Sopot TOP Of The TOP
Festival 2013

23-24 SIERPNIA
NA ŻYWO


piątek - sobota
20:00

Sopot TOP Of The TOP
Festival 2013

Amy Macdonald, Caro Emerald, Imany, Enej, DJ Bobo, Matt Dusk, Rea Garvey, Rick Astley, Belinda Carlisle, Helena Vondrackova, legendarny Opus, Budka Suflera i Edyta Górniak – to główne gwiazdy tegorocznego Sopot TOP Of The TOP Festival. Pierwszego dnia  widzowie zobaczą dwa koncerty – “LIVE IS LIFE. Przełomowe lata ‘80” oraz główny „TOP Of The TOP”. Drugiego dnia Festiwalu na scenie Opery Leśnej wielki koncert urodzinowy uświetniający 5. lat istnienia serwisu Muzodajnia.pl, o tym samym tytule - „5 lat z Muzodajnią”. W koncercie wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy, których przeboje możemy ściągać z portalu Muzodajni. Będą to m.in. DJ Bobo, Arash, Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, Margaret czy Pectus. Tak w skrócie zapowiada się tegoroczna, druga edycja Sopot TOP Of The TOP Festival, która odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia.  Współorganizatorami Festiwalu są miasto Sopot oraz Telewizja POLSAT.

 

W pierwszym dniu Festiwalu, 23 sierpnia (piątek) na scenie Opery Leśnej widzowie zobaczą dwa duże koncerty. Wieczór rozpoczną  gwiazdy dekady lat 80’ ubiegłego wieku, których przeboje do dziś chętnie grają rozgłośnie radiowe. W wyjątkowym koncercie zatytułowanym „LIVE IS LIFE. Przełomowe lata ‘80”, wystąpią, m.in. Belinda Carlisle z niezapomnianymi „La Luna” czy „Heaven Is A Place On Earth”, Rick Astley z przebojem „Never Gonna Give You Up”, Helena Vondrackova przypomni swój kultowy „Malovany dzbanek”, a legendarna grupa Opus pojawi się ze swoim największym hitem „LIVE Is LIFE”. Na scenie nie zabraknie również polskich artystów. W koncercie zobaczymy legendarną Budkę Suflera z charyzmatycznym Krzysztofem Cugowskim, która wykona, m.in. „Ratujmy co się da”. Zespołowi towarzyszyć będą goście – Izabela Trojanowska, która zaśpiewa swój największy przebój „Wszystko czego dziś chcę” i Felicjan Andrzejczak, który przypomni wielki przebój Budki „Jolka, Jolka pamiętasz”. Koncert poprowadzą Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

 

W drugim koncercie tego dnia, zatytułowanym „TOP Of The TOP”, wzorem ubiegłego roku wystąpią wykonawcy z kilkunastu krajów Europy. W koncercie udział wezmą, m.in. Amy Macdonald (Wielka Brytania), Caro Emerald (Holandia), Imany (Francja), Loreen (Szwecja), Yannick Bovy (Belgia), Peter Bic Project (Słowacja), Nabiha (Dania), Rea Garvey (Niemcy), PeR (Łotwa). Widzowie w głosowaniu SMS-owym wybiorą największy przebój tego koncertu, a jego wykonawca otrzyma statuetkę Bursztynowego Słowika. Gościem specjalnym „TOP Of The TOP” będzie znany na całym świecie kanadyjski wokalista Matt Dusk.

Koncert poprowadzą: Davina Reeves, była Miss Nowego Jorku, a obecnie aktorka od kilku lat mieszkająca w Polsce i Maciej Dowbor.

 

W drugim dniu Festiwalu, 24 sierpnia (sobota) na scenie Opery Leśnej wielki urodzinowy koncert z okazji 5. urodzin serwisu Muzodajnia.pl. W koncercie zatytułowanym „5 lat z Muzodajnią” usłyszymy i zobaczymy polskie i zagraniczne gwiazdy, których piosenki stały się wielkimi letnimi przebojami. Wśród artystów spoza naszych granic pojawią się: DJ Bobo (Szwajcaria), Sharon Doorson (Holandia), Arash (Szwecja), a także dwie formacje z Ukrainy – Stereoliza i Kamaliya. Polskę w koncercie reprezentować będą: Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, zespoły Bracia i Pectus, Margaret, Liber, Blue Cafe oraz Honorata „Honey” Skarbek. Mini recitale zagrają zwycięzcy muzycznego show „Tylko muzyka. Must be the music” - zespoły Enej i LemON. Gościem specjalnym koncertu będzie Edyta Górniak.

 

 

Muzodajnia.pl to portal z najtańszą muzyką w sieci, umożliwiający legalne ściąganie hitów zarówno na komputer, jak i bezpośrednio na telefon. Muzodajnia oferuje ponad 3,6 mln pełnych utworów muzycznych, tzw. fulltracków, dostępnych w najpopularniejszych formatach, w tym mp3. To także najszerszy katalog polskiej muzyki, bardzo często udostępniający swoim użytkownikom utwory, które Muzodajnia.pl posiada na wyłączność. Serwis działa w formie abonamentowej i pozwala na pobranie 25 utworów miesięcznie za jedyne 8 zł. W odróżnieniu od serwisów streamingowych, odtwarzanie plików pobranych z Muzodajni nie jest ograniczone i od razu, bez dodatkowych opłat, można je przenosić między komputerem, telefonem komórkowym, odtwarzaczami mp3 i innymi nośnikami.  W ciągu pięciu lat funkcjonowania portalu pobrano z niego ponad 30 mln utworów.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 21Dodaj nowy wątek
22:18 | 24.08.2013
powtórka
dodał: jadwga Odpowiedz
Niestety nie mogłam oglądać pierwszego dnia festiwalu.Czy ktoś wie kiedy POLSAT wyemituje powtórkę?
01:51 | 24.08.2013
Wygrała Imany!
dodał: lukasz krakow Odpowiedz
Gratuluję Imany zwycięstwa po pięknym wykonaniu swojego hitu. Caro Emerald również powinna być z nią na pierwszym miejscu!:) nagrodę radia rmf otrzymała Amy McDonald:)
01:02 | 24.08.2013
kto wygral ?
dodał: kxkx Odpowiedz
kto wygral top of the top ?
23:53 | 23.08.2013
Prowadzący
dodał: Rox83 Odpowiedz
W tym roku prowadzący festiwal to jakaś tragedia. Pan Dowbor robi co może ale żadna z Pań nie dźwiga ciężaru konferansjerki. Pani Blond jaka się i wymachuje kartkami , a druga Pani wytrzeszcza galy bo nic nie ogarnia - kompletna tragedia. Ja rozumiem , ze kryzys i trzeba oszczędzać ale nie kosztem takiej kompromitacji!!!
01:10 | 24.08.2013
Odp.: Prowadzący
dodał: lulu
kto wygral top of the top 2013
23:23 | 23.08.2013
Prowadząca nie umie się wypowiedzieć
dodał: ostry Odpowiedz
Mam sugestię, czy to jest Polski festiwal muzyki czy międzynarodowy? dlaczego wtyka się w nazwę angielskie sformuowania a po drugie dlaczego prowadzi festiwal kobieta, która nawet nie umie mówić i czytać po polsku???? Tylko uprzedzam, żeby potem media nie wyzywały ludzi od rasistów, bo i tak będą padały krytyki w związku z tą panią (nie miałabym nic do niej, gdyby ładnie mówiła po polsku) to jest ośmieszanie tego festiwalu
23:08 | 23.08.2013
KTO SELEKCJONUJE PREZENTERKI W TV POLSAT
dodał: niger Odpowiedz
I JAKIE SĄ KRYTERIA ? Czy znajomość języka Polskiego nie jest wymagana ?
23:04 | 23.08.2013
KTO DOPUŚCIŁ TĄ CZARNOSKÓRĄ PREZENTERKĘ ?
dodał: Zniesmaczony Odpowiedz
Ta pani nie potrafi nawet mówić po Polsku! Chyba też nie zbyt dobrze rozumie... Czy w Polsce brak, pięknych mówiących po Polsku kobiet ?
23:02 | 23.08.2013
Kto wpuścił tam tą czarnoskórą prezenterkę ?!!!!
dodał: Zniesmaczony Odpowiedz
Proszę, nie posądzać mnie o rasizm....ale ta pani nie potrafi mówić po Polsku, chyba też nie zbyt dobrze rozumie. Mówienie i rozumienie to chyba podstawowe kryterium dla prezenterki/prowadzącej. Czy w Polsce brakuje pięknych , inteligentnych lub mówiących płynnie po polsku kobiet ? A może to jakiś nowy przepis nakazujący parytet rasy ?
21:28 | 23.08.2013
Krzysiu
dodał: stołekola Odpowiedz
I tak wygra Krzysiu Ibisz - porażka.
19:18 | 23.08.2013
Amy MacDonald
dodał: Mariusz Odpowiedz
Prawdziwa artystka!
13:31 | 24.08.2013
Odp.: Amy MacDonald
dodał: Piotr
Dobrze gada! Amy na szczyt!
17:21 | 24.08.2013
Odp.: Amy MacDonald
dodał: artysta
aaa dzif..ka