Nasz nowy dom


niedziela
17:45
poniedziałek-piątek 12:00

Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym można zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

 

Rodziny, które zostały wybrane do udziału w tym programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych, które zagrażają zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło im remont własnych czterech kątów. Poznamy wzruszające historie zwykłych ludzi, przekonamy się na własne oczy, że mimo nadludzkich wysiłków nasi bohaterowie nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków życia, a pragną tego ponad wszystko.

 

Po pięciu ekstremalnie trudnych, pełnych poświęcenia i pośpiechu dniach pracy na budowie nadchodzi wreszcie wielki dzień, w którym rodzina wraca do domu. Zarówno rodzice, jak i ich dzieci mają swoje skryte wyobrażenia i marzenia. Widok ich nowego domu przerasta ich oczekiwania. W programie nie raz doświadczaliśmy łez wzruszenia, niewyobrażalnej radości i szczęścia - obustronnego, bo członkowie ekipy programu cieszą się razem z rodzinami. W „Naszym nowym domu” spełniamy to co najważniejsze  - marzenia potrzebujących o ich nowym, bezpiecznym domu.

 

 

 Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Constantin Entertaiment.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 833Dodaj nowy wątek
11:59 | 03.01.2014
zgadzam się
dodał: ppotrzebująca Odpowiedz
zgadzam się z tymi osobami przede mną ja też bym chciała zgłosić rodzinę która mieszka w świętokrzyskim i zajmuje się babcia która nie ma 72 lata i ma 3 dzieci pod swoją opieką jest po dwóch operacjach na biodra i mieszkają wszyscy w dwóch pomieszczeniach pokój i kuchnia bez łazienki i mają do dyspozycji jedynie ok. 24 metrów kwadratowych a jest możliwość powiększenia o drugie tyle ino ich nie stać na to
13:19 | 02.01.2014
zgadzam się
dodał: myszka Odpowiedz
ja też pochodzę z woj.pomorskiego chciałam wziąść udział w tym programie ale się nie dostałam w tej edycji kazali czekać na kolejną jest mi też ciężko ale to chyba są tylko wybrane osoby nie wiem co trzeba mieć aby się dostać
12:20 | 02.01.2014
to przykre...
dodał: Modliszka06 Odpowiedz
Szanowni Państwo...niestety muszę sie zgodzić z poprzedniczką...to niesprawiedliwe, że zdecydowaliście że pomagacie tylko potrzebującym z woj mazowieckiego... Chciałam zgłosić do programu wspaniałą osobę...matkę dwóch niepełnosprawnych dzieci...oboje są na wózkach...Osoba ta mieszka w małej wsi (woj. pomorskie) Muszę przyznać, że właściwie zwiedzona się czuję...myślałam że szanse na lepsze życie mają wszystkie osoby zamieszkujące RP...Może czas pomyśleć też i o innych ... Pani Kasiu jest pani tak znaną osobą z TV , że myślę iż większość firm chciało by z Panią współpracować...może warto spróbować:) Pozdrawiam serdecznie, życząc powodzenia:)
10:37 | 31.12.2013
troche to niesprawiedliwe
dodał: ewe12 Odpowiedz
uważam ze troche to niesprawiedliwe ze udział w programie moga brac rodziny tylko z woj. mazowieckiego, niewiem jakie rocedury tym kieruja ale potrzebujących jest w całej Polsce a nie tylko jak wyzej w mazowieckim szkoda bo myslałam ze mam jakies szanse na ten program Pozdrawiam.
18:35 | 12.01.2014
Odp.: troche to niesprawiedliwe
dodał: basik
Pani Kasiu kawał dobrej roboty. Pomysł doskonały, ale uważam że członkowie rodziny też powinni brać udział w pracach remontowych, a im sie funduje wczasy!? Wiem, że życie bywa ciężkie i okrutne. Ale czasem widzę,że w tych domach brak nawet zwykłego porządku, bo się nie chce zadbać.Sama wychowuję córką bez żadnego wsparcia, często zmieniałam mieszkania i zawsze o nie dbałam jak o swoją własność. Sama malowałam ściany, robiłam drobne remonty. Jest dla mnie niewyobrażalne jak niektórzy mogą dopuścić do takich zaniedbań. Tym bardziej jest to niewyobrażalne, gdy widzę same dorosłe osoby-zdrowe i w pełni sił! Może warto sprawdzić jak te domy będą wyglądać za rok,dwa? Stare przysłowie mówi:"Lekko nabyli,tym łatwiej pozbyli". Życzę powodzenia...i naprawdę niech pomoc trafia do tych, którzy są w potrzebie!
14:06 | 30.12.2013
nowy dom dla Kasi
dodał: roksana wagner Odpowiedz
witajcie ja też poznalam osobe mame 5 dzieci z sochaczewskiego powiatu to jest 40 km od warszamy rodzina żyje w makabrycznych warunkach na scianach grzyb dzieci chorója na gorne drogi oddechowe w domu nie ma łazienki piec grozi zaczadzeniem .sytuacja jest bardzo nie ciekawa i wymagajaca pomocy
09:11 | 30.12.2013
stare meble
dodał: nadzieja24 Odpowiedz
Oglądamy z całą rodziną Wasze odcinki i bardzo nas cieszy taka akcja pomocy potrzebującym. Jednak mamy jedną krytyczną uwagę: wyrzucacie meble które jeszcze ktoś biedniejszy mógłby wykorzystać. Po co je niszczyć !?. Wystawić niech inni potrzebujący je wezmą bo może i na takie stare ich nie stać!!!!!!!!!!
18:44 | 29.12.2013
Nasz nowy dom
dodał: LOGIK Odpowiedz
mysle ze sa bardziej potrzebyjace rodziny niz ta rodzina z Milanowka
10:31 | 27.12.2013
Nasz nowy dom
dodał: Lila Odpowiedz
Uważam, że dobrze iż jest taki program, który pomaga ludziom, którym się słabo wiedzie, ale czemu w większości ci ludzie nie potrafią utrzymać porządku we własnych mieszkaniach. Bieda tego nie tłumaczy, wszędzie brud aż się lepi, worki z odzieżą na środku pokoju, dziury w podłodze, wanna aż żółta chyba nigdy nie myta.
10:29 | 27.12.2013
Nasz nowy dom
dodał: Lila Odpowiedz
Uważam, że dobrze iż jest taki program, który pomaga ludziom, którym się słabo wiedzie, ale czemu w większości ci ludzie nie potrafią utrzymać porządku we własnych mieszkaniach. Bieda tego nie tłumaczy, wszędzie brud aż się lepi, worki z odzieżą na środku pokoju, dziury w podłodze, wanna aż żółta chyba nigdy nie myta.
12:21 | 26.12.2013
program pani Kasi
dodał: Renata Odpowiedz
Pani Kasia wpadła na świetny pomysł pomagania innym,niestety większość potrzebujących nigdy tej pomocy nie otrzyma ,bo jest to fizycznie niemożliwe. Bardzo chciałam podać do tego programu dwie panie:matkę z córka, mieszkające w miejscowości położonej w lesie.Panią brakuje pewności siebie, zawsze szukają ciężkiej fizycznej pracy, która przeważnie jest mało płatna itd...wiemy wszyscy jak to dalej wygląda. Są coraz bardziej zagubione...