2017-06-19

Jak spędza wakacje Inga z serialu „Przyjaciółki”?

0

Małgorzata Socha już zaplanowała swój letni wyjazd. Gdzie odpocznie aktorka? Górskie wędrówki, pobyt w spa, czy morskie kąpiele - który kierunek jest jej najbliższy? Szczegóły zdradziła w rozmowie z POLSAT.PL.

Serialowa Inga chce wykorzystać przerwę w pracy na urlop z rodziną. To doskonała okazja, żeby oderwać się od zdjęć do kolejnych odcinków „Przyjaciółek”, które już jesienią zostaną wyemitowane w Polsacie. - Przede mną bardzo intensywny czas. Uda mi się jednak wyjechać na wakacje - wyznała Małgorzata Socha.

- Gdzie wybiera się Pani na urlop?
- Zaplanowałam w tym roku odpoczynek nad Bałtykiem. Bardzo się z tego cieszę. Mam ogromny sentyment do naszego morza.

- Dlaczego akurat tam zdecydowała się Pani spędzić wolny czas?
- Polskie wybrzeże darzę ogromną estymą. Jeździłam nad Bałtyk z rodzicami, kiedy byłam dzieckiem. Bardzo to lubiłam i mam związane z tym przyjemne wspomnienia. Dodam, że stan dróg wyraźnie ułatwia podróż. Kiedyś przejazd bardzo się dłużył, natomiast teraz jest dużo przyjemniej. Infrastruktura sprzyja. To też stanowi zachętę do tego, aby odwiedzić północ Polski.

- Czy nie boi się Pani, że może pojawić się problem ze znalezieniem miejsca na plaży? Bałtyckie wybrzeże ściąga ludzi z całego kraju, a nadmorskie miejscowości w ostatnich latach bywają bardzo zatłoczone.
- Trudno mi w tej chwili powiedzieć coś na ten temat. Najwyżej, tak jak wszyscy, będę uprawiała „parawaning”. Zobaczymy, jak to będzie w rzeczywistości. Nie wykluczam, że będzie śmiesznie i po powrocie będę to wspominała z humorem. Jestem pełna optymizmu, bo naprawdę lubię nasze plaże.

- Czy poza urlopem nad morzem planuje Pani tego lata odwiedzić także inne miejsca?
- Wszystko uzależnione jest od pracy, Mam nadzieję, że harmonogram nagrywania „Przyjaciółek” pozwoli mi i rodzinie wyjechać również na trochę za granicę.

Rozmawiał Michał Pogodowski

Zobacz także:
Jak wspomina maturę Zuza z serialu „Przyjaciółki”?
Jak w dzieciństwie wyglądała serialowa Anka?
Wielkanocne tradycje u Anity Sokołowskiej
Kogo zagra Radosław Pazura w „Przyjaciółkach”?
„Przyjaciółki” uwielbiają robić zakupy. Jakie?
#NEWSKIOSK: Małgorzata Socha znów na salonach
Anita Sokołowska w podwójnej roli w Polsacie
100 powodów, żeby nadal kochać „Przyjaciółki”

Komentarze
© Polsat 2018