Twoja twarz brzmi znajomo

show
NOWE ODCINKI


sobota
22:00

powtórka: niedziela 15:45

Twoja twarz brzmi znajomo

Prawie miliard ludzi, którzy na świecie oglądali show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” się nie mylił. Format firmy Endemol, na którego realizację w Polsce zdecydowała się Telewizja Polsat okazał się strzałem w dziesiątkę. Wiosną, program, w którym polskie  gwiazdy przeistaczają się w ikony rodzimej i światowej sceny muzycznej przyciągał przed telewizory średnio 3 miliony widzów i szybko stał się wiodącym show wśród wszystkich stacji telewizyjnych. Każdego tygodnia fani „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie potrafiąc doczekać się kolejnych metamorfoz uczestników, śledzili doniesienia prasowe mogące uchylić choć rąbka tajemnicy. Julię Pietruchę jako wokalistę PSY w hicie „Gangnam Style”, Bilguuna Ariunbaatara wcielającego się w Danutę Rinn, czy Agnieszkę Włodarczyk, która znakomicie sprostała wyzwaniu, jakim była postać Violetty Villas, divy o niespotykanej skali głosu, do dziś pamiętają wszyscy. Jednak prawdziwą królową aktorskich i wokalnych zmagań - w podwójnej roli Sarah Brightman/Andrea Bocelli - okazała się Katarzyna Skrzynecka, która w najbliższej, drugiej już edycji programu zasiądzie za jurorskim stołem. Towarzyszyć jej będą znani widzom z pierwszego sezonu programu: uwielbiany przez Polaków aktor Paweł Królikowski, światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz wizjoner polskiej sceny klubowej DJ Adamus. Ich oceny wyłonią zwycięzcę z zupełnie nowego grona uczestników. Program poprowadzi niezastąpiony męski duet: Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor.

 

Kto weźmie udział w drugiej edycji? O Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą: fenomenalna, kochana przez miliony widzów aktorka i zdobywczyni Brylantowego Mikrofonu w show „Jak Oni śpiewają” – Joanna Liszowska; Barbara Melzer, aktorka teatralna, którą miłośnicy musicali z pewnością pamiętają ze spektaklu „Metro”; pochodząca z najbardziej znanej muzycznej rodziny w Polsce wokalistka Magda Steczkowska oraz aktorka serialowa i filmowa Maja Bohosiewicz. W męskim gronie uczestników znajdą się: znakomity aktor komediowy Jacek Kawalec; cudowne dziecko polskiej piosenki lat ’90, kompozytor, piosenkarz i aktor musicalowy – Jakub Molęda; profesor i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie, utalentowany, wielokrotnie nagradzany (m.in. nagroda im. Tadeusza Łomnickiego) aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Marcin Przybylski oraz łamacz kobiecych serc, aktor i wokalista znany widzom seriali: „2XL”, „To nie koniec świata!” i „Pierwsza miłość” – Marek Kaliszuk. Kto z nich najwierniej przeistoczy się w największe ikony światowej sceny muzycznej? Czyje popisy wokalne i sceniczne najbardziej porwą jury oraz zgromadzoną w studiu i przed telewizorami publiczność? Kto da z siebie wszystko, a kogo pokona trema? To pytania ważkie, ale nie najważniejsze, bo podobnie jak w pierwszej edycji - nie rywalizacja jest istotą programu. Przede wszystkim liczyć się będzie wspaniała zabawa podczas przemian w gwiazdy światowego formatu oraz cel, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków i finału przeznaczą swoją wygraną. Mogą wesprzeć chorą osobę, dom dziecka czy też schroniska dla zwierząt.

 

Muzycznie nad projektem czuwa ikona polskiej muzyki rozrywkowej – Zygmunt Kukla wraz z orkiestrą oraz zespołem trenerów muzycznych. Polskim reżyserem jest Bolesław Pawica, a reżyserem konsultacyjnym – Rolf Meter, legendarny twórca największych światowych hitów Endemola. Choreografię nadzoruje Chris Adamski, a za charakteryzację odpowiedzialna jest Agnieszka Jońca.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 229Dodaj nowy wątek
00:02 | 20.04.2014
masakra
dodał: monia Odpowiedz
Jedna wielka masakra!!!! wiem że w każdym odcinku ma wygrac ktoś inny, ale dlaczego za świetny występ dają po kilka marnych punktów a fatalnym się zachwycają?
23:56 | 19.04.2014
syffff!!!!
dodał: kredzio Odpowiedz
kazdy w domu sobie typuje,to co obstawia jury to typy z kosmosu!!!!
23:54 | 19.04.2014
kant
dodał: kredzio Odpowiedz
w tym programie od poczatku jurorzy typuja swoich znajomych I ulubiencow,decyzje jury to totalny debilizm!!!!
18:35 | 20.04.2014
Odp.: kant
dodał: zniesmazcona
Fakt że wygrywa ten kto wylosuje jakąś znaną osobę najlepiej już nie żyjącą.Włodarczyk masakra najgorszy występ jaki widziałam.Trzymam kciuki za Skrzynecką jest genialna.To bardzo duży talent.
22:20 | 19.04.2014
Bilguun
dodał: monia Odpowiedz
Bilguun jest najlepszy! Odnajduje się w każdej postaci, a nikt go nie docenia.
20:04 | 19.04.2014
dziś wygra
dodał: jeambean Odpowiedz
dziś tj 19.04.14 wygra Agnieszka Włodarczyk (jako Violetta Villas) albo Paweł Tucholski (jako Radosław Liszewski). Osobiście stawiam na Włodarczyk A dlaczego bo każdyma wygrać jeden odcinek:) Szkoda że nie można postawić to u buków. A
00:47 | 19.04.2014
czy bedzie Martina Stoessel
dodał: zosi Odpowiedz
bardzo mnie to ciekawi więc mam pytanie czy bedzie Martina Stoessel w programi czekam na odp
09:17 | 19.04.2014
Odp.: czy bedzie Martina Stoessel
dodał: klaudia
Też bym chciała żeby była Martina.Oglądasz Violette
13:19 | 26.04.2014
Odp.: czy bedzie Martina Stoessel
dodał: WiKa
Hahahahahahahahahahb :D Dzieci sobie Violettę ubzdurały :D
22:34 | 13.04.2014
Występy, a oceny.
dodał: Sasame Odpowiedz
Nie jestem Hejterką, serio. Ale wykonanie Pauli, jakim popisała się PRÓBUJĄC odtworzyć Dolores... Słucham "Zombie" parę razy w tygodniu i jej wykon... Wręcz bolały mnie te nieczystości. Rozumiem, mają tydzień. Ale DROGIE JURY! Nie zachwycajcie się tam, gdzie NIE MA CZYM, bo tracicie wiarygodność. Jeśli JA, niedoświadczony muzycznie widz SŁYSZĘ pomyłki, nie wierzę, by "starzy wyjadacze" tego nie robili. Ogólnie Paula bardzo często odstaję, choć przed programem jej nie znałam, jej śpiew jest często dla mnie irytujący... To co zrobiła z jedną z moich ukochanych piosenek... Może bym to przebolała, ale komentarze?! "Rozwijasz się", "Cudownie"?! Naprawdę, w imieniu tych, którzy mają słuch( nie mówię tylko o Pauli), PROSZĘ, by mówić, kiedy coś jest nie tak, bo robi się jedno wielkie kółko wzajemnej, NIEZASŁUŻONEJ adoracji. -.-
17:48 | 13.04.2014
Super program !!!
dodał: mosa55 Odpowiedz
Program jest suuuper. Mam już trochę lat ( a nawet więcej), w swoim życiu słuchałam i fascynowałam się różną muzyką.I teraz z ciarami, ze wzruszeniem a czsami ze łzami słucham prezentowanych utworów. To jest niesamowite - w jednym miejscu same hity i idole, historia muzyki w pigułce.Dla mnie nie ważne czy na żywo czy nie - ważne że mogę znowu ich posłuchać. Wyrazy najwyższego uznania dla Wykonawców - jesteście wszyscy niesamowici! Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na drugą edycję. Pozdrowienia dla całego Zespołu :-)
01:41 | 13.04.2014
Paula i DJ Adamus
dodał: Widz Odpowiedz
Paula tak zachęcała, aby głosować na tych, którzy jeszcze nie wygrali, że w końcu zagłosowali na nią. Ktoś już wcześniej zauważył, że w tym programie każdy na pewno raz wygra - niezależnie od tego, jak śpiewa. Podtrzymuję swoją pozytywną opinię sprzed tygodnia na temat jurora Adamusa - ciekawe, czy zdobędzie się na słówko dziękuję.
23:58 | 12.04.2014
za mały garnitur!!!
dodał: Kasia Odpowiedz
Ogromna prośba do producentów programu o zakup większego garnituru dla pana Dowbora, bo w tej opiętej marynarce i w za krótkich spodniach wygląda troszkę żałośnie.
00:05 | 20.04.2014
Odp.: za mały garnitur!!!
dodał: ARO123
Popieram, żenada.