Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym można zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

 

Rodziny, które zostały wybrane do udziału w tym programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych, które zagrażają zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło im remont własnych czterech kątów. Poznamy wzruszające historie zwykłych ludzi, przekonamy się na własne oczy, że mimo nadludzkich wysiłków nasi bohaterowie nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków życia, a pragną tego ponad wszystko.

 

Po pięciu ekstremalnie trudnych, pełnych poświęcenia i pośpiechu dniach pracy na budowie nadchodzi wreszcie wielki dzień, w którym rodzina wraca do domu. Zarówno rodzice, jak i ich dzieci mają swoje skryte wyobrażenia i marzenia. Widok ich nowego domu przerasta ich oczekiwania. W programie nie raz doświadczaliśmy łez wzruszenia, niewyobrażalnej radości i szczęścia - obustronnego, bo członkowie ekipy programu cieszą się razem z rodzinami. W „Naszym nowym domu” spełniamy to co najważniejsze  - marzenia potrzebujących o ich nowym, bezpiecznym domu.

 

 

 Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Constantin Entertaiment.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 808Dodaj nowy wątek
19:16 | 20.04.2014
miasto
dodał: Anna Odpowiedz
Dlaczego tylko województwo Mazowieckie? Jest tyle rodzin, którzy potrzebują bardzo remontu a są spoza tego regionu. Sama znam taką rodzinę...
20:41 | 20.04.2014
Odp.: miasto
dodał: stanislaw-ch45
Ja też zadaje sobie to pytanie dlaczego pomoc jaka jest udzielana rodzinom poszkodowanych przez los jest tylko w obrembie warszawy jestem zatym żeby roszerzyć na całą POLSKE chyba Solorza stać na taki gest wkońcu śpi na milionach?
17:33 | 20.04.2014
Bardzo proszę o pomoc !
dodał: Fryderyka Odpowiedz
Witam prosze o pomoc w remoncie mojego domu leci mi dach mam wilgoc. Niestac mnie na remont domu.bardzo prosze o pomoc czekam na odpowiedz i mam 5 dzieci 2 chore i ja też jestem bardzo chora mam stary domek mój numer to 511681973 woj Małopolskie
09:00 | 20.04.2014
BARDZO PROSZE O POMOC
dodał: Oliwia Odpowiedz
BARDZO PROSZE O POMOC Witam mam na imie oliwia nie dawno przeprowadzilam sie razem z mamą tatą i bratem do malego domku niestety nie jest zbyt cudowny poniewaz mamy dach zepsuty mamy strych ale nie mozemy zrobic drugiego piętra przez dach. Moj mlodszy brat chciałby miec swoj pokoj gdzie moglby sie pobawic ale niestety tak nie jest . Mama czasami placze bo ma dosc ze leje sie nam ze scian .BARDZO PROSZE O POMOC
18:24 | 19.04.2014
Bardzo prosze o pomoc
dodał: Edyta Odpowiedz
Witam prosze o pomoc w remoncie mojego domu leci mi dach mam wilgoc. Niestac mnie na remont domu.bardzo prosze o pomoc czekam na odpowiedz
14:58 | 19.04.2014
Pani kasiu Potrzebuję waszej pomocy
dodał: Andrzej Żukowski Odpowiedz
Witam piszę tyle razy dlaczego mój komentarz został usunięty mój dom wymaga remontu leci mi dach wilgoć w mieszkaniu oraz dziurawy mam bolier maja rodzina składa się z 8 osób bardzo proszę o waszą pomoc Andrzej Żukowski 517759247 czekamy na odpowiedz pozdrawiamy :)
17:05 | 15.04.2014
Bardzo proszę o pomoc w remoncie domu
dodał: barbara0307 Odpowiedz
Witam pani Kasiu. Nazywam się Barbara Spychalska, mieszkam we wsi Przyjmy gmina Brańszczyk. Od 4 miesięcy jestem mamą ślicznej córeczki Kasi, która urodziła się z wadą serca i niedługo będzie miała mały zabieg. jestem samotną matką i mieszkamy same w domu po moich rodzicach , który wymaga remontu, ale mnie na niego nie stać. Moi rodzice i brat nie żyją. Od kilku lat mieszkam sama i kiedy myślałam że uda mi się ułożyć sobie życie to okazało się, że zostałam oszukana i wykorzystana. W moim domu nie ma bieżącej wody i łazienki, trzeba też naprawić połatany dach. Ze względu na moją córkę, której chciałabym zapewnić jak najlepsze warunki, zwracam się z serdeczną prośbą do Waszego programu o wyremontowanie mojego domu. Dzięki pomocy sąsiadów i znajomych dajemy sobie radę, ale muszę korzystać z pralki sąsiadki by prać Kasi ubranka i od niej też biorę wodę. Sytuacja nie jest więc najlepsza i naprawdę potrzebuję pomocy. Robicie wspaniałą rzecz pomagając biednym rodzinom. Mam nadzieję, że mi też pomożecie, choćby ze względu na Kasię. Serdecznie pozdrawiam całą ekipę programu i życzę dalszych sukcesów.
12:25 | 15.04.2014
Pomoc dla Moich Rodzicow
dodał: Norbert Odpowiedz
Witam,jestem synem i prosze o pomoc dla moich rodzicow i dla mnie tez.Warunki w mieszkaniu sa bylejakie,tzn.wszystko jest do wymiany,oknami wieje strasznie,podlogi skrzypia,sciany popekane,łazienka cała do remontu.Tata tylko pracuje,a mama wychowuje moją kochaną siostrę,jest ciężko i niestać nas na remont.Ja też mam 16lat i tak naprawdę nie mam swojego pokoju.Chciałbym,żeby moi rodzice byli szczęśliwi i żyli sobie godnie,proszę o pomoc.
10:20 | 14.04.2014
Bardzo proszę o pomoc w wyremontowaniu naszego domu .
dodał: sylwia b. Odpowiedz
Witam Pani Katarzyno .Zwracam się do Pani z ogromna prośba o wyremontowanie Mojego domu który jest zaadoptowany z garażu .Jest to pokój z kuchnią i łazienką bez ogrzewania centralnego i ciepłej wody .Sciany są bardzo cienkie ,dach przecieka ,dom nie posiada stropu jest wilgoc w całym domu .Jest to domek o powierzchni 35 m kwadratowych .Moja rodzina liczy 4 osoby ,chłopcy są w wieku lat 9 i 6 mają ciężkie warunki do nauki gdyż wszyscy mamy jeden wspólny pokój mały w którym jest bardzo ciasno .Jestem osobą bezrobotną mąż niewiele zarabia .4lata temu zaczelismy budowę nowego domu o powieżchni 80 m kwadratowych,Mąż postawił same mury z pustaka i tak stoi bez stropu i dachu bo nie mamy pieniędzy na wykończenie tego domu .Dlatego bardzo proszę o pomoc w imieniu moim i MOICH DZIECI i szansę na lepszy rozwój i zycie dla moich dzieci .Serdecznie pozdrawiam .Sylwia B.
18:51 | 13.04.2014
prosze zrubcie nam remont
dodał: edyta22 Odpowiedz
Witam serdecznie mam 5 dzieci mamy metrasz 72 m ale sa tylko 2 pokoje sa 3 dziewczynki i 2 chlopcow dzieci sa w wieku 13l,syn ,11l corka ,9l corka ,7l corka i 5 l synek samotnie wychowuje dzieci nie jestem w stanie zrobic remontu z powodow finansowych bardzo prosze .
11:38 | 13.04.2014
nasz nowy dom
dodał: marzena Odpowiedz
Odpowiedz Odpowiedz Witam i prosze o pomoc wremoncie mojego mieszkania dla mojego choreego syna który choruje na silną alergie iasme oskrzelową.Pani Kasiu mam 7mioro dzieci wtym 4synów dorosłych kturzy mieszkają razem zemną 1córke ma16lat syn 13lat isyn 10lat. Syn który choruje musi miec swój pokój obecnie mamy 2pokoje i kuchnie iłazienke,zwracam się zwielką prożbą aby mogła mi pani zrobic pokoje dla moich dzieci.Iestesmy biedną rodziną mąż pracuje dorywczo a ja nie pracuje.Nasz dom jest stary i drewniany wymaga całego remontu Bardzo prosze o szanse na ;epsze zymoich dzieci.tel 512398527 13:20 | 11.04.2014