Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym można zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

 

Rodziny, które zostały wybrane do udziału w tym programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych, które zagrażają zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło im remont własnych czterech kątów. Poznamy wzruszające historie zwykłych ludzi, przekonamy się na własne oczy, że mimo nadludzkich wysiłków nasi bohaterowie nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków życia, a pragną tego ponad wszystko.

 

Po pięciu ekstremalnie trudnych, pełnych poświęcenia i pośpiechu dniach pracy na budowie nadchodzi wreszcie wielki dzień, w którym rodzina wraca do domu. Zarówno rodzice, jak i ich dzieci mają swoje skryte wyobrażenia i marzenia. Widok ich nowego domu przerasta ich oczekiwania. W programie nie raz doświadczaliśmy łez wzruszenia, niewyobrażalnej radości i szczęścia - obustronnego, bo członkowie ekipy programu cieszą się razem z rodzinami. W „Naszym nowym domu” spełniamy to co najważniejsze  - marzenia potrzebujących o ich nowym, bezpiecznym domu.

 

 

 Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Constantin Entertaiment.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 808Dodaj nowy wątek
18:44 | 15.12.2013
opinia o prowadzacej
dodał: Marcinek Odpowiedz
Program fajny, ale ta prowadzaca beznadziejna... wrecz żenująca... program powinna prowadzic jakas mloda osoba, która zna się na tym co robi !!! aż nie chce się oglądac jak sie jej słucha... mam wrażenie ze jest taka SZTUCZNA
20:36 | 18.12.2013
Odp.: opinia o prowadzacej
dodał: Cataleya
Po czym wnosisz, że prowadząca nie zna się na swojej pracy? Źle stoi w świetle w standupach? Mówi tak, że ciężko ją ciąć i montować? Mówi źle po polsku? Sztuczna, mówisz. Nie beka, nie przeklina, nie bzyka się, jak w Ekipie z Warszawy? Zmień kanał, znajdź coś dla siebie.
18:17 | 15.12.2013
parodia??
dodał: nuzanow Odpowiedz
To jakaś parodia? Właśnie oglądam. Nie trzeba być inżynierem, żeby wiedzieć, że to jakaś parodia budownictwa. Słupki pod ogrodzenie siatkowe wbite do ziemi i siatka na to, no proszę. "Znalazłam siatkę, fajny kolor, nie trzeba malować..." faktycznie to poważny argument. Szok!
19:56 | 15.12.2013
Odp.: parodia??
dodał: agata
z tego co wiem to wlasnie tak sie robi
20:05 | 11.12.2013
Wystarczy posprzątać a nie odbudowywać.
dodał: Adam Odpowiedz
Oglądałem ostatnio ten program. Odniosłem wrażenie, że Odbudowali dom rodzinie, która nie potrafiła sobie poradzić ze sprzątaniem. Stan mieszkania jednak wydawał mi się dość dobry.
15:57 | 10.12.2013
nasz nowy dom
dodał: martyna_tychy84 Odpowiedz
Nowe reality super:),tylko szkoda że tylko na terenie województwa mazowieckiego, bo ja znam rodzine naprawdę potrzebującą , stracili dziecko w wypadku matka zmarła na raka ojciec został sam z synem i córą (chorą na downa) z zasiłkiem 800 zł i domem do remoty:( ale niestety nie załapałby się ponieważ jest z innego województwa:( przykre
16:38 | 09.12.2013
gdzie znajdę
dodał: calypso83 Odpowiedz
a ja mam pytanko gdzie mieści się ten salon meblowy forte ?
17:29 | 09.12.2013
Odp.: gdzie znajdę
dodał: real
a sprawdź w Internecie
22:35 | 08.12.2013
Potrzebuję pomocy
dodał: Agnieszka Odpowiedz
Jestem 43 letnią samotną matką sześciorga dzieci,z tego czworo dzieci jest chore ,dwoje z dzieci jest po porażeniu mózgowym które w chwili obecnej przebywają po za domem ,ponieważ nie mam warunków aby były przy mnie nie chodzą , nie mówią i nie siedzą oby dwoje ze mną w domu mieszka troje dzieci dwoje z dzieci jest z orzeczeniem a ja jestem z jedną nerką od kilku nastu lat 15 listopada miałam operację na kręgosłup mam mieszkanie 130 metrów które wymaga remontu ,mnie na tak duży remont nie stać utrzymuję się z pieniędzy dzieci i kilku groszy które otrzymuję z zus Rehabilitacyjny który otrzymuję czasowo ale co będzie dalej nie wiem nie starcza na podstawowe opłaty i życie o opale czy jakich kol wiek ratach nie mam co myśleć ciągle brakuje na podstawowe rzeczy .Jeszcze przed operacją mogłam podjąć pracę i pracowałam nie zarabiałam dużo ale zawsze coś teraz nie mam na pracę żadnych szans jestem po operacji i jestem załamana boję się ,zimy i tego że nie zobaczę więcej swoich Dzieci bo nie mam szans na TO ABY DO NICH JECHAĆ I ICH ODWIEDZIĆ PROSZĘ Bardzo chciałabym móc zabrać dzieci do domu ale niestety nie mam na to warunków Błagam Agnieszka
16:06 | 09.12.2013
Odp.: Potrzebuję pomocy
dodał: alice
Jeśli potrzebujesz pomocy napisz tutaj: biuro@constantin-entertainment.pl
20:15 | 08.12.2013
Pomoc dla Kogo???
dodał: Nico Odpowiedz
Wszystko rozumiem,że rodzina,że dzieci,że mało miejsca,ale jak tego miejsca,warunków i pieniędzy brak to nie biorę nowych dzieci...Za pół roku trzeba będzie zrobić im dobudówkę do domu,bo znowu będzie mało miejsca.Kto w ogóle sprawdzał warunki mieszkaniowe tej rodziny dając tyle dzieci???
14:42 | 09.12.2013
Odp.: Pomoc dla Kogo???
dodał: alice
To samo sobie pomyślałam tuż po przedstawieniu rodziny. Jak zobaczyłam tyle dzieci to naprawdę zaczęłam się zastanawiać, czy co niektórzy umieją racjonalnie myśleć. Jeszcze rozumiem jakby to były ich dzieci. Ale przecież jeśli wiem, że mam mały dom i nie będzie mnie stać na wykończenie góry to nie adoptuję czworo a np. tylko dwoje. Sama lubię dzieci i rozumiem, że można to lubić no ale też chyba powinno się mieć na uwadze ich przyszłość a nie tylko myślenie tu i teraz. Ciekawa jestem jak te wszystkie pomysły będą się sprawdzać za jakieś 7 lat gdy dzieci będą w wieku np. gimnazjalnym czy licealnym. Dużo z tych pomysłów architektonicznych jest dobre na tu i teraz, gdy dziecko jest małe. Niski dach teraz ok, ale później... Ludzie jest odpowiedni dział na zgłaszanie swoich propozycji, źle się wymienia tu komentarzami, gdy 80% to prośby, których Katarzyna Dowbor raczej nie przeczyta..
19:51 | 08.12.2013
a osoby samotne ?
dodał: lutek Odpowiedz
a czy osoby samotne mogą ewentualnie zgłosić się, czy brak szans?
19:07 | 08.12.2013
Szok
dodał: Iwona Odpowiedz
W rodzinie wielodzietnej ..remontowane schody nie maja poręczy! Gratulacje!
21:34 | 08.12.2013
Odp.: Szok
dodał: hehe
też to zauważyłam. dzieciom zrobili bawialnie u góry, a poręczy brak.... ręce opadają
08:22 | 09.12.2013
Odp.: Szok
dodał: marpoz69
Moje pociechy już dawno odchowane i niemal pełnoletnie, ale też się zdziwiłem brakiem poręczy. Chyba, że mieli dorobić "po czasie antenowym"?.
21:42 | 10.12.2013
Odp.: Szok
dodał: lesinka
Brak poręczy przy tak stromych schodach-pani architekt i pan majster chyba nie maja doświadczenia życiowego i budowlanego. Dzieci z pogotowia opiekuńczego na parterze w tym dziecko które śpi w łóżeczku a rodzice na piętrze - powinni mieć pokój tam gdzie babcia. W ogóle jak oglądam ten program to pani Kasia nie zadaje sobie dużo trudu by wyremontowanego domu nie trzeba będzie poprawiać za kilka lat.
18:15 | 08.12.2013
FACHOWCY
dodał: Ewelina Odpowiedz
BOże zmiłuj się wstyd da]la polski. Fachowcy w tym programie zamiast zrobić coś porządnie to potrafią się tylko droczyć. Te zabrudzone farbą framugi, nie wykończone fugii... Weżcie wymięcie tego Pana Sławka bo wstyd nam robi. Do telewizji z taką wiochą... masakra. Co sobie o Polsce pomyślą... Partacze robót