Tylko muzyka. Must be the music.

talent show
NOWE ODCINKI
8. edycja


niedziela
20:05

powtórki: sobota 13:15 (8.11), 13:05 (15.11)

Tylko muzyka. Must be the music.

 „Tylko muzyka. Must be the music”, najchętniej oglądane muzyczne show wiosny 2014 po raz 8. na antenie Telewizji POLSAT. Już od niemal 4 lat poszukujemy najzdolniejszych solistów i zespołów, dając im szanse na karierę i stałe miejsce na polskiej scenie muzycznej. To dzięki „Tylko muzyka. Must be the music” Polacy poznali i pokochali muzykę Eneja i LemONa. Artyści, po występie w programie, który wypromował już wielu młodych wykonawców, wydali łączne 25 płyt, z których 2 są dziś platynowe! W ostatniej edycji triumfował hip - hopowy Sachiel, doceniany szczególnie za prawdę wypływającą z ich tekstów. Takie właśnie jest „Tylko muzyka. Must be the music” – prawdziwe i co najważniejsze dające wykonawcom możliwość zaprezentowania własnej muzyki.

 

Wybuchową muzyczną mieszankę w której folk, miesza się z popem i hard rockiem, a tuż po wykonawcach disco polo, pojawia się ambitny hip-hop i niszowe country, oceniać będzie nasze niezawodne, profesjonalne jury. Dla nich liczy się prawda, wizja siebie na scenie, ale przede wszystkim – tylko muzyka. W 8. edycji będzie z nami jak zawsze niesamowita i bezpardonowa Kora – prawdziwa liderka w życiu, na scenie i za stołem jurorskim, Elżbieta Zapendowska autorytet i nauczycielka wielu gwiazd z łatwością wychwyci fałsze i nieczystości, Adam Sztaba profesjonalnie rozłoży na czynniki pierwsze najtrudniejsze muzyczne aranże, a Piotr Rogucki wokalista i lider Comy, ponownie będzie rzecznikiem występujących, z wdziękiem wprowadzając jurorów w stan kontrolowanego zamieszania. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut i Maciek Rock.

 

Jak pokazało siedem edycji "Tylko Muzyka. Must Be the Music" to już uznany sposób na sukces dla wielu młodych muzyków. Co najważniejsze program od samego początku konsekwentnie pomaga i buduje sukces nie tylko zwycięzców, ale i najzdolniejszych uczestników programu. Dziś „Tylko Muzyka. Must Be the Music” to nie tylko wielkie sukcesy Eneja i LemONa, których przeboje królują na listach przebojów największych stacji radiowych. Dzięki programowi na szczyt wspinają się inni, tak różni stylistycznie wykonawcy: Red Lips, Eris Is My Homegirl, MashMish, Noko, Rotten Bark, Najlepszy Przekaz w Mieście, Oberschlesien, Iwona Kmiecik, Chłopcy Kontra Basia, Materia, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, InoRos czy ShataQS.

 

Ostatnią VII edycję „Tylko Muzyka. Must Be the Music” wygrał hip – hopowy skład Sachiel, który prócz muzyki, zdobył serca widzów ogromną skromnością, prawdą i autentycznością. - „Jesteście mądrzy, jesteście doświadczeni, jesteście prawdziwi. Wszystko, o co mi chodzi” – mówiła po ich finałowym występie Elżbieta Zapendowska. „Tylko muzyka” była najchętniej oglądanym show muzycznym wiosny 2014. Średnia oglądalność 12 odcinków VII sezonu wyniosła 2 mln 476 tys. widzów.

 

Show „Tylko Muzyka. Must Be the Music” powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu.

 

 

 

 

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 137Dodaj nowy wątek
07:00 | 23.10.2014
bo te programy
dodał: kolo Odpowiedz
to ustawka, bał się że kapela z Białej Podlaskiej w cuglach rozwali tą imprezę !!
17:04 | 21.10.2014
jurrorzy
dodał: muzyka Odpowiedz
co0 to za nowa idiotyczna moda mowic o wykonywanym utworze lub piosence "TO BYLO SMACZNE"!!!!!!!
07:10 | 20.10.2014
Czemu realizator
dodał: Mario Odpowiedz
wyciął zespół Gutter Sirens ?!?!?!?!?!?!?!?!?
20:58 | 19.10.2014
operator kamery
dodał: troche_sprawiedliwosci_prosze Odpowiedz
Czemu operator kamery czesto filmuje dziewczyny zaczynajac od cyckow? Proponuje w ramach sprawiedliwości filmowac facetow od tylkow i klat - my tez chcemy na cos fajnego popatrzec. :) no i pogodze sie z tymi wszechobecnymi cyckami jak zrównoważy je odpowiednia ilosc meskich tylkow. Sprawiedliwoscic prosze, ladnie prosze.;-)
21:49 | 12.10.2014
to wspaniale jury
dodał: adnawa Odpowiedz
Jury jest ekstra. Fajnie , ze każdy ma inne zdanie , a kłótnie sa ciekawe. Piotr Rogucki jest coraz bardziej kochany. Korę tez kochamy . Ci dwaj ludzie są wspaniali , bo potrafią walczyć , spierają się , bo sa podobni . Adam sztaba , Elżbietą Zapendowska - chciałbym więcej słyszeć , co wy sądzicie , bo bardzo cenie wasze opinie . Sa wskazówkami na dalsze zycie występujących Chłopak, który śpiewał Jaskółkę miał piękny glos.
22:25 | 05.10.2014
Zielone Ludki
dodał: Wojtek Kraków & NDZ Odpowiedz
mam nadzieje ,że macie finał w kieszeni brawo!!!
22:18 | 05.10.2014
uśmiech pani Elżbiety
dodał: agdento Odpowiedz
BŁAGAM!!!!oglądam już kolejną edycję i wciąż mam nadzieję ,że ktoś z realizatorów,wizażystów, czy Bóg wie kto jeszcze zwróci uwagę na uśmiech Pani Elżbiety.Błagam Pani Elu "zrób Pani sobie zęby"(nałóż licówki,wybiel,zrób koronki,czy cokolwiek innego)wtedy skupię sie głównie na programie i wokalistach :)Oprawki okularów zostały zmienione kilka edycji temu teraz czas na uśmiech!!!!Pozdrawiam i życzę Pani Elżbiecie bezbolesnych wizyt u dentysty:)
21:27 | 05.10.2014
DISCO POLO
dodał: ewelina198484 Odpowiedz
MOŻE NIE KAŻDY SŁUCHA DISCO POLO I TĄ MUZYKĘ LUBI-ALE JESTEM CIEKAWA PRZY JAKIEJ MUZYCE BAWIĄ SIĘ JURORZY MUST BE THE MUSIC NA WESELACH?????!!!!
20:37 | 05.10.2014
Rogucki
dodał: otnok24 Odpowiedz
R.Rogucki krytykoje a sam nie umie spiewac i zazdrosci mlodym.
21:37 | 12.10.2014
Odp.: Rogucki
dodał: justii
Właśnie że umie :-) i to bardzo dobrze. I jeśli już to P.Rogucki bo Piotr ma na imię. Posłuchaj sobie np los cebula i krokodyle łzy zespołu coma
01:39 | 05.10.2014
piosenka w tle
dodał: krychu Odpowiedz
Jak się nazywa piosenka która leciała zaraz po występie Marysi Markiewicz, gdy Jury Ją oceniało? Wie ktoś? :)