2017-04-14

#NEWSKIOSK: Święta u Krzysztofa Ibisza

0

Jakie plany na Wielkanoc ma popularny prezenter Telewizji POLSAT? Jedno jest pewne: stroni wówczas od obowiązków zawodowych i poświęca się najbliższym. O czym jeszcze w ostatnim czasie pisały media zainteresowane aktywnością Krzysztofa Ibisza?

#KrzysztofIbisz #wielkanocbezpracy #rodzina #relaks
Krzysztof Ibisz znany jest ze swojego tytanicznego podejścia do pracy. Od lat obecny w mediach, poświęca jej praktycznie każdą wolną chwilę. Wyjątkiem są święta. Prowadzący „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” korzysta z przerwy jaką daje Wielkanoc. To dla niego czas na „podładowanie baterii” i spotkania z bliskimi.

#wielkanocnesniadanie #znajomi #rower #spacer
- Ja wiem, że to jest dziwne, że nie pracuję, ale w święta odpoczywam. To czas dla rodziny i przyjaciół - powiedział prezenter w wywiadzie dla agencji Newseria. Świąteczną niedzielę Krzysztof Ibisz spędza zawsze z rodziną i znajomymi. W jednym domu spotyka się kilkadziesiąt osób. Wspólnie jedzą wielkanocne posiłki, spacerują po okolicy lub wybierają się na wycieczki rowerowe. - To chyba fajny zwyczaj - powiedział dziennikarz. Najchętniej idą później nad Wisłę, zwłaszcza że z domu przyjaciół można szybko dostać się nad rzekę. Wieczorem wszyscy jedzą wspólną kolację, a następnie udają się na kolejny spacer. - W tym roku na Wielkanoc chyba nie będzie ładnej pogody - prorokuje w wywiadzie gwiazda Polsatu.

#youtube #youtuberzy #polsatmedia #adtube #zolwik
Krzysztof Ibisz został jedną z twarzy reklamujących Polsat Media AdTube, czyli platformy Telewizji POLSAT mającej zrzeszać YouTuberów. Prowadzący „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wziął udział w spocie reklamowym promującym narzędzie, czym wzbudził szerokie zainteresowanie oraz liczne komentarze internautów. Szczególną uwagę zwróciło „przybijanie żółwika”.

#syn #VincentIbisz #youtuber #gry
Syn Krzysztofa Ibisza ma szansę pójść w ślady ojca. Media obiegła informacja, że Vincent prowadzi własny kanał na You Tube. Czym się zajmuje? - Niedawno Vincent został YouTuberem. Założył własny kanał, na którym pokazuje innym, jak gra w gry. Sam planuje i montuje swoje filmiki - powiedziała mama chłopca Anna Nowak-Ibisz i dodała, że nastolatek potrafi zainteresować swoją aktywnością liczne grono. - Vincent jest do tego urodzony! Wszyscy kumple go obserwują! - podkreśliła.

Michał Pogodowski

Czytaj o życiu gwiazd i bądź na bieżąco z programami oraz serialami Polsatu!
#NEWS: www.polsat.pl/newskiosk

Zobacz także:
#NEWSKIOSK: Piotr Gąsowski jest twardy jak…
#NEWSKIOSK: Małgorzata Socha znów na salonach
#NEWSKIOSK: Co się dzieje u Kasi Sawczuk?
#NEWSKIOSK: Wszystkie światła na Agnieszkę!
#NEWSKIOSK: Gorąca zima Patryka Pniewskiego

Komentarze
© Polsat 2018