Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym można zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

 

Rodziny, które zostały wybrane do udziału w tym programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych, które zagrażają zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło im remont własnych czterech kątów. Poznamy wzruszające historie zwykłych ludzi, przekonamy się na własne oczy, że mimo nadludzkich wysiłków nasi bohaterowie nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków życia, a pragną tego ponad wszystko.

 

Po pięciu ekstremalnie trudnych, pełnych poświęcenia i pośpiechu dniach pracy na budowie nadchodzi wreszcie wielki dzień, w którym rodzina wraca do domu. Zarówno rodzice, jak i ich dzieci mają swoje skryte wyobrażenia i marzenia. Widok ich nowego domu przerasta ich oczekiwania. W programie nie raz doświadczaliśmy łez wzruszenia, niewyobrażalnej radości i szczęścia - obustronnego, bo członkowie ekipy programu cieszą się razem z rodzinami. W „Naszym nowym domu” spełniamy to co najważniejsze  - marzenia potrzebujących o ich nowym, bezpiecznym domu.

 

 

 Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Constantin Entertaiment.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 803Dodaj nowy wątek
17:05 | 15.04.2014
Bardzo proszę o pomoc w remoncie domu
dodał: barbara0307 Odpowiedz
Witam pani Kasiu. Nazywam się Barbara Spychalska, mieszkam we wsi Przyjmy gmina Brańszczyk. Od 4 miesięcy jestem mamą ślicznej córeczki Kasi, która urodziła się z wadą serca i niedługo będzie miała mały zabieg. jestem samotną matką i mieszkamy same w domu po moich rodzicach , który wymaga remontu, ale mnie na niego nie stać. Moi rodzice i brat nie żyją. Od kilku lat mieszkam sama i kiedy myślałam że uda mi się ułożyć sobie życie to okazało się, że zostałam oszukana i wykorzystana. W moim domu nie ma bieżącej wody i łazienki, trzeba też naprawić połatany dach. Ze względu na moją córkę, której chciałabym zapewnić jak najlepsze warunki, zwracam się z serdeczną prośbą do Waszego programu o wyremontowanie mojego domu. Dzięki pomocy sąsiadów i znajomych dajemy sobie radę, ale muszę korzystać z pralki sąsiadki by prać Kasi ubranka i od niej też biorę wodę. Sytuacja nie jest więc najlepsza i naprawdę potrzebuję pomocy. Robicie wspaniałą rzecz pomagając biednym rodzinom. Mam nadzieję, że mi też pomożecie, choćby ze względu na Kasię. Serdecznie pozdrawiam całą ekipę programu i życzę dalszych sukcesów.
12:25 | 15.04.2014
Pomoc dla Moich Rodzicow
dodał: Norbert Odpowiedz
Witam,jestem synem i prosze o pomoc dla moich rodzicow i dla mnie tez.Warunki w mieszkaniu sa bylejakie,tzn.wszystko jest do wymiany,oknami wieje strasznie,podlogi skrzypia,sciany popekane,łazienka cała do remontu.Tata tylko pracuje,a mama wychowuje moją kochaną siostrę,jest ciężko i niestać nas na remont.Ja też mam 16lat i tak naprawdę nie mam swojego pokoju.Chciałbym,żeby moi rodzice byli szczęśliwi i żyli sobie godnie,proszę o pomoc.
10:20 | 14.04.2014
Bardzo proszę o pomoc w wyremontowaniu naszego domu .
dodał: sylwia b. Odpowiedz
Witam Pani Katarzyno .Zwracam się do Pani z ogromna prośba o wyremontowanie Mojego domu który jest zaadoptowany z garażu .Jest to pokój z kuchnią i łazienką bez ogrzewania centralnego i ciepłej wody .Sciany są bardzo cienkie ,dach przecieka ,dom nie posiada stropu jest wilgoc w całym domu .Jest to domek o powierzchni 35 m kwadratowych .Moja rodzina liczy 4 osoby ,chłopcy są w wieku lat 9 i 6 mają ciężkie warunki do nauki gdyż wszyscy mamy jeden wspólny pokój mały w którym jest bardzo ciasno .Jestem osobą bezrobotną mąż niewiele zarabia .4lata temu zaczelismy budowę nowego domu o powieżchni 80 m kwadratowych,Mąż postawił same mury z pustaka i tak stoi bez stropu i dachu bo nie mamy pieniędzy na wykończenie tego domu .Dlatego bardzo proszę o pomoc w imieniu moim i MOICH DZIECI i szansę na lepszy rozwój i zycie dla moich dzieci .Serdecznie pozdrawiam .Sylwia B.
18:51 | 13.04.2014
prosze zrubcie nam remont
dodał: edyta22 Odpowiedz
Witam serdecznie mam 5 dzieci mamy metrasz 72 m ale sa tylko 2 pokoje sa 3 dziewczynki i 2 chlopcow dzieci sa w wieku 13l,syn ,11l corka ,9l corka ,7l corka i 5 l synek samotnie wychowuje dzieci nie jestem w stanie zrobic remontu z powodow finansowych bardzo prosze .
11:38 | 13.04.2014
nasz nowy dom
dodał: marzena Odpowiedz
Odpowiedz Odpowiedz Witam i prosze o pomoc wremoncie mojego mieszkania dla mojego choreego syna który choruje na silną alergie iasme oskrzelową.Pani Kasiu mam 7mioro dzieci wtym 4synów dorosłych kturzy mieszkają razem zemną 1córke ma16lat syn 13lat isyn 10lat. Syn który choruje musi miec swój pokój obecnie mamy 2pokoje i kuchnie iłazienke,zwracam się zwielką prożbą aby mogła mi pani zrobic pokoje dla moich dzieci.Iestesmy biedną rodziną mąż pracuje dorywczo a ja nie pracuje.Nasz dom jest stary i drewniany wymaga całego remontu Bardzo prosze o szanse na ;epsze zymoich dzieci.tel 512398527 13:20 | 11.04.2014
20:46 | 12.04.2014
pilne
dodał: pola109 Odpowiedz
Witam Pani Katarzyno.pisałam już na fb,bardzo proszę o waszą pomoc w wyremontowaniu naszego domu.ja nie pracuję,a mąż tylko dorywczo i nie stać nas na remont domu.marzymy o lepszych warunkach domowych,gdyż w domu jest wilgoć i grzyb na ścianach.to dom pożydowski z kamienia płaczącego, z zewnątrz kojarzy się z rozbiórką .najprawdopodobniej ma ponad sto lat.mamy dwoje dzieci,w tym 10cio latka który jest wrażliwym chłopcem i wstydzi się własnego domu.przy lekcjach potrzebuje wyciszenia,ponieważ stwierdzono u niego ADHD a przez to że nie ma swojego pokoju bardzo to przeżywa.mamy tylko pokój i kuchnie,a łazienka jest dobudowana z płyt regipsowych.malutka i ciasna.nie stać nas na centralne ogrzewanie i palimy w piecu kaflowym co jest jednym z powodów grzyba na ścianach.prawdopodobnie przez to dzieci często chorują na zap.górnych dróg oddechowych.i ja sama także popadłam w depresje gdyż wstydzę się takich warunków domowych.Bardzo proszę o pilną i pozytywną odpowiedz.z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.534879151
14:19 | 11.04.2014
Nasz nowy dom
dodał: marzena Odpowiedz
Odpowiedz Witam i prosze o pomoc wremoncie mojego mieszkania dla mojego choreego syna który choruje na silną alergie iasme oskrzelową.Pani Kasiu mam 7mioro dzieci wtym 4synów dorosłych kturzy mieszkają razem zemną 1córke ma16lat syn 13lat isyn 10lat. Syn który choruje musi miec swój pokój obecnie mamy 1pokój i kuchnie ,zwracam się zwielką prożbą aby mogła mi pani zrobic pokoje dla moich dzieci.Iestesmy biedną rodziną mąż pracuje dorywczo a ja nie pracuje.Nasz dom jest stary i drewniany wymaga całego remontu Bardzo prosze o szanse na ;epsze zymoich dzieci.tel 512398527
13:20 | 11.04.2014
Proszę pomóżcie nam wyremontować dom
dodał: Angi Odpowiedz
Piszę jeszcze i tutaj.. Wysłałam już 2 maile (opisałam tam sytuację) z prośbą o pomoc w remoncie domu. Proszę o odpowiedź.
10:36 | 10.04.2014
Nasz nowy dom
dodał: ewela Odpowiedz
Prosze o pomoc dla moich rodziców i rodzeństwa,mieszkają w małej wiosce i mają fatalne warunki.Jest to rodzina wielodzietna,moja mama ma 16 dzieci,które nie maja zbyt łatwo w życiu,nie mieli nigdy wlasnego konta w domua,a o pokoju to już nie wspomne.Moi rodzice bardzo sie starają coś robić,ale niestety nie maja na to pieniędzy.Bardzo prosze o pomoc.Życze powodzenia w tym co robicie dla innych.
23:31 | 09.04.2014
remont
dodał: Tobi Odpowiedz
Witam serdecznie chciałbym się zgłosić do Państwa z prośbą w pomocy z remontem mieszkania gdyż nie mamy pieniędzy na remont a mamy jeden pokój prze-forsztowany meblami kuchnie i bardzo małą łazienkę mieszkanie jest pomalowane żeby nie wyglądało jak do remontu ale za termą na ścianie po ściągnięciu jej zrobi się dziura rury do wymiany gdyż ciągle się zapychają zaczęła również się pojawiać pleśń a to dla tego że są same piece a węgiel jest zbyt drogi by go kupić na tyle by ogrzać to mieszkanie a na centralne nas nie stać i rodzice się zapożyczając co roku na węgiel w mieszkaniu mieszkają rodzice i ja z z małą córką . Bardzo dziękuje i mam nadzieje że jest jakiś cień możliwości na Państwa pomoc . z góry dziękuje i pozdrawiam