To nie koniec świata!

Miłosne podboje, zaciekła rywalizacja oraz powrót męża marnotrawnego, a wszystko okraszone sporą dawką humoru w wykonaniu znakomitych aktorów! Zapraszamy na 2. sezon „To nie koniec świata!” – wyjątkowej komedii romantycznej w odcinkach, która podbiła serca widzów Telewizji Polsat! A w tym premierowym sezonie: romantyczne wyznania i pokusy, których wcale nie jest łatwo przezwyciężyć...

 

Nowe gwiazdy i zaskakujące zwroty akcji. I przede wszystkim plejada doskonałych aktorów, których genialną pracę znowu będziemy podziwiać na ekranie.

 

Kończący jesienną serię, dramatyczny wypadek unieruchomił Ankę (Karolina Gorczyca) na długie miesiące. Ta  jednak znalazła się pod troskliwą opieką. I to nie tylko Pawła (Krystian Wieczorek), ale też lekarza Adama (Piotr Stramowski). Przystojny chirurg wywoła niepohamowaną zazdrość Pawła, który z kolei wpadnie w oko pięknej i inteligentnej własnej asystentce (Klaudia Halejcio). A zazdrość oraz zakochana kobieta, w połączeniu z zapracowaniem obojga partnerów - to już tylko krok do… zdrady i rozstania?

 

Ula (Magdalena Lamparska) i Darek (Eryk Lubos) rozpoczną przygotowania do ślubu. Jednak nie wszystko potoczy się tak, jak by tego chcieli. A to między innymi za sprawą tajemniczej dziewczyny (Anna Karczmarczyk), która przewróci ich świat do góry nogami. Okaże się bowiem, że Blanka (bo tak ma na imię owe dziewczę) jest córką Darka! Ulka najpierw zemdleje, potem zdenerwuje, a później…? Bo właśnie jak potoczą się losy tej zabawnej pary, a właściwie teraz… trójki?

 

Na tym jednak nie koniec zaskakujących splotów zdarzeń. Kazimierz (Artur Dziurman) będzie prześladowany przez zagadkowego człowieka w czarnej kominiarce. Kim okaże się ta tajemnicza postać? Z kolei w Warszawie w zawodowym życiu Anki mocno namiesza sama Katarzyna Zielińska, która wcieli się w rolę bezkompromisowej gwiazdy telewizji. Gotowa na wszystko, by zdobyć dobry temat, będzie równie nieustępliwa w próbach zniewolenia mężczyzn. Czy wszystkie jej plany się powiodą?

 

Burmistrz Białej Podlaskiej odkryje natomiast, że jego żona Nora ma w pracy nowego kolegę i partnera (Marek Kaliszuk). Na dodatek mówi do niego – „Kotku”. Pewien, że został rogaczem – wpadnie w prawdziwą panikę i zacznie robić wszystko, by ukochana wróciła do domu. Jaki plan uknuje zrozpaczony Włodzimierz?

 

W pozostałych rolach wystąpią: Dorota Pomykała, Marek Frąckowiak, Paweł Królikowski, Ewa Konstancja Bułhak i Klaudia Halejcio.

 

Za produkcję „To nie koniec świata!” odpowiada firma AKTIV MEDIA, która ma na swoim koncie m.in. seriale: „Tylko miłość” czy „Nowa”. Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza: Hanna Węsierska, Danuta Łukasińska, Wojciech Saramonowicz.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 24Dodaj nowy wątek
20:03 | 10.03.2014
super
dodał: moni Odpowiedz
Kocham ten serial tak się cieszę że jest 2 sezon.Można się pośmiać,wspaniała obsada.Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek
19:49 | 03.03.2014
powtórka
dodał: fanka Odpowiedz
a orientuje się ktoś czy będzie powtórka i kiedy?
03:43 | 09.12.2013
obsada
dodał: kinga Odpowiedz
Obsada swietna , temat doskonaly fantastyczny bylby to wielki zawod dla fanow Krystiana , Karoliny i reszty swietnych aktorow i tego srialu. Prosimy o dalszy ciag...
17:47 | 02.12.2013
2 sezon
dodał: 123456 Odpowiedz
2 sezon pojawi się w ostatnim tygodniu marca
11:55 | 02.12.2013
MOJA ULUBIONA AKTORKA
dodał: goma Odpowiedz
A ja z przyjemnością oglądam naszą aktorkę panią Dorotę Pomykałę .
16:33 | 28.11.2013
Pytanie odnośnie 2 sezony
dodał: Krzysiek Odpowiedz
witam posiadacie może jakieś info kiedy pojawi się drugi sezon tego serialu bo jak zacząłem go oglądać to wciągną mnie chodź za zwyczaj nie przepadam za polskimi produkcjami a ta produkcja jest naprawdę fajnie zrobiona i przedstawia dwojga młodych ludzi którzy mimo swoich wad i odmiennych spojrzeń odnajdują w sobie wspólne zainteresowanie i to jest fajne.
09:47 | 07.12.2013
Odp.: Pytanie odnośnie 2 sezony
dodał: xasiax
premiera na ipli II sezonu 24.02.2014 a w TV 6.03.2014, serial będzie nadawany w czwartki.
20:05 | 27.11.2013
fgggggggggggg
dodał: jjjj Odpowiedz
KOCHAM , CZEKAM NA 2 SEZON! <3
19:24 | 20.11.2013
Mam nadzieję że nigdy się nie skończy
dodał: Magda Odpowiedz
Super serial, fantastyczny, świetna obsada,
00:46 | 18.11.2013
anka i
dodał: ryba Odpowiedz
Kocham TEN SRIAL normalnie kocham!!! <3 Anka jest wspaniałą POSTACIĄ przypominającą mi samą siebie!!<3
15:49 | 11.11.2013
DOCEŃMY TEŻ: DZIURMAN + LAMPARSKA
dodał: kaja Odpowiedz
LAMPARSKA TALENT KOMEDIOWY NA 102 DZIURMAN WRESZCIE NIE W ROLI ZBIRA NIEDOCENIONY AKTOR