2016-12-14

Kabaret Skeczów Męczących prezentuje „Śmiechosteron”

0

W niedzielę 18 grudnia chętnie wrócimy do wyjątkowej imprezy jubileuszowej. Najlepsze skecze, parodie znanych teleturniejów i hitowe piosenki specjalnie na dziesiąte urodziny kabaretu.

W odświętnej scenerii Filharmonii Świętokrzyskiej i specjalnej oprawie, Kabaret Skeczów Męczących celebrował 10 lat istnienia. Artyści postanowili podsumować swój dotychczasowy dorobek i zrobić prezent fanom.

Uroczystość była doskonałą okazją do wspominania ciekawych momentów z historii kabaretu i zapowiedzią tego, co Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz i Michał Tercz będą oferować swoim miłośnikom przez kolejną dekadę.

Jak było? Widzowie Polsatu znów będą mogli zabawić się na „Wieczorze Kawalerskim”, „Weselu”, albo trafić do… „Psychiatryka”. Nietuzinkowe żarty zna już prawie cała Polska, a postaci takie jak Kłaku, Śruba czy Wiesiek od lat rozśmieszają do łez.

Nie zabrakło niespodzianek. Artyści w brawurowy sposób wykonali hity gości specjalnych. W pełnej rozmachu imprezie, oprócz szanownych jubilatów, udział wzięli zespół Feel oraz Enej. Wieczór uświetnili także Andrzej Grabowski, kabaret Łowcy.B oraz Krzysztof Skiba, a w roli wodzireja-wróżki wystąpiła Katarzyna Pakosińska.

10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących w niedzielę 18 grudnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kabaret Młodych Panów lubi hucznie świętować
20-lecie Grupy MoCarta na antenie Telewizji Polsat
„Ryjek 2016” z Jerzym Kryszakiem i elitą kabaretów
„Schody do nieba” na 15-lecie Neo-Nówki
„Rodzina, ach rodzina” na wesoło i z uśmiechem

Komentarze
© Polsat 2016