2017-09-13

Druga szansa na zamieszkanie w domu modelek

0

Kto trafi do finałowej piętnastki programu „#Supermodelka Plus Size”? Premierowy odcinek pokazał, że mamy w Polsce mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn pełnych krągłości i wdzięku! Jury wybrało siedem kandydatek, a w drugim odcinku dołączy do nich kolejnych osiem.

Przed jurorami ponownie stanie pełen przekrój kandydatek. Najróżniejsze typy urody i powody zgłoszenia się do programu sprawią, że jurorzy nie raz stoczą zażartą dyskusję na temat dalszych losów uczestniczek.

„#Supermodelka Plus Size”: Casting na start!

Na castingu pojawi się studentka psychologii, która chce zostać seksuologiem. Dziewczyna, która pracuje jako profesjonalna modelka, wie jak pozować oraz w jaki sposób zaprezentować się na wybiegu. Właśnie takich kandydatek poszukuje Ewa Minge, a oczarowany nią Rafał Maślak twierdzi, że jest polską Monicą Bellucci! Czy niewątpliwe atuty zagwarantują jej awans do kolejnego etapu?

Rafał Maślak: Takiej pupy dawno nie widziałem

Kolejna kandydatka pochodzi z maleńkiej wioski, gdzie pracuje w mleczarni. Marzy o tym, żeby udowodnić swoim kolegom z pracy, że może być piękna, a program będzie dla niej pierwszym krokiem do ucieczki ze wsi. Chciałaby wyruszyć w świat, pomóc rodzicom i żyć tak, żeby nigdy niczego jej nie zabrakło. Do programu przyszła, aby pokazać, że plus size może być „super ekstra seksi”.

Czy Emil Biliński ma kandydatkę do zwycięstwa?

Przed jurorami stanie również dziewczyna, której koledzy nigdy nie postrzegali jako kobietę, ale jako kumpla. Uprawia sporty, jest wytatuowana i zawsze w męskich ubraniach. Sukienki i buty na obcasie odbierają jej poczucie komfortu. Jednak zdecydowała się spróbować swoich sił w programie, w którym poszukiwana jest supermodelka. Mimo, że oznacza to wyjście z jej strefy komfortu, jest zdeterminowana, aby pokazać bliskim, że może być piękna i kobieca.

W życiu Ewy Minge rozpoczął się nowy etap

Pojawi się także uczestniczka, w której życiu nie brakowało trudnych chwil. Kiedyś długowłosa brunetka z pięknym ciałem, dziś dziewczyna plus size z kompleksami. Dziesięć lat temu wykryto u niej guza przysadki mózgowej, którego leczenie całkowicie zmieniło jej wygląd. W programie chce pokazać, że jest silna i powiedzieć ludziom, że waga to nie zawsze efekt odżywania, ale też poważnej choroby. Ma nadzieję, że ludzie powstrzymają się od złośliwych komentarzy widząc kogoś otyłego i pomyślą, że ten ktoś mógł kiedyś być piękny i zdrowy.

Ewa Zakrzewska: Koniec dyktatury rozmiaru 36!

W drugim odcinku „#Supermodelka Plus Size” na widzów czeka wiele innych charyzmatycznych uczestniczek, spośród których podczas castingu i sesji zdjęciowej jury wybierze osiem. Dołączą one do wybranej w pierwszym odcinku siódemki, zamieszkają w domu modelek i będą miały szansę zostać pierwszą w Polsce Supermodelką Plus Size.

#Supermodelka Plus Size” w każdą środę o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„#Supermodelka Plus Size”: Zobaczcie te dziewczyny!
Claudius: Dziewczyny z każdym dniem rozkwitają
Izabela Sakutova w „#Supermodelka Plus Size”
Anna Orłowska ekspertem „#Supermodelka Plus Size”
Macademian Girl w show „#Supermodelka Plus Size”
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!

Komentarze
© Polsat 2016