Nowi prowadzący w Polsat News

06.09.2012

Beata Cholewińska oraz Joanna Górska dołączyły do grona prowadzących poranny program "Nowy dzień" w Polsat News. Natomiast Agnieszka Jabłońska-Twaróg została nową prowadzącą wieczornych serwisów informacyjnych w Polsat News. Beatę Cholewińską i Agnieszkę Jabłońską-Twaróg po raz pierwszy na antenie stacji zobaczymy 8 września, a Joannę Górską 14 września.

 

 

 

Beata Cholewińska i Joanna Górska poprowadzą na zmianę weekendowe (piątek - niedziela) wydanie programu "Nowy dzień" w Polsat News. Od poniedziałku do czwartku w roli prowadzący zobaczymy Bartosza Kurka, Marka Kacprzaka i Mariusza Abramowicz. „Nowy dzień” to dynamiczne i lekkie pasmo poranne. W programie analizy i komentarze ekspertów łączą się z opiniami widzów, rozmowami z gwiazdami, informacjami z aren sportowych, przeglądami prasy krajowej i zagranicznej, newsami z showbiznesu, informacjami medycznymi, konkursami dla widzów i raportami pogodowymi. Ponadto codziennie o godz. 8.50 widzowie mogą obejrzeć „Graffiti” - wywiad dziennikarzy Polsat News i „Wydarzeń”. Poranne pasmo „Nowy dzień” nadawane jest na antenie Polsat News od godz. 6.00 do 11.00 i jednocześnie na antenie Polsatu od godziny 6.00 do ok. godz. 8.00.

 

 

 

Agnieszka Jabłońska-Twaróg natomiast dołączyła do grona prezenterów wieczornych serwisów informacyjnych w Polsat News. Jabłońska jest dziennikarką i prezenterką TV Biznes, gdzie prowadzi debatę gospodarczą "Kto ma rację?" oraz "Biznes Informacje".