2017-01-06

Łowcy.B i ich „Odlotowe Manewry Kabaretowe”

0

Wszechstronni i utalentowani zawsze gwarantują wyśmienitą zabawę. W programie pomagać im będą również znakomici goście, m.in. Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak i Kabaret z Konopi.

Artyści kabaretowi z Cieszyna z właściwym sobie absurdalnym poczuciem humoru - w specjalnie przygotowanych skeczach - podejmą temat latania. Bartosz Góra (Góra), Bartosz Gajda (Prymus, Gajda), Sławomir Szczęch (Zlew), Paweł Pindur (Zakleszcz, Pindur), Maciej Szczęch (Maćkowy Potwór) i Mariusz Kałamaga (Basen, Maryjusz), przybędą na zupełnie nowe lotnisko w Nowym Dworze Mazowieckim. Jak dotąd nie grzeszyli elegancją, ale tym razem pojawią się na scenie wyjątkowo szykowni.Oni potrafią zaskoczyć!

Będzie się działo - w powietrzu i na ziemi. Przekonamy się, jak ryzykowny może być lot tanimi liniami na trasie Warszawa-Kraków. Równie wesoło będzie w hali lotniska, bo Łowcy.B odprowadzą swojego kolegę, bardzo długo i czule. Będziemy też świadkami, jak pięcioosobowa rodzina z bagażami usiłuje nadążyć za sprzecznymi komunikatami, ale najbardziej zadziwi nas to, jak zakończy się odprawa celna niedoszłego terrorysty i co może kryć walizka, porzucona w hali odlotów.

Podniebne show nie może obyć się bez gwiazdorskich gości. Na lotnisku pojawi się Kabaret Smile z Lublina, który opowie o „Studniówce” i „Piracie drogowym”, a Jerzy Kryszak wygłosi swój kolejny, niepowtarzalny „Monolog”. Z Krakowa przyleci Kabaret pod Wyrwigroszem, żeby zaprezentować skecze „Tanie linie” i „Szosa”. W odsłonach pojawi się Kabaret Młodych Panów, popularna grupa kabaretowa z Rybnika, oferując „Kurs latania” i popisowe „W SPA”, a Kabaret z Konopi dosadnie oceni „ZUS”.

Kabaret Łowcy.B został założony w 2002 roku w Cieszynie przez studentów Uniwersytetu Śląskiego. Już rok później zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu PaKa, a w kolejnych latach sięgał po kolejne, nie mniej prestiżowe, wyróżnienia za… fantastyczność, stawianie czoła nietolerancji i inteligencję.

„Odlotowe Manewry Kabaretowe” 3 czerwca w sobotę o godz. 16:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
W Nowy Rok z Neo-Nówką: Seks, alkohol i książki
Kabaret Skeczów Męczących prezentuje „Śmiechosteron”
Kabaret Młodych Panów lubi hucznie świętować
20-lecie Grupy MoCarta na antenie Telewizji Polsat
„Ryjek 2016” z Jerzym Kryszakiem i elitą kabaretów
„Schody do nieba” na 15-lecie Neo-Nówki

Komentarze
© Polsat 2016