2017-04-15

„Daleko od noszy - Reanimacja” - odcinek 7: Pechowa wygrana

0

Zanosi się na sensację. Jeden z pacjentów skreślił prawidłowo sześć liczb i zdobył główną wygraną na loterii. Na wielką kwotę chrapkę mają zarówno pracownicy, jak i pacjenci szpitala. Kto położy rękę na fortunie?

Pacjent Nowak wygrywa w grę liczbową 9 milionów złotych. - O jasny gwint! - krzyczy szczęśliwiec na cały szpital. Nagle okazuje się, że wszyscy mają niezwykle atrakcyjne pomysły na wykorzystanie tej sumki. - Wygrywa dziewięć milionów w gotówce, a nie wiadomo ile ma przed sobą dni życia. To jakiś żart - uważa doktor Kidler. - Nowak musi umrzeć - dodaje. Sam zwycięzca planuje wyprawę do Paryża, gdzie ma zamiar raczyć się żabami. Kidler wpada na plan, aby pacjent przekazał wygraną w depozyt Pani Ordynator. - Tu pieniądze będą bezpieczne na czas pana leczenia - mówi do zdezorientowanego Nowaka.

Tymczasem zakochany w Ricie doktor Wstrząs postanawia dla niej uśmiercić Panią Ordynator. Ze swoich planów nieopatrznie zwierza się Kidlerowi. Wspólnie dyskutują nad metodami zabicia szefowej szpitala. Kidler podważa każdą z metod dokonania zabójstwa.

Finał sprawy wygranej Nowaka zaskakuje wszystkich. Okazuje się, że numery kumulacji skreśliło kilkanaście tysięcy osób. Każdy zwycięzca ma de facto dostać po kilkaset złotych. Personel, a szczególnie lekarze, są bardzo rozczarowani i nie potrafią ukryć zawodu.

Daleko od noszy - Reanimacja” w każdą sobotę o godz. 16:15.
Wszystkie odcinki można wcześniej oglądać na platformie IPLA.TV.

Zobacz także:
Co się zmieni po reanimacji „Daleko od noszy”?
Hanna Śleszyńska: Myślimy o Ani Przybylskiej
Jak siostra Rita wpłynie na zdrowie pacjentów?

Komentarze
© Polsat 2018