Trudne sprawy

serial paradokumentalny
NOWE ODCINKI
sezon 7


poniedziałek - piątek
13:00

Trudne sprawy

„Trudne sprawy” to codzienny serial paradokumentalny. Prezentujemy w nim poruszające, chwytające za serce historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. To opowieści o zdradach, niecodziennych kłopotach,  tajemnicach ludzi żyjących tuż obok nas.

 

Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innych bohaterów. Wśród nich znajdzie się Justyna Majewska z Łodzi, która po rozstaniu matki z bogatym biznesmanem. Kobiety zostają bez środków do życia, a zdesperowana Justyna podejmuje mało ambitną, ale dobrze płatną pracę, dzięki której nie musi wstydzić się ubóstwa. Nie wie jednak, że syn chlebodawczyni knuje przeciw niej pewną intrygę… O tym jak źle można ulokować swoje uczucia przekona się Ewa Wilczyńska, która od 15 jest żoną Stefana. Mąż ciągle ją kontroluje, upokarza i nie pozwala podjąć wymarzonej pracy. Czy uda się jej uwolnić od zaborczego męża? Natomiast na manii oszczędzania swojej matki Ewy ucierpią dzieci: Monika i Marcin Klimek. Mimo, że rodzina nie ma kłopotów finansowych matka zmusza ich do zbierania butelek na ulicy i kupuje tandetne rzeczy na promocjach. Ewa nie wie jednak, że chorobliwe skąpstwo wpędzi ją niebawem w prawdziwe kłopoty.

 

We wszystkich tych fabularyzowanych opowieściach obserwujemy postawy naszych bohaterów w trudnych życiowych sytuacjach. Widzimy, jak sobie radzą z przeciwnościami losu i jaki wpływ opisane historie mają  na relacje z partnerem czy też stosunki rodzinne.

 

Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 404Dodaj nowy wątek
14:33 | 14.03.2014
F1 w polskich stacjach TV
dodał: Heidfeld Odpowiedz
Nie wiem jak nazwać "oszczędności", a tak na prawdę żenujące skąpstwo decydentów Polsatu w sprawie F1. Mała oglądalność? To może większą oglądalność mają "Mango" - sprzedaż staników czy frapujące mecze siatkówki między Huraganem Kozie Głowy Górne a Zniczem Czarne Ryje Dolne. Wasze skąpstwo to żenada i obciach na skalę europejską, bo nawet w Rumunii będą mogli obejrzeć F1. A wy - buraczani polaczkowi tzw. biznesmeni - udławcie się tą kasą "zaoszczędzoną" na F1.
00:28 | 11.02.2014
nowe odcinki
dodał: jaaaa Odpowiedz
czemu nie ma nowych odcinków?
14:53 | 16.01.2014
Napisy do serialu np. Trudne sprawy
dodał: Olkaa Odpowiedz
Szanowni państwo, U nas w domu są głuche osoby. Oglądamy różne programy, byleby były napisy (w obecnych czasach i z taką ustawą - nie ma co marzyć o szerokiej dostępności programów z napisami). Niestety, w Trudnych Sprawach często jest tak, że jeden bohater, jak się wypowiada, to leci czarny pasek, ale bez napisów (chyba, że napisy są czarne, co i tak są niewidoczne). Czy jakaś redakcja napisów to zauważyła? Z powodu niekompletności dialogów - widzę jak gada jedna osoba, a druga to nie wiem, co mówi, gubię wątek, i nie rozumiem, o co chodzi, co ta osoba mówiła, itd. Proszę o dopilnowanie, aby napisy były zawsze w kolorze. Poza tym - dzięki za napisy!
17:20 | 27.10.2013
szukam odcinka
dodał: polibuda Odpowiedz
Witam, poszukuje odcinek trudnych spraw krecony w klubie bilardowym fuga mundi. Ktos moze kojazy?
09:26 | 04.10.2013
trudne sprawy
dodał: miki Odpowiedz
skąd bierzecie scenariusz do tego programu -wymyślacie go czy przysyłają wam zwykli ludzie swoje przeżycia a potem kręcicie odcinki -proszę o odpowiedz czy można wam przesłać opisane swoje dramatyczne życie podajcie adres gdzie można przysłać swoje opowiadanie
23:02 | 21.08.2013
Witam
dodał: Inkaa Odpowiedz
Mam 13 lat chciałabym dowiedzieć się w jaki sposób można zgłosić się do trudnych spraw?
17:42 | 28.08.2013
Odp.: Witam
dodał: kmssylwek
zajdz w ciaze
21:35 | 07.11.2013
Odp.: Witam
dodał: adam
trudne sprawy dziecko nie wiesz co gadasz szukasz trudnych spraw wez się za działania matematyczne
16:19 | 15.08.2013
taki sobie
dodał: patryk366 Odpowiedz
Lubie oglądać trudne sprawy
12:40 | 15.08.2013
zgłaszam to do trudnych spraw
dodał: igreq Odpowiedz
zgłaszam to do trudnych spraw
11:22 | 05.08.2013
Pomocny program
dodał: Beata Psychologia Odpowiedz
A mi się wydaje, że ten program jest bardzo pomocny dla społeczeństwa, bo jest bardzo wiele osób w Polsce, którzy znajdują się w 'ciężkich sytuacjach' i nie potrafi sobie z nimi poradzić. Ten program ukazuje jak taka osoba może się zachować, żeby wybrnąć z konfliktu ;)
18:07 | 01.08.2013
zdechł pies
dodał: ostatni normalny Odpowiedz
Zdechł mi pies i jutro mają kosmici go ożywić proszę pomóżcie bo podobno jeden z kosmitów to alkoholik a przecież po pijanemu nie można prowadzić co będzie jak wypadek spowoduje w kosmosie help. Właśnie tak inteligentny jest ten program i jego reżyser jak moja wypowiedź.Idealna karma dla pustych blondynek. pozdrawiam.