2017-08-13

Katarzyna Skrzynecka Miss Bum Bum Polska?

0

Artystka była zainteresowana udziałem w konkursie najpiękniejszych pośladków. Jurorka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zastanawiała się czy nie zadebiutować w nowej roli. Jej fani skomentowali ten pomysł w mediach społecznościowych.

Konkurs o nazwie Miss Bum Bum po raz pierwszy trafił do Polski i został odebrany bardzo pozytywnie. Pochodząca z Brazylii rywalizacja, która ma na celu wyłonienie posiadaczki najładniejszych pośladków, zainteresowała także Katarzynę Skrzynecką. „W Mielnie są Wybory Miss Pośladków. No, nie wiem. Wystartować???? Bo nie określili granicy wieku” - napisała na swoim profilu.

Pod postem natychmiast pojawiły się liczne komentarze, zachęcające wszechstronną artystkę do wzięcia udziału w zawodach. „Wystąpić koniecznie!!!!”, „Oczywiście startować. Wiek to kwestia umowna”, „Zawstydziłabyś wszystkie małolaty”, „Co to za pytanie?! Hell yea!” - wysoko oceniano jej potencjał. „Miałabym bez wątpienia NAJWIĘKSZE szanse w dosłownym tego słowa znaczeniu” - odpowiadała z uśmiechem ceniona aktorka, piosenkarka i prezenterka.

Jak widać Katarzyna Skrzynecka, niezmiennie pełna seksapilu, jest otwarta na eksponowanie swojego ciała. Dawniej brała m.in. udział w sesjach fotograficznych do magazynu „Playboy”. Aby zdobyć pierwszy tytuł Miss Pośladków, uczestniczka licznych telewizyjnych show musiałaby pokonać pochodzącą z Wałbrzycha Darię Maję Flisiak. 27-latka zwyciężyła w pierwszej polskiej edycji konkursu, gdzie pobiła swoimi walorami dziewięć pozostałych finalistek.

Także organizatorzy Miss Bum Bum Polska zwrócili uwagę na post Katarzyny Skrzyneckiej. „Nawet jeśli nie chciałaby Pani wystartować to zawsze mogłoby znaleźć się miejsce w JURY dla tak sympatycznej, wesołej, z szerokimi poglądami kobiety jak Pani! ;) Może za rok? - Organizator”.

Komentarze
© Polsat 2018