2017-05-31

Kto w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami"?

0

Media już spekulują, kogo zobaczymy jesienią w kultowym show Polsatu. Na giełdzie nazwisk pojawiły się gwiazdy disco polo. Kto tym razem będzie rywalizował o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych?

Ostatnio można zaobserwować prawdziwy renesans disco polo, które cieszy się nie mniejszą popularnością niż w latach 90. Na koncerty topowych zespołów przychodzą tysiące miłośników, a płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Ludzie chcą słuchać i oglądać gwiazdy tego nurtu, który ponownie szturmem wdarł się do serc Polaków. Nic dziwnego, że nie cichną plotki na temat ósmego sezonu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie wśród uczestników miałyby się pojawić gwiazdy disco polo.

Przedsmak mieliśmy okazję zobaczyć w jubileuszowej 20. edycji show. Wspaniałym popisom tancerzy towarzyszyły występy na żywo i nowe aranżacje znanych hitów polskich piosenek dyskotekowych. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Piękni i Młodzi, Czadoman, MIG, Weekend, Masters, Bayer Full, a także Long & Junior. Odcinki specjalne cieszyły się ogromną popularnością.

Jedną z najczęściej typowanych osób do udziału w ósmej edycji jest Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters, którego ostatnio można było oglądać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Już się uczę tańczyć… Udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” był dla mnie o wiele łatwiejszy pod względem wokalnym, natomiast cała reszta, ruch sceniczny, choreografia, była poprzedzona ciężką pracą. Patrząc na te doświadczenia, wydaje mi się, że program „Taniec z Gwiazdami” byłby dla mnie jeszcze większym wyzwaniem. Na razie nie chcę o tym rozmawiać, ale pobyt wśród wspaniałej ekipy „Tańca z Gwiazdami", byłby na pewno świetną motywacją do pracy nad sobą i do nauki nowych umiejętności - powiedział Paweł Jasionowski w rozmowie z IPLA.TV. Czy to oznacza, że rzeczywiście zobaczymy go niebawem na tanecznym parkiecie?

Nie milkną również plotki na temat zaproszenia do jesiennego show Magdy Narożnej, wokalistki zespołu Piękni i Młodzi. - Nie wiem czy mogę o tym mówić, ale już niejednokrotnie padała propozycja udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Niestety, nasze plany koncertowe nie pozwalają na to w tym momencie, ale mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że to się uda. Nie ukrywam, że byłoby to wyzwanie, a ja lubię wyzwania - powiedziała w wywiadzie dla portalu Plejada.

Kto pojawi się w kolejnej edycji programu i czy rzeczywiście wystąpią w niej gwiazdy disco polo? Jakie są Wasze typy? Kogo chcielibyście zobaczyć?

Mona Mon

Zobacz także:
Oto zwycięzcy 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Kto triumfował w historii „Tańca z Gwiazdami”?
Jan Kliment wygrał program po raz pierwszy

Komentarze
© Polsat 2018