Tylko muzyka. Must be the music.

talent show
WIELKI FINAŁ
8. edycja


niedziela
20:05

powtórki: sobota 12:40

Tylko muzyka. Must be the music.

Już w niedzielę, w Wielkim Finale ósmej edycji programu wystąpią: Paula Brzóska, Besides, Patsin M ski Blue i Maria Markiewicz oraz oczywiście, ten kogo wybierzecie Wy, jurorzy i słuchacze RMF FM.

 

***

 

Startują castingi do 9.edycji Tylko muzyka. Must be the music! Jeżeli chcielibyście zrobić oszałamiającą karierę tak jak zespół LemON, wysyłajcie swoje zgłoszenia na adres: casting@mbtm9.pl

 

***

 

 „Tylko muzyka. Must be the music”, najchętniej oglądane muzyczne show wiosny 2014 po raz 8. na antenie Telewizji POLSAT. Już od niemal 4 lat poszukujemy najzdolniejszych solistów i zespołów, dając im szanse na karierę i stałe miejsce na polskiej scenie muzycznej. To dzięki „Tylko muzyka. Must be the music” Polacy poznali i pokochali muzykę Eneja i LemONa. Artyści, po występie w programie, który wypromował już wielu młodych wykonawców, wydali łączne 25 płyt, z których 2 są dziś platynowe! W ostatniej edycji triumfował hip - hopowy Sachiel, doceniany szczególnie za prawdę wypływającą z ich tekstów. Takie właśnie jest „Tylko muzyka. Must be the music” – prawdziwe i co najważniejsze dające wykonawcom możliwość zaprezentowania własnej muzyki.

 

Wybuchową muzyczną mieszankę w której folk, miesza się z popem i hard rockiem, a tuż po wykonawcach disco polo, pojawia się ambitny hip-hop i niszowe country, oceniać będzie nasze niezawodne, profesjonalne jury. Dla nich liczy się prawda, wizja siebie na scenie, ale przede wszystkim – tylko muzyka. W 8. edycji będzie z nami jak zawsze niesamowita i bezpardonowa Kora – prawdziwa liderka w życiu, na scenie i za stołem jurorskim, Elżbieta Zapendowska autorytet i nauczycielka wielu gwiazd z łatwością wychwyci fałsze i nieczystości, Adam Sztaba profesjonalnie rozłoży na czynniki pierwsze najtrudniejsze muzyczne aranże, a Piotr Rogucki wokalista i lider Comy, ponownie będzie rzecznikiem występujących, z wdziękiem wprowadzając jurorów w stan kontrolowanego zamieszania. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut i Maciek Rock.

 

Jak pokazało siedem edycji "Tylko Muzyka. Must Be the Music" to już uznany sposób na sukces dla wielu młodych muzyków. Co najważniejsze program od samego początku konsekwentnie pomaga i buduje sukces nie tylko zwycięzców, ale i najzdolniejszych uczestników programu. Dziś „Tylko Muzyka. Must Be the Music” to nie tylko wielkie sukcesy Eneja i LemONa, których przeboje królują na listach przebojów największych stacji radiowych. Dzięki programowi na szczyt wspinają się inni, tak różni stylistycznie wykonawcy: Red Lips, Eris Is My Homegirl, MashMish, Noko, Rotten Bark, Najlepszy Przekaz w Mieście, Oberschlesien, Iwona Kmiecik, Chłopcy Kontra Basia, Materia, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, InoRos czy ShataQS.

 

Ostatnią VII edycję „Tylko Muzyka. Must Be the Music” wygrał hip – hopowy skład Sachiel, który prócz muzyki, zdobył serca widzów ogromną skromnością, prawdą i autentycznością. - „Jesteście mądrzy, jesteście doświadczeni, jesteście prawdziwi. Wszystko, o co mi chodzi” – mówiła po ich finałowym występie Elżbieta Zapendowska. „Tylko muzyka” była najchętniej oglądanym show muzycznym wiosny 2014. Średnia oglądalność 12 odcinków VII sezonu wyniosła 2 mln 476 tys. widzów.

 

Show „Tylko Muzyka. Must Be the Music” powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu.

 

 

 

 

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 151Dodaj nowy wątek
07:24 | 17.11.2014
Bow w finale?
dodał: IamOgi Odpowiedz
A czemu nie było BOW w finale?
20:10 | 16.11.2014
sykut
dodał: gosc1975 Odpowiedz
proszę niech ta Paulina się ubierze bo to jest tragedia szok feeeee
21:51 | 16.11.2014
Odp.: sykut
dodał: JaPier
Potwierdzam. Szprotka owinięta tasiemką.
21:20 | 09.11.2014
Pani Sykut sie nie nadaje!!
dodał: Aga i Mario Odpowiedz
Program bardzo fajny ale proszę utemperujcie, a najlepiej zmiencię Panią Pauline Sykut. Zachowuje się beznadziejnie, skąd te pytania do uczestników? Mało inteligentnie, wstyd i żal jak ją słyszę.
11:25 | 10.11.2014
Odp.: Pani Sykut sie nie nadaje!!
dodał: Darek0106
Właśnie bzdura! Paulina jest wesoła, otwarta i śmiało zadaje pytania. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ona jest rewelacyjna. P.S. Ciekawe czy autor tej krytyki sam wymyśliłby lepsze pytania przed kamerami i na żywo...
22:29 | 02.11.2014
Blues Station
dodał: livman Odpowiedz
dlaczego w odcinkach nie bylo zespolu z Ilawy Blues Station?????
14:43 | 04.11.2014
Odp.: Blues Station
dodał: Agula
a przeszliście dalej ?
21:44 | 02.11.2014
piosenka, hcr
dodał: klaudia Odpowiedz
witam, mam do was prośbę. w tym odcinku grał taki zespół hcr (hip-hop), podczas wypowiedzi jurorów w tle leciała taka piosenka grana na gitarce. jeśli ktoś zwrócił na to uwagę i wie jaki ma tytuł-bardzo proszę o odpowiedź. :)
21:24 | 02.11.2014
507712483
dodał: marek msruszcak Odpowiedz
zglaszam sie do grania do brogramu
21:35 | 26.10.2014
komentarz
dodał: oburzona Odpowiedz
16-latka przeszła, choć 18-latka była dużo lepsza. A dlaczego? bo zaśpiewała po polsku starą piosenkę.Paranoja!W taki sposób tacy ludzie jak ta dziewczyna nigdy nie zaistnieją!
20:49 | 26.10.2014
jury
dodał: po prostu Ja Odpowiedz
Brawo dla pani Jackowskiej, bardzo trafnie ujęła pani to co prezentuje pan Rogucki w tym programie, niczego nie ujmując jako twórcy, za to opiniom po prostu trudno uwierzyć.
07:00 | 23.10.2014
bo te programy
dodał: kolo Odpowiedz
to ustawka, bał się że kapela z Białej Podlaskiej w cuglach rozwali tą imprezę !!
17:04 | 21.10.2014
jurrorzy
dodał: muzyka Odpowiedz
co0 to za nowa idiotyczna moda mowic o wykonywanym utworze lub piosence "TO BYLO SMACZNE"!!!!!!!