2017-04-10

Gwiazdy disco polo w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Weekend, Boys, Masters, MIG oraz Piękni i Młodzi zaśpiewali na żywo! Pierwszy raz w historii „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zobaczyliśmy show w rytmie wielkich przebojów disco polo z udziałem najbardziej popularnych artystów.

To był niezapomniany wieczór dla fanów programu i miłośników polskiej muzyki tanecznej. Doskonałą rozrywkę zagwarantowały świetnie znane przeboje, do których w siódmym odcinku zatańczyło pięć rywalizujących par.

Czy można sobie wyobrazić foxtrota do hitu Radka Liszewskiego „Ona tańczy dla mnie”? Już tak! Zmierzyli się z nim Natalia Szroeder i Jan Kliment. Był też quickstep w rytm nieśmiertelnego klasyku weselnego „Żono moja” zespołu Masters, którego zatańczyła Iwona Cichosz ze Stefano Terrazzino. Do pozostałych przebojów w nowym wydaniu pary zaprezentowały cha-chę. Dominika Gwit i Żora Korolyov sprawdzili się przy „Ona jest taka cudowna” z repertuaru grupy Piękni i Młodzi, Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska przy „Jesteś szalona” zespołu Boys, a Marcin Korcz i Wiktoria Omyła otworzyli odcinek „Wymarzoną” zespołu MIG. Działo się!

Tego jeszcze nie było! O doskonałe aranżacje discopolowych piosenek zadbał Tomasz Szymuś i jego orkiestra. Jak wykorzystali to uczestnicy w walce o Kryształową Kulę? Które przeboje przyniosły im szczęście?

Zobacz także:
Kaczorowska i Malinowski razem w wielkim łóżku!
„Chciałem opuścić ten program jak najszybciej”
Marcin Korcz sensacją „Tańca z Gwiazdami”
Rafał Jonkisz znów w „Tańcu z Gwiazdami”!
Zobacz prywatne zdjęcia Michała Malinowskiego
Monika Mariotti: Nie możemy się wszystkim podobać
Dzień po „Tańcu z Gwiazdami” została magistrem!
Tomasz Zimoch i jego szalony taneczny mecz
Natalia Szroeder w drodze po Kryształową Kulę?

Komentarze
© Polsat 2018