Przyjaciółki

Cztery historie splatają się w jedną, a emocje w każdym odcinku sięgają nieba. Nasze kochane „Przyjaciółki” stawiają dzielnie czoła przeciwnościom losu i to właśnie potęga przyjaźni sprawia, że nawet gdy w oczach kręcą się łzy, na ustach pojawia się uśmiech! W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Anka przeżyje drugą młodość, Patrycja zawalczy o rodzinę, szczęście Ingi zostanie wystawione na ciężką próbę, a Pani Dyrektor zmierzy się z… ciążą. Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem naszych „Przyjaciółek”! To zaledwie przedsmak najnowszego sezonu hitowego serialu Telewizji POLSAT, który już we wrześniu wraca na antenę stacji. Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy także nowych bohaterów: Katarzynę Zielińską oraz Annę Dereszowską.

 

Czwarty sezon hitowego serialu „Przyjaciółki” zapewni widzom nie lada przeżycia. Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) staną u progu nowego życia. Czy staną w końcu na ślubnym kobiercu? Czy uda im się adoptować chłopca? Jedno jest pewne – zawalczą  w końcu o swoje szczęście!

 

Natomiast sielanka zakochanej po uszy Ingi (Małgorzata Socha) nie potrwa długo. W życiu ukochanego Szymona (Filip Bobek) pojawi się pewna kobieta… W tej roli zobaczymy po raz pierwszy w serialu Annę Dereszowską. Czy Inga poradzi sobie z nową sytuacją? Jak zachowa się Szymon? Czy ich nowy związek przetrwa próbę?

 

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) pięknieje i odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Jedno ze spotkań z dziewczynami zaowocuje pewną niezwykłą znajomością. Kto to będzie oraz jaką rolę odegra w nowym życiu Anki dowiemy się już w czwartym sezonie „Przyjaciółek”.

 

Z kolei Pani Dyrektor (Anita Sokołowska) trudno będzie się odnaleźć w nowej roli - przyszłej matki. Czy bycie chodzącym inkubatorem jest na pewno tym o czym marzyła? Czy poradzi sobie psychicznie z ciążą? Czy na pewno chce tego dziecka? Na domiar złego w banku Zuzy pojawi się Alicja (w tej roli Katarzyna Zielińska). Jaką rolę odegra? Zdradzić możemy jedno - warto oglądać!

 

W poukładanym i szczęśliwym życiu Przyjaciółek cały czas pojawiają się przeciwności losu, które wywracają codzienny spokój do góry nogami. Pomimo tego, że czasami wszystko wydaje się, beznadziejne, a wszystkie sprawy przegrane, dziewczyny zawsze mogą liczyć na siebie. Ich wzajemna przyjaźń pomoże im odnaleźć się w nowych i trudnych sytuacjac,h ale przede wszystkim nigdy nie pozwoli im upaść. Przyjaźń ponad wszystko!

 

Serial produkuje Akson Studio na zlecenie Telewizji POLSAT. Scenariusz napisała Beata Pasek, reżyseria Grzegorz Kuczeriszka.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 17Dodaj nowy wątek
14:27 | 18.11.2014
super serial
dodał: Gosia z katowic Odpowiedz
KIEDY BĘDZIE SEZON 5 ???? CZEKAM Z UTĘSKNIENIEM....wierna fanka
21:31 | 10.11.2014
kocham rene film
dodał: kokat Odpowiedz
On ten film jest wspaniały
19:36 | 19.10.2014
przyjaciółki
dodał: grzeczny Grześ Odpowiedz
Drodzy państwo interesuje mnie chemia i dlatego was pytam . Kiedy to puszczacie !!!????
21:56 | 18.09.2014
o problemach które nie ma napisy
dodał: Astinka Odpowiedz
Jestem słabosłysząca..Film świetny ale wkurzam akurat nie było napisy.. Proszę dajcie nam napisy
19:32 | 19.10.2014
Odp.: o problemach które nie ma napisy
dodał: ja pierdziele
Kiedy to puszacie co ? :-:'(
21:55 | 18.09.2014
o problemach które nie ma napisy
dodał: Astinka Odpowiedz
Jestem słabosłysząca..Film świetny ale wkurzam akurat nie było napisy.. Proszę dajcie nam napisy
17:43 | 07.09.2014
serial
dodał: liliana Odpowiedz
ubustwiam go
10:17 | 06.09.2014
telewizjia internetowa
dodał: najka Odpowiedz
hej dziewczyny. Do wszystkich które uwielbiają ten serial proponuję zamiast ipla, telewizję internetową weeb.tv za 20 zł abonamentu miesięcznie i wszystkie kanały takie jak w najwyższym abonamencie np cyfry.Mieszkam za granicą i korzystam z tej telewizji już od ponad trzech lat. Pozdrawiam wszystkie fanki przyjaciółek.
23:21 | 04.09.2014
masakra
dodał: Monia Odpowiedz
Strasznie mi się nie podoba to , że ten serial nie leci jak był o 22 w czwartki tylko na ipli , ja mogę sobie tam go obejrzeć na internecie, ale nie wszyscy mają internet ... Bez sens
02:35 | 12.04.2014
problem z iplą
dodał: Justyna Odpowiedz
Nie wiem co ipla pozmieniała ale nie moge na niej nic odtworzyć:9 Przyjaciółki ogladałam na stronie przyjaciółkionline ale od kilku dni jest tam jakiś system rejestracji. do du.. to:(
10:13 | 06.09.2014
Odp.: problem z iplą
dodał: najka
Zamiast ipli proponuję telewizję internetową weeb.tv za 20 zł abonamentu miesięcznie. Wszystkie kanały takie jak w najwyższym abonamencie cyfry. Ponieważ mieszkam za granicą korzystam z tej telewizji już od 3 lat.Pozdrawiam
22:59 | 13.03.2014
Powtórki
dodał: Angelina Odpowiedz
Wszystko pięknie, tylko dlaczego zmienili godzinę emisji?? Chcę aby wróciło na 22.00! Nawet powtórek nigdzie nie ma. Uprzedzając odpowiedź-nie mam zamiaru oglądać serialu w internecie. Może ktoś inny wie kiedy są powtórki? Bo ja nie mogę znaleźć.
19:51 | 15.03.2014
Odp.: Powtórki
dodał: asiaa
Na Polsat Romans trzeci sezon poleci od 23.03.2014 (niedziela)o 20.00 (kanał dostępny w pakietach Cyfrowego Polsatu:Familijny HD, Premium, Mini HD, Familijny Max HD, Rodzinny HD). Na Polsat2 na razie powtarzają drugi sezon.
17:25 | 21.04.2014
Odp.: Powtórki
dodał: lopa
oglądaj na polsat film i na polsat romans
21:10 | 15.06.2014
Odp.: Powtórki
dodał: jula123
w niedzielę o godzinie 19 i 20.00