Nasz nowy dom


niedziela
17:45
poniedziałek-piątek 12:00

Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym można zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

 

Rodziny, które zostały wybrane do udziału w tym programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych, które zagrażają zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło im remont własnych czterech kątów. Poznamy wzruszające historie zwykłych ludzi, przekonamy się na własne oczy, że mimo nadludzkich wysiłków nasi bohaterowie nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków życia, a pragną tego ponad wszystko.

 

Po pięciu ekstremalnie trudnych, pełnych poświęcenia i pośpiechu dniach pracy na budowie nadchodzi wreszcie wielki dzień, w którym rodzina wraca do domu. Zarówno rodzice, jak i ich dzieci mają swoje skryte wyobrażenia i marzenia. Widok ich nowego domu przerasta ich oczekiwania. W programie nie raz doświadczaliśmy łez wzruszenia, niewyobrażalnej radości i szczęścia - obustronnego, bo członkowie ekipy programu cieszą się razem z rodzinami. W „Naszym nowym domu” spełniamy to co najważniejsze  - marzenia potrzebujących o ich nowym, bezpiecznym domu.

 

 

 Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Constantin Entertaiment.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 831Dodaj nowy wątek
18:43 | 18.05.2014
odcinek niedzielny
dodał: ASUNIA Odpowiedz
niedzielny odcinek 18.05.14 hm wydaje mi sie ze sa ludzie w wiekszej potrzebie mieszkaja w gorszych warunkach niz ta rodzina z tego odcinka .. wedlug mnie powinni zajac sie kims innym..
18:17 | 18.05.2014
Remonty
dodał: Kasia Odpowiedz
Jak was nie stać patologio na remonty to won pod most.
18:16 | 18.05.2014
rodzinny dom dziecka
dodał: Gabi Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego Pani Kasia pomaga instytucji ,która może otrzymać pomoc materialną i finansową od przedsiębiorstw i fundacji .Czy ten program nie powinien pomagać maluczkim zwykłym ludziom ,którym nikt z zewnatrz nie pomaga ,paczek na święta i innych rzeczy nie otrzyma a instytucja domu dziecka otrzymuje.
17:11 | 18.05.2014
Pomoc
dodał: Klaudia Odpowiedz
Witam Pani Kasiu.Nasza Mama choruje na raka i miała progresje choroby i chcieliśmy jej zrobić niespodziankę i wyremontować nasze mieszkanie ,żeby się jej mieszkało przyjemnie w tych trudnych chwilach jej życia.
10:12 | 18.05.2014
Prosze o pomoc
dodał: Edyta Odpowiedz
Witam pani Kasiu prosze o pomoc przecieka mi dach mam wilgoc w domu. Niestac mnie na remont prosze bardzo o pomoc w wyremontowaniu mojego domu.
22:22 | 16.05.2014
bardzo biedna kaleka samotna matka
dodał: aniaszyd Odpowiedz
Witam serdecznie, poznałam ostatnio samotną matkę dwójki dzieci - panią Monikę Kanecką . Kobieta jest kaleką - chodzi o kuli. Ma dwójkę małych dzieci: córeczkę w wieku 7 lat , która choruje na cukrzycę i synka w wieku 5 lat. Kobieta ma tragiczne warunki mieszkaniowe, finansowe i rodzinne. Mieszka w Łodzi przy ul.Bronowej 14 na piętrze starego domu, ktoremu wali się dach. Myślę,że to odpowiednia osoba do takiego wspaniałego programu jak "Nasz nowy dom". Tel. do pani Moniki : 513 718 773. Z poważaniem Anna Szydłowska tel. 790 77 88 88
15:49 | 16.05.2014
pomoc dla potrzebującej rodziny
dodał: ewelin1125 Odpowiedz
Witam Wiem że mają państwo dużo zgłoszeń ale moje jest naprawdę ważne . Chciałabym zgłosić do programu moja ciocię . Ona jak i jej rodzina jest w dużej potrzebie. Razem z mężem prowadzą gospodarstwo rolne, maja 18 letnią córka oraz syna niepełnosprawnego. Starają się remontować mieszkanie na bieżąca jedna brak pieniędzy wygrywa. Mają 1 pokój kuchnie łazienkę i przedpokój. Czyli w jednym pokoju śpią wszyscy...., wstydzą się mówić o swoich problemach i potrzebach. Na wiosnę wujo chciał starszej córce wybudować pokój żeby miała własny kat jednak jego zdrowie się pogorszyło i nie jest w stanie. Wiem jak im ciężko mieszkać w 1 pokoju dlatego proszę o pomoc dla tej rodziny.. Ja obecnie nie mam mieszkania mam własną rodzinę i wynajmujemy z mężem mieszkanie ale wiem jak im ciężko i w imieniu ich proszę o wyremontowanie ich domu, dla nich szczęściem byłoby jakby choć dobudować pokój. Ich mieszkanie położone jest w Sierakówku koło Gostynina Z poważaniem Ewelina Klimczak 797-905-124
11:33 | 16.05.2014
PROSZE O POMOC
dodał: KATARZYNA GABOR Odpowiedz
PANI KASIU mieszkam w malej miejscowosci na podkarpaciu ogladam wasz program i widze ze pomagacie takim ludziom co sa w takiej sytuacji finansowej jak ja . Mamy czworke dzieci w wieku 12 lat , 11 lat , 7 lat i 4 miesiace w tamtymroku umarl mi tata na same swieta wielkanocne jak mogl to nam pomogl ale teraz jest trudno wyremontowac i nakarmic dzieci o jednej wyplacie , a tylko maz pracuje . Mieszkamy w drewnianym domu co mamy tylko pokoj co w szescioro spimy na dwoch lozkach a starsza corka spij na podlodze na materacu , mamy jeszcze kuchnie to w niej spij tesciu i odrazu wchodzi sie do niej z podworka , mamy jeszcze dobudowane dwa pomieszczenia pokoj i lazienka ale stoja w surowym stanie a w zimie wilgoc i plesn i jest zimno zeby w nich przebywac jak sa chlodne i zimne dni . Tez nie mamy wody bierzacej ani centralnego w zimie palimy drzewem w piecyku . Corki nawet wstydza sie kolezanki zapraszac a nas tez odrobine wstyd ze niemozemy im zapewnic dobrego bytu ale w tych czasach nieda sie inaczej . BARDZO PROSZE O POMOC W WYREMONTOWANIU NASZEGO DOMU TO MOJ NR. KONTAKTOWY 889037959
09:46 | 16.05.2014
puszka pandory - już jej nie chcemy
dodał: asia Odpowiedz
Wiem że każda ze zgłaszających się tu rodzina ma swój własny dramat, ale ja proszę o pomoc dla mojego brata i jego rodziny. Dwie dorosłe osoby i dwójka dzieci w starym domu w którym jest tylko pokój z kuchnią i dużo możliwości ale brak finasów. Dodatkowo rodzina ma własną "puszkę pandory" ale szczegóły pozostawię dla redakcji.
09:40 | 16.05.2014
sąsiadki dom do remontu
dodał: Antonina Odpowiedz
Proszę o pomoc w remoncie domu sąsiadki gdyż Ona by nigdy nikogo o to nie poprosiła,a ja widzę że mając 7 dzieci nie może podołac wszystkiemu, nadmienie tylko że nie ma nawet wody w domu.