2017-07-26

Gwiazdy Polsatu na ślubie Agnieszki Radwańskiej

0

Uroczystość zgromadziła tłum celebrytów z pierwszych stron gazet. Wśród gości można było zobaczyć m.in. Małgorzatę Sochę z serialu „Przyjaciółki”oraz Elżbietę Romanowską z serialu „Pierwsza miłość”.

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta to najgorętsza wiadomość ostatnich dni. Uroczystość odbyła się w Krakowie, a na weselu bawiło się 130. gości, wśród których znalazła się plejada gwiazd, nie tylko sportu, ale i telewizji. Mistrzyni tenisa na imprezę zaprosiła m.in. Małgorzatę Sochę, a aktorka nie omieszkała pochwalić się zdjęciami dokumentującymi to wydarzenie.

To dowód, że show-biznes może zaskoczyć, bowiem o przyjaźni między Radwańską, a Sochą nie było wiadomo zbyt wiele. Relacja okazała się jednak na tyle głęboka, że tenisistka zdecydowała się zaprosić Małgosię nie tylko na ślub i wesele, ale również poprawiny. Na główną uroczystość aktorka wybrała jasną sukienkę z falbankowym dekoltem, do której narzuciła na ramiona marynarkę w jasnym odcieniu. Co ciekawe, asymetryczna błękitna sukienka w jakiej Socha pojawiła się drugiego dnia zabawy, wyprzedała się w ciągu kilkunastu godzin. Czyżby wszystko czego dotknie Gosia zmieniało się w złoto?

Na weselu Radwańskiej można było spotkać także Elżbietę Romanowską, gwiazdę serialu „Pierwsza miłość” oraz finalistkę programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Aktorka zdecydowała się opublikować zdjęcia z uroczystości, co oczywiście nie umknęło uwadze obserwatorów. Gwiazda na tę wyjątkową okazję wybrała długą powłóczystą suknię w kolorze zielonym z rozcięciem na przodzie, godnym słynnej kreacji Angeliny Jolie. Trzeba przyznać, że prezentowała się wyśmienicie.

Bez wątpienia, temat ślubu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta jeszcze długo będzie gościł w prasie i być może okaże się, że lista znanych gości jeszcze się wydłuży.

Mona Mon

Zobacz także:
Jak Ela Romanowska reaguje na krytykę?
Jak spędza wakacje Inga z serialu „Przyjaciółki”?

Komentarze
© Polsat 2018