Nasz nowy dom

NOWE ODCINKI
3. edycja
PREMIERA 7 WRZEŚNIA


niedziela
17:45

Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom” to program, który pokazuje, jak można w ekstremalnie krótkim czasie - 5 dni - gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. Pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana walczą z czasem i piętrzącymi się trudnościami, by pomóc rodzinom w potrzebie. W trzecim sezonie pojawiają się istotne nowości. W odpowiedzi na wielkie zainteresowanie i liczne prośby widzów spoza Warszawy i Mazowsza w trzeciej serii programu Katarzyna Dowbor wyrusza w Polskę – odcinki są realizowane w różnych częściach kraju, między innymi na Mazurach. 

 

W najnowszym, 3. sezonie Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom” wyruszają w Polskę. W pierwszych odcinkach premierowej serii odwiedzą kolejno Łochów, Kobyłkę, Sochaczew i Krutyński Piecek, a następnie Nowogród. Tak ambitny plan pracy wymagał poszerzenia ekipy. Niezmiennie jej filarami są prowadząca Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk oraz kierownik robót Artur Witkowski. Ale jesienią widzowie zobaczą także nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa.

 

W każdym odcinku pomagamy innej rodzinie i poznajemy jej historię. Dowiadujemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Często to historie tragiczne, wyciskające łzy wzruszenia. Bohaterowie naszego programu to normalni ludzie, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, często nie z własnej winy. Żyją w ciężkich warunkach lub wręcz nie mają, gdzie mieszkać - teraz otrzymają szansę na nowe życie i lepszą przyszłość!

 

Katarzyna Dowbor i jej współpracownicy poznają wszystkich mieszkańców domu, ich marzenia, często prozaiczne; rodziców o pokojach dla ich dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przenosi się do hotelu, gdzie czekają na nią niespodzianki, przygotowane przez produkcję programu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystępuje do remontu. Czy uda im się spełnić marzenia rodzin i zdążyć na czas?

 

W finale każdego odcinka - po pięciu ekstremalnie trudnych, pełnych poświęcenia i pośpiechu dniach pracy na budowie nadchodzi wreszcie wielki dzień, w którym obdarowana rodzina wraca do domu. Zarówno rodzice, jak i ich dzieci mają swoje skryte wyobrażenia, jak chcieliby mieszkać. Widok ich nowego domu przerasta ich oczekiwania. Są łzy wzruszenia, niewyobrażalna radość i szczęście - obustronne, bo członkowie ekipy tego programu cieszą się razem z nimi, że mogli im pomóc.

 

Program „Nasz nowy dom” powstaje na podstawie formatu pt. „Radna akcija”, a produkuje go na zlecenie Telewizji Polsat firma Constantin Entertaiment. W 3 serii zobaczymy 12 odcinków.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 853Dodaj nowy wątek
18:43 | 18.05.2014
odcinek niedzielny
dodał: ASUNIA Odpowiedz
niedzielny odcinek 18.05.14 hm wydaje mi sie ze sa ludzie w wiekszej potrzebie mieszkaja w gorszych warunkach niz ta rodzina z tego odcinka .. wedlug mnie powinni zajac sie kims innym..
18:17 | 18.05.2014
Remonty
dodał: Kasia Odpowiedz
Jak was nie stać patologio na remonty to won pod most.
18:16 | 18.05.2014
rodzinny dom dziecka
dodał: Gabi Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego Pani Kasia pomaga instytucji ,która może otrzymać pomoc materialną i finansową od przedsiębiorstw i fundacji .Czy ten program nie powinien pomagać maluczkim zwykłym ludziom ,którym nikt z zewnatrz nie pomaga ,paczek na święta i innych rzeczy nie otrzyma a instytucja domu dziecka otrzymuje.
17:11 | 18.05.2014
Pomoc
dodał: Klaudia Odpowiedz
Witam Pani Kasiu.Nasza Mama choruje na raka i miała progresje choroby i chcieliśmy jej zrobić niespodziankę i wyremontować nasze mieszkanie ,żeby się jej mieszkało przyjemnie w tych trudnych chwilach jej życia.
10:12 | 18.05.2014
Prosze o pomoc
dodał: Edyta Odpowiedz
Witam pani Kasiu prosze o pomoc przecieka mi dach mam wilgoc w domu. Niestac mnie na remont prosze bardzo o pomoc w wyremontowaniu mojego domu.
22:22 | 16.05.2014
bardzo biedna kaleka samotna matka
dodał: aniaszyd Odpowiedz
Witam serdecznie, poznałam ostatnio samotną matkę dwójki dzieci - panią Monikę Kanecką . Kobieta jest kaleką - chodzi o kuli. Ma dwójkę małych dzieci: córeczkę w wieku 7 lat , która choruje na cukrzycę i synka w wieku 5 lat. Kobieta ma tragiczne warunki mieszkaniowe, finansowe i rodzinne. Mieszka w Łodzi przy ul.Bronowej 14 na piętrze starego domu, ktoremu wali się dach. Myślę,że to odpowiednia osoba do takiego wspaniałego programu jak "Nasz nowy dom". Tel. do pani Moniki : 513 718 773. Z poważaniem Anna Szydłowska tel. 790 77 88 88
15:49 | 16.05.2014
pomoc dla potrzebującej rodziny
dodał: ewelin1125 Odpowiedz
Witam Wiem że mają państwo dużo zgłoszeń ale moje jest naprawdę ważne . Chciałabym zgłosić do programu moja ciocię . Ona jak i jej rodzina jest w dużej potrzebie. Razem z mężem prowadzą gospodarstwo rolne, maja 18 letnią córka oraz syna niepełnosprawnego. Starają się remontować mieszkanie na bieżąca jedna brak pieniędzy wygrywa. Mają 1 pokój kuchnie łazienkę i przedpokój. Czyli w jednym pokoju śpią wszyscy...., wstydzą się mówić o swoich problemach i potrzebach. Na wiosnę wujo chciał starszej córce wybudować pokój żeby miała własny kat jednak jego zdrowie się pogorszyło i nie jest w stanie. Wiem jak im ciężko mieszkać w 1 pokoju dlatego proszę o pomoc dla tej rodziny.. Ja obecnie nie mam mieszkania mam własną rodzinę i wynajmujemy z mężem mieszkanie ale wiem jak im ciężko i w imieniu ich proszę o wyremontowanie ich domu, dla nich szczęściem byłoby jakby choć dobudować pokój. Ich mieszkanie położone jest w Sierakówku koło Gostynina Z poważaniem Ewelina Klimczak 797-905-124
11:33 | 16.05.2014
PROSZE O POMOC
dodał: KATARZYNA GABOR Odpowiedz
PANI KASIU mieszkam w malej miejscowosci na podkarpaciu ogladam wasz program i widze ze pomagacie takim ludziom co sa w takiej sytuacji finansowej jak ja . Mamy czworke dzieci w wieku 12 lat , 11 lat , 7 lat i 4 miesiace w tamtymroku umarl mi tata na same swieta wielkanocne jak mogl to nam pomogl ale teraz jest trudno wyremontowac i nakarmic dzieci o jednej wyplacie , a tylko maz pracuje . Mieszkamy w drewnianym domu co mamy tylko pokoj co w szescioro spimy na dwoch lozkach a starsza corka spij na podlodze na materacu , mamy jeszcze kuchnie to w niej spij tesciu i odrazu wchodzi sie do niej z podworka , mamy jeszcze dobudowane dwa pomieszczenia pokoj i lazienka ale stoja w surowym stanie a w zimie wilgoc i plesn i jest zimno zeby w nich przebywac jak sa chlodne i zimne dni . Tez nie mamy wody bierzacej ani centralnego w zimie palimy drzewem w piecyku . Corki nawet wstydza sie kolezanki zapraszac a nas tez odrobine wstyd ze niemozemy im zapewnic dobrego bytu ale w tych czasach nieda sie inaczej . BARDZO PROSZE O POMOC W WYREMONTOWANIU NASZEGO DOMU TO MOJ NR. KONTAKTOWY 889037959
09:46 | 16.05.2014
puszka pandory - już jej nie chcemy
dodał: asia Odpowiedz
Wiem że każda ze zgłaszających się tu rodzina ma swój własny dramat, ale ja proszę o pomoc dla mojego brata i jego rodziny. Dwie dorosłe osoby i dwójka dzieci w starym domu w którym jest tylko pokój z kuchnią i dużo możliwości ale brak finasów. Dodatkowo rodzina ma własną "puszkę pandory" ale szczegóły pozostawię dla redakcji.
09:40 | 16.05.2014
sąsiadki dom do remontu
dodał: Antonina Odpowiedz
Proszę o pomoc w remoncie domu sąsiadki gdyż Ona by nigdy nikogo o to nie poprosiła,a ja widzę że mając 7 dzieci nie może podołac wszystkiemu, nadmienie tylko że nie ma nawet wody w domu.