2017-03-17

Dzień po „Tańcu z Gwiazdami” została magistrem!

0

W piątek udział w tanecznym show, a w sobotę zdany ważny egzamin! Iwona Cichosz wciąż zaskakuje fanów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Miss Świata Niesłyszących już następnego dnia po występie na żywo stanęła przed kolejnym... jury!

Najpierw, wspólnie z partnerującym jej Stefano Terrazzino, poddała się ocenie czwórki sędziów w telewizyjnym show, ale to nie był dla niej koniec emocji w ten weekend. Na Iwonę Cichosz czekała kolejna komisja, która zadecydowała o jej dyplomie i tytule naukowym.

- Obronę pracy magisterskiej przekładałam półtora roku. Gdy zgodziłam się na udział w programie wiedziałam, że muszę się zmobilizować i przed rozpoczęciem treningów nadgonić zaległości. Skończyłam pisać pracę miesiąc przed pierwszym odcinkiem „Tańca z Gwiazdami” - opowiadała.

Temat to „Jakość doradztwa zawodowego w szkołach dla głuchych, a sukces osoby głuchej na rynku pracy”. Iwona Cichosz broniła jej na kierunku „Pedagogika pracy i doradztwo zawodowe”. Zdała na czwórkę z plusem! Gratulacje!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w każdy piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Iwona jest tak zakochana w tańcu, że…”
„Taniec z Gwiazdami” już bez… Mistera Poland!
Kto odpadł w drugim odcinku „Tańca z Gwiazdami”?
„Może sobie zrzucę z dychę. Dla zdrowia”
„Taniec z Gwiazdami” z napisami dla niesłyszących!
Pierwsza para opuściła „Taniec z Gwiazdami”
Iwona Cichosz: Słyszę muzykę na swój sposób
Kto jest faworytem „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze
© Polsat 2016