2017-07-15

Agnieszka Sienkiewicz w drużynie Marcina Gortata!

0

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” weźmie udział w wielkim charytatywnym meczu „Gortat Team vs. Wojsko Polskie”. Aktorka dołączyła do teamu najlepszego polskiego koszykarza, Marcina Gortata i zagra przeciw reprezentacji Wojska Polskiego.

Agnieszka Sienkiewicz wygrała drugą edycję programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tym razem jednak będzie rywalizować nie na parkiecie tanecznym, a... sportowym. Już 30 lipca w Łodzi zostanie rozegrany wielki mecz „Gortat Team vs. Wojsko Polskie”. Drużyna wojskowych zmierzy się z drużyną gwiazd sportu i show-biznesu, w skład której wejdzie Sienkiewicz. To już szósta edycja imprezy Marcina Gortata, promującej uprawnianie sportu wśród dzieci i młodzieży. W przerwie meczu, najmłodsi uczestnicy będą mieli szansę wygrać wyjazd do USA na mecz ligi NBA.

Przypomnijmy, że Agnieszka niedawno wzięła ślub, który udało jej się utrzymać w tajemnicy przed mediami do samego końca. Mimo życiowych zmian, remontu mieszkania i nagrań do nowego sezonu programu Polsatu „The Brain. Genialny Umysł” aktorce udało się jednak znaleźć czas dla najbardziej potrzebujących. W zespole zapracowanej młodej mamy pojawi się również Rafał Maślak, juror nowego programu „#SUPERMODELKA PLUS SIZE”.

Kto wygra i jaki będzie wynik meczu? Przekonamy się już niebawem.

Mona Mon

Zobacz także:
Hiszpańskie wakacje Klaudii Helejcio
Anita Sokołowska: Nie muszę nic udowadniać
Co łączy Kasię Sawczuk z Jackiem Jeschke?
Aneta Zając wzorem dla innych gwiazd
Wakacje w rodzinie Arciuch i Kasprzykowskiego
Miłość Mateusza Banasiuka rozkwita coraz mocniej
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Jak Ela Romanowska reaguje na krytykę?

Komentarze
© Polsat 2018