2017-06-03

Łowcy.B i ich „Odlotowe Manewry Kabaretowe”

0

Wszechstronni i utalentowani zawsze gwarantują wyśmienitą zabawę. W programie pomagali im również znakomici goście, m.in. Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak i Kabaret z Konopi.

Artyści kabaretowi z Cieszyna z właściwym sobie absurdalnym poczuciem humoru - w specjalnie przygotowanych skeczach - podjęli temat latania. Bartosz Góra (Góra), Bartosz Gajda (Prymus, Gajda), Sławomir Szczęch (Zlew), Paweł Pindur (Zakleszcz, Pindur), Maciej Szczęch (Maćkowy Potwór) i Mariusz Kałamaga (Basen, Maryjusz), przybyli na zupełnie nowe lotnisko w Nowym Dworze Mazowieckim. Jak dotąd nie grzeszyli elegancją, ale tym razem pojawili się na scenie wyjątkowo szykowni. Jak widać, potrafią zaskoczyć!

Działo się - w powietrzu i na ziemi. Gospodarze programu przestrzegali publiczność, jak ryzykowny może być lot tanimi liniami na trasie Warszawa-Kraków. Równie wesoło było w hali lotniska, bo Łowcy.B odprowadzali swojego kolegę, bardzo długo i czule. Widzowie zostali także świadkami, jak pięcioosobowa rodzina z bagażami usiłowała nadążyć za sprzecznymi komunikatami, a potem towarzyszyli odprawie niedoszłego terrorysty i dowiedzieli się, co może kryć walizka porzucona w hali odlotów.

Podniebne show nie mogło obyć się bez gwiazdorskich gości. Na lotnisku pojawił się Kabaret Smile z Lublina, który opowiedział o „Studniówce” i „Piracie drogowym”, a Jerzy Kryszak wygłosił swój kolejny, niepowtarzalny „Monolog”. Z Krakowa przyleciał Kabaret pod Wyrwigroszem, żeby zaprezentować skecze „Tanie linie” i „Szosa”. W odsłonach pojawił się Kabaret Młodych Panów, popularna grupa kabaretowa z Rybnika, oferując „Kurs latania” i popisowe „W SPA”, a Kabaret z Konopi dosadnie ocenił „ZUS”.

Kabaret Łowcy.B został założony w 2002 roku w Cieszynie przez studentów Uniwersytetu Śląskiego. Już rok później zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu PaKa, a w kolejnych latach sięgał po kolejne, nie mniej prestiżowe, wyróżnienia za… fantastyczność, stawianie czoła nietolerancji i inteligencję.

Zobacz także:
W Nowy Rok z Neo-Nówką: Seks, alkohol i książki
Kabaret Skeczów Męczących prezentuje „Śmiechosteron”
Kabaret Młodych Panów lubi hucznie świętować
20-lecie Grupy MoCarta na antenie Telewizji Polsat
„Ryjek 2016” z Jerzym Kryszakiem i elitą kabaretów
„Schody do nieba” na 15-lecie Neo-Nówki

Komentarze
© Polsat 2016