Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym można zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

 

Rodziny, które zostały wybrane do udziału w tym programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych, które zagrażają zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło im remont własnych czterech kątów. Poznamy wzruszające historie zwykłych ludzi, przekonamy się na własne oczy, że mimo nadludzkich wysiłków nasi bohaterowie nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków życia, a pragną tego ponad wszystko.

 

Po pięciu ekstremalnie trudnych, pełnych poświęcenia i pośpiechu dniach pracy na budowie nadchodzi wreszcie wielki dzień, w którym rodzina wraca do domu. Zarówno rodzice, jak i ich dzieci mają swoje skryte wyobrażenia i marzenia. Widok ich nowego domu przerasta ich oczekiwania. W programie nie raz doświadczaliśmy łez wzruszenia, niewyobrażalnej radości i szczęścia - obustronnego, bo członkowie ekipy programu cieszą się razem z rodzinami. W „Naszym nowym domu” spełniamy to co najważniejsze  - marzenia potrzebujących o ich nowym, bezpiecznym domu.

 

 

 Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Constantin Entertaiment.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 801Dodaj nowy wątek
09:48 | 26.05.2014
prośba o pomoc
dodał: sabina Odpowiedz
Witam Mam 36 lat ,samotnie wychowuję czwórkę dzieci : bliżniaki 13 lat ,córka 14 lat i syn 16 lat . Dwa razy chorowałam na ziarnicę złośliwą-nowotwór więc nie wiem jaki będzie dalszy stan mojego zdrowia ,w 2011 roku zostałam wdową (mój mąż popełnił samobójstwo). mieszkam w domu który otrzymałam od babci .Sama chociaż pracuję od rana do nocy, renta rodzinna na dzieci wynosi 925 zł ,jeszcze dodatkowo pracuje przy obsłudze imprez nie jestem w stanie zrobić żadnego remontu a dach mam jeszcze z eternitu co też niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie a Gmina niestety nie pomaga takim osobom ,które mają pracę, chociaż są w trudnej sytuacji .Może za pośrednictwem programu znalazłby się ktoś kto może nam pomóc a ja w miarę możliwości mogłabym się odwdzięczyć lub odpracować. .Nie jestem osobą która użala się nad sobą ale jeśli jest szansa żeby dopomóż szczęściu moich dzieci ,które bardzo dużo już przeszły ,to muszę spróbować :-) . Liczę na zrozumienie z Państwa strony a jeśli nawet nie ma możliwości na zakwalifikowanie się do programu to jestem zadowolona z siebie że chociaż próbowałam. Dziękuje ,pozdrawiam ,życzę dużo zdrowia i zadowolenia z pracy.
19:13 | 25.05.2014
samotna Mama
dodał: Angela Odpowiedz
Moja mama samotnie wychowuje mnie i moją 4-letnią siostrę, ponieważ nasz ojciec woli alkohol od nas. Sytuacja naszego domu jest coraz gorsza mama stara się dorabiać jednak za 1000zl jest ciężko wyżyć opłacić rachunki i jeszcze za to zrobić coś z domem bardzo proszę o pomoc bede naprawde wdzięczna jeżeli zechciała by Pani obejrzeć nasz dom.W najgorszym stanie jest łazienka nie da się z niej zbytnio korzystać.Bardzo proszę ten remont zmieni nasze życie i mama nie bedzie musiała tak cięzko pracować.
18:14 | 25.05.2014
remont
dodał: stanislaw-ch45 Odpowiedz
ostatni odcinek 25 maja tego roku i dom do remontu wyglod tego domu i wewnątrz to chyba lekka przesada w takim domu to ja chciałbym mieszkać chcielibyście zobaczyć mój dom do remontu to wtedy zobaczycie jak ludzie mieszkają a nie remontować prawie nowe domy ja też mam chore dziecko i dom do remontu i pisałem i co nic a tu remontuje się nowy dom
23:40 | 24.05.2014
pełna chata odc 5
dodał: agnieszka Odpowiedz
Witam Pania Kasie, cala ekipe programu Nasz nowy dom. Gratuluje Panstwu postawy szacunku wobec ludzi, dla których remontują Państwo domy i mieszkania. Obejrzałam na stronie polsatu program "Pełna chata" proeadzony przez pania Justyne. Wiekszosc rodzin budzi moj ogormny podziw. W odc 5 pokazano rodzine bardzo skromna, ktorej warunki mieszkaniowe sa bardzo trudne. Rodzina ta nie ma lazienki, toaleta jest na dworze. Przy 13 dzieci to warunki te sa wyjatkowo trudne. Prosze jako widz, ktorego oba pragramy bardzo poruszaja, o mozliwosc pomocy dla rodziny z zaprzyjaznionego programu. W tym momencie nie pamietam nazwiska tych panstwa... Ogladam te programy z dziecmi, ktore bardzo sie ciesza, ze choc niektorzy doswiadczaja Waszej pomocy. Serdecznie pozdrawiam.
21:00 | 24.05.2014
Bardzo proszę
dodał: Kaja Odpowiedz
Proszę pani. Ja jestem Kaja i mam 13 lat. Proszę panią bardzo by pani mi pomogła. Mój tata zarabia bardzo mało a babcia, która się nami opiekowała ma raka. Mam siostrę Adę w moim wieku i śpimy w jednym pokoju oraz w jednym łóżku. Tata wyjeżdża zawsze na minimum 2 tygodnie a mama zmarła dawno temu. Nasza kuchnia stoi nie wyremontowana odkąd pamiętam. Tata trochę zaczął ale od trzech lat nie mamy środków by ją dokończyć. W naszej łazience zalega grzyb. Nie wiem czy tata się zgodzi bo piszę ten e-mail bez jego wiedzy gdyż wiem że się nie zgodzi od ręki. Zresztą go tu nie ma bo jest w pracy. Chcę byś w pewnym stopniu zmieniła nasze życie. Proszę o pomoc z całego serca i mam nadzieję że nie potraktujesz moich słów jako kolejny mail wysłany od głupiego dzieciaka...
20:54 | 24.05.2014
prosba o pomoc
dodał: Marta Odpowiedz
Witam chciałabym po prosic państwa o pomoc dla mojej mamy i rodzeństwa. Mieszkamy w województwie mazowieckim. Mam 5-cioro rodzeństwa w tym dwójka się wyprowadziła. Dajemy ledwo rade do końca miesiąca staram sie dorobic ale przez to zawalilam szkole. Mój tata nie żyje od 8lat żyjemy na zasiłku jak narazie. Łazenka jest w strasznym stanie w pokojach wychodzi wilgoć w dachu są dziury i wieje. dom z wierzchu jest niezadbanybo nie mamy pieniedzy. Prosze o pomoc z góry dziękuje
20:44 | 23.05.2014
proszę o drobną pomoc
dodał: Elżbieta Odpowiedz
Witam pani Kasiu. Proszę o pomoc wyremontowania tylko łazienki. Mam dwoje dzieci w wieku 15 lat i 7,jedno z nich choruje na łuszczycę od 8 lat,ja też. Mój konkubent choruje na jaskrę.Leki na łuszczycę kosztują 500 zł na miesiąc.Stan zdrowia pogorszył się mojego konkubenta,gdyż pracował i stracił pracę,ponieważ nie widzi na jedno oko.Ja też nie pracuje.Proszę o pomoc :)
16:25 | 23.05.2014
pomoc dla dzieci
dodał: Kasia Odpowiedz
Jestem rozwódką i sama wychowuję trójkę dzieci. Pracuję jako szwaczka za 1600 zł.Mieszkamy w bloku komunalnym w 36 m. Nie mamy CO ani łazienki, bo nie stać mnie aby kupić materiał i cokolwiek zrobić.Dzieci myją się w misce,jest im wstyd, że nie mogą normalnie funkcjonować.Proszę o wsparcie bo sama jestem bezradna.Dziękuję i proszę o odpowiedź. nr. tel.500523114
22:53 | 22.05.2014
Prosimy o pomoc!!!
dodał: Daniel Odpowiedz
mamy trudna sytuacje finasowa mama nie pracuje dom praktycznie nie byl remontowany 19 lat mamy zle warunki z dachu woda cieknie i plesn jest wszedzie prosimy bardzo o pomoc !
09:04 | 21.05.2014
Prośba o pomoc
dodał: agniesia Odpowiedz
Pani Kasiu wysłałam list, ale chyba do ogólnej telewizji Polsat prosiłabym o odnalezienie i kontakt jeśli to możliwe, dziękuje z góry serdecznie pozdrawiam