Pierwsza Miłość

serial obyczajowy
NOWE ODCINKI


poniedziałek - piątek
18:00

powtórki:
poniedziałek-piątek 14:00

Pierwsza Miłość

„Pierwsza miłość” jest z nami od 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii Telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej przyjaciół każdego wieczoru śledzą nawet 3 miliony widzów, co sprawia, że stacja jest liderem wśród wszystkich telewizji w porze jego nadawania. Co więcej, jesienią „Pierwsza miłość” obchodzić będzie również jubileusz 2000 odcinka na antenie Polsatu. A czym scenarzyści już we wrześniu zaskoczą wiernych fanów produkcji? Oprócz dobrze znanych postaci w kolejnym sezonie pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana, Śmiałek (Paweł Okoński) podejmie szokującą decyzję, Artur (Łukasz Płoszajski) pozwoli Zosi (Dorota Łukasiewicz - Kwietniewska) wyjechać, a Marysia… zostanie porwana! Wadlewską idyllę zakłóci z kolei przebojowa Sylwia, w którą wcieli się aktorka Anna Guzik.

 

Pod wpływem informacji przekazanych przez Szostaka o zaginięciu Pawła, Marysia i Łukasz (Rafał Cieszyński) postanowili go odnaleźć. Sytuacja stanie się dramatyczna, kiedy pewnego dnia Marysia zostanie porwana w Kolumbii! Czy wplatała się w jakąś aferę? Ona? To przecież zupełnie nieprawdopodobne!  Co się tam właściwie wydarzyło? Czy ktoś ją uratuje z poważnych kłopotów?!

 

Kinga przeforsuje ideę remontu instalacji elektrycznej w swojej kamienicy. Ku jej przerażeniu wykonawcą robót okaże się… jej prześladowca Jarek (Paweł Ferens). Czy to przypadek, czy zaplanowana akcja? Kinga nigdy w życiu nie pomyślałaby, że mogłaby paść ofiarą stalkera. Czy uda się jej powstrzymać koszmar prześladowań?

 

Swoją tajemnicę będą mieć Kaśka (Misiek Koterski) i Asia (Paulina Gałązka). Okaże się, że na dorobienie do pensji znajdą niekonwencjonalny sposób. Na dodatek Kaśkę zszokuje informacja o niespodziewanie odziedziczonym niezwykłym spadku.

Samanta (Angelika Kurowska) coraz odważniej roztoczy przed Śmiałkiem swoje wdzięki i z całych sił postara się być coraz bliżej niego. By zrealizować swój plan zaprosi nawet do Wadlewa swoich rodziców. W ich obecności poinformuje, że chce na zawsze zostać u boku Mariana. Próżność Śmiałka będzie zaspokojona - trafiła  mu się przecież świetna dziewczyna! Śliczna, mądra, młoda, po prostu wyjątkowa. Tylko… czy nie jest zbyt młoda?

Jowita (Joanna Opozda) odkryje, że jest w ciąży, ale nie ucieszy się na wieść o zbliżającym się macierzyństwie. Przejęty Radek (Mateusz Banasiuk) nie będzie chciał pozwolić jej na żadne drastyczne kroki. Wręcz przeciwnie - zaproponuje pomoc i zadeklaruje gotowość, by razem z nią wychować dziecko. Jaką decyzję podejmie Jowita? Czy urodzi i odda dziecko do domu dziecka. A może postanowi razem z Radkiem stworzyć mu rodzinę?

 

Urocza pielęgniarka Alicja (Marcelina Zawadzka) i Karol (Karol Strasburger) staną się parą. Nic dziwnego - pielęgniarka Wekslera to atrakcyjna kobieta, której naprawdę trudno się oprzeć. Niestety, jego decyzja nie spotkał się ze zrozumieniem. Czy to, co ich łączy to prawdziwa miłość? Czy Sabina (Urszula Dębska), córka Karola, zaprzyjaźni się lub choć zaakceptuje macochę, która jest jej rówieśniczką?

 

Do Wadlewa przyjadą: Sylwia (Anna Guzik) i Norbert (Łukasz Konopka). Trafią tam w związku z kontraktem na budowę drogi. Sylwia to energiczna, zamożna dzięki rozwodowi, właścicielka firmy geodezyjnej. Niestety w przeszłości zdarzało się jej iść po trupach do celu, o czym szybko przekonają się mieszkańcy Wadlewa. Z kolei pedantyczny playboy Norbert jest jej pracownikiem. Wkrótce okaże się też, czyim jest mężem – choć w separacji.

 

Autorką scenariusza jest Grażyna Wilczyńska, a reżyserem Krzysztof Łebski.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 13Dodaj nowy wątek
19:44 | 12.05.2014
kangurek
dodał: kangur Odpowiedz
w 1895 odcinku pierwsza milosc wystepowala firma a wgl przejezdzala TRANSPORT OSOBOWY KANGUREK z WIERUSZOWA
17:33 | 21.04.2014
fajny serial
dodał: lopa Odpowiedz
obyczajowy serial o godz18:00 fajny bo tam występuje Andżej grabowski
20:27 | 01.04.2014
napisy
dodał: Beata Laskowska Odpowiedz
Dlaczego nie ma napisów Pierwsza miłość o godz18 od dwóch tygodni? Co się stało? Proszę o odpowiedz.
19:03 | 24.03.2014
znowu
dodał: adas111 Odpowiedz
znów nie napisy co się dzieję dlaczego? smutno proszę odpowiedż
18:05 | 24.03.2014
Napisy...
dodał: jerry69 Odpowiedz
Gdzie te cholerne napisy????????? jaja sobie robi POLSAT??? Od poniedziałku do czwartku nie ma ich wcale a w piątek są... no normalnie jaja sobie robią....
18:41 | 20.03.2014
powtórka 14:00
dodał: Cytrynka Odpowiedz
Bez sensu, ludzie chodzą do pracy do 15 czasami druga zmiana od 13 do 21, nie lepiej by było o 6-11 niż o 14? :/
18:39 | 20.03.2014
znowu nie ma napisów:(
dodał: Cytrynka Odpowiedz
jestem osobą niesłyszącą, bardzo lubię oglądać tylko nie rozumiem co oni gadają i kiedy w końcu napisy?? :(
11:18 | 06.03.2014
igor
dodał: pierwsza miłość Odpowiedz
igor zyje widzialam film pierwsza milosc odcinek 1853 pod koniec fryzura ma inna i okulary
11:18 | 06.03.2014
igor
dodał: pierwsza miłość Odpowiedz
nikt nie zabił igora on żyje bo widziałam film pierwsza miłość odcinek 1853 pod koniec inna fryzura ma i okulary :):)
14:06 | 03.02.2014
Napisy
dodał: Nimi Odpowiedz
Dlaczego nie ma napisów? Do tej poty stacja Polsat była w tym najlepsza! A teraz osoby z problemami słuchu mają kłopot :( nie zawsze w pobliżu jest ktoś, kto przetłumaczy na migowy...
18:17 | 19.03.2014
Odp.: Napisy
dodał: paligrasso
fakt, jakos nikt nie dba o takie grono odbiorcow, a z cala pewnoscia duso jest osob z wada sluchu.. niech to naprawia pilnuja.. w angli i nie tylko kazdy program jest opracowany w napisach i to w kilku do wyboru
18:06 | 24.03.2014
Odp.: Napisy
dodał: jerry69
...racja POLSAT jaja sobie robi!!!!