten widok. To jest lekcja dla ciebie za te wszystkie upokorzenia - mówi z nienawiścią. Do akcji wkraczają Weronika i Szarek, którzy zatrzymują ją na gorącym uczynku i kończą koszmar dręczonej Marleny.

Dręczona Aleksandra Hamkało chce popełnić samobójstwo

Do przychodni zgłasza się coraz więcej dzieci z objawami ospy. Okazuje się, że w Kazimierzu urządzane są tzw. ospa party, po których jeden z maluchów ląduje w stanie krytycznym w szpitalu.

- Dzień dobry. Słyszałem, że państwo urządzacie najlepsze imprezy dla kretynów - mówi kąśliwie do organizatorów ryzykownych spotkań dr Zych, a całą sprawę zgłasza do Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

W przychodni pojawia się Bogdan i prosi Adama o morfinę. Dr Zych zleca mu szereg badań. Wychodzi na jaw, że mężczyzna nigdy nie miał raka. - Pobrałem ci krew i wysłałem do analizy. Pofatygowałem się nawet do więzienia po twoją dokumentację medyczną. Nie masz żadnego raka - mówi do szwagra doktor Zych.

Adam spóźnia się na randkę z Weroniką, co powoduje u niej wybuch złości. - Jak nie masz czasu na związek, to mi po prostu powiedz, zamiast mnie olewać - wyrzuca mu policjantka. Doktorowi po raz kolejny udaje się okiełznać jej wybuchowy temperament, a całą kłótnię kończy namiętny pocałunek kochanków.

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 11

W rytmie serca” w każdą niedzielę o godz. 20:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 10: Skarby Kazimierza
„W rytmie serca” - odcinek 9: Nieproszeni goście
„W rytmie serca” - odcinek 8: Wszystko, co mam
„W rytmie serca” - odcinek 7: Ślady na śniegu
„W rytmie serca” - odcinek 6: Tajemnice z przeszłości
„W rytmie serca” - odcinek 5: Fałszywy trop
„W rytmie serca” - odcinek 4: Umowa i... co dalej?
„W rytmie serca” - odcinek 3: Ryzykowne decyzje
„W rytmie serca” - odcinek 2: Kto tu kłamie? 
„W rytmie serca” - odcinek 1: Na ratunek

Komentarze
© Polsat