2017-05-19

#NEWSKIOSK: Iwona Cichosz wciąż na topie

0

Finalistka „Tańca z Gwiazdami” została uznana największym odkryciem show. Media podają, że Miss Świata Głuchych nie tylko zawojowała parkiet, ale przede wszystkim znalazła swoje miejsce w sercach wielu widzów. Jakie informacje na jej temat pojawiły się ostatnio w prasie i internecie?

#tzg #kompleksy #diastema
Rozpoznawalność i ogromna sympatia to nie jedyne korzyści z udziału w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Iwona Cichosz otwarcie przyznaje, że teraz znacznie łatwiej jest jej zaakceptować kilka kompleksów, które skrywała i wprost o nich mówić. - Krzywy nos, odstające uszy i diastema. Mam kilka wad, których u siebie nie lubię - przyznała w rozmowie z magazynem „Na żywo”. - Ale jeśli je wyeliminuję, to nie będę tą samą Iwoną. Najważniejsze, że dla Trulsa jestem najpiękniejsza, nawet rano bez makijażu - dodała, wspominając o swoim partnerze, którym jest Norweg Truls S. Yggeseth.

#para #plany #TrulsYggeseth #nowemieszkanie #dziecko #zareczyny
Chłopak Iwony Cichosz pochodzi z Oslo, ona z Gdańska, ale obecnie mieszkają w Warszawie. Oboje porozumiewają się ze sobą amerykańskim językiem migowym. Kochają się, chcą założyć rodzinę, planują kupno nowego lokum i myślą o potomstwie. - Często czytam w internecie, że jak zdecydujemy się na dzieci, to je skrzywdzimy, bo będą głuche. To jest dla nas normalne. Będziemy mieli niesłyszące dziecko, bo przecież sami nie słyszymy - powtarzała w licznych wywiadach, opowiadając, że jej najbliżsi od wielu pokoleń są niesłyszący. - Chciałabym zostać mamą. Chcę stworzyć mojemu dziecku życie oparte na miłości, szacunku i tolerancji - zdradziła tygodnikowi „Rewia”. Zanim jednak Iwona Cichosz zacznie realizować wspólne plany z partnerem, jeszcze do połowy lipca będzie czynić honory Miss Deaf International 2016 oraz planuje wyjazd z ukochanym. Czy z podróży po świecie wróci z pierścionkiem zaręczynowym?

#showbiznes #praca #migam
- Na razie żyję chwilą i nie wiem, co przyniesie jutro. Jeśli dostanę jakieś ciekawe i pasujące mi propozycje współpracy w show-biznesie, to czemu nie - powiedziała Fakt.pl tuż po finale „Tańca z Gwiazdami”. Można być pewnym, że poradziłaby sobie z każdym wyzwaniem. Od 2015 roku realizuje się zawodowo w firmie Migam, gdzie jej głównym zadaniem jest budowanie komunikacji skierowanej do osób głuchych oraz przełamywanie stereotypów. „Jest to piękna kobieta - ambitna, pełna energii, towarzyska, pozytywnie nastawiona do życia” - taką wizytówką chwali się jej pracodawca. Może być dumny, bo Iwona Cichosz nie tylko jest świetnym szefem zespołu tłumaczy języka migowego, ale również doskonale promuje naukę Polskiego Języka Migowego.

#film #dokument #znaki #aktorstwo
W listopadzie 2017 roku będzie miała miejsce premiera filmu dokumentalnego, w którym Iwona Cichosz gra główną rolę. „Znaki” w reżyserii Wojciecha Klimala opisują jej życie, pomagają poznać i zrozumieć codzienność oraz bariery, jakie musi pokonywać, aby funkcjonować w świecie słyszących. Czy to będzie pierwszy krok do zrealizowania marzenia o aktorstwie? - Występowałam już w teatrze ulicznym. Opowiadałam historie za pomocą pantomimy. Teraz chciałabym pójść krok dalej. W Norwegii jest teatr Manu, który tworzą głusi aktorzy, wypowiadający swoje kwestie w języku migowym. Grają Szekspira i jeżdżą ze spektaklami po świecie. Chciałabym się sprawdzić w takiej roli. A jeśli nie teatr, to może mała rola w serialu? - powiedziała w rozmowie z „Fleszem”.

Czytaj o życiu gwiazd i bądź na bieżąco z programami oraz serialami Polsatu!
#NEWS: www.polsat.pl/newskiosk

Zobacz także:
#NEWSKIOSK: Anna Dereszowska w akcji
#NEWSKIOSK: Co słychać u Beaty Kozidrak?
#NEWSKIOSK: Kariera Dominiki Gwit nabiera tempa
#NEWSKIOSK: „Dżaga” nie tylko na ekranie
#NEWSKIOSK: Święta u Krzysztofa Ibisza
#NEWSKIOSK: Piotr Gąsowski jest twardy jak…
#NEWSKIOSK: Małgorzata Socha znów na salonach
#NEWSKIOSK: Co się dzieje u Kasi Sawczuk?
#NEWSKIOSK: Wszystkie światła na Agnieszkę!
#NEWSKIOSK: Gorąca zima Patryka Pniewskiego

Komentarze
© Polsat 2018