Mój wstrętny, tłusty narzeczony

reality show

sobota
13:15

Mój wstrętny, tłusty narzeczony

Randi Coy, młoda, ładna i rozsądna nauczycielka z Arizony, zgadza się na udział w programie telewizyjnym reality, nie zna jednak wszystkich jego zasad i czekających na nią pułapek. Pokusa jest jednak wielka: milion dolarów. Dziewczyna zostaje ulokowana w luksusowym hotelu i chociaż początkowo nie wolno jej rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, przygoda z programem zapowiada się bardzo obiecująco. Limuzyna zawozi ją do wspaniałej posiadłości, gdzie najpierw otrzymuje bukiet kwiatów, a w chwilę później zakłada suknię ślubną.

 

Prowadząca program, Claudia oznajmia Randi, że czekają ją zaręczyny z nieznajomym mężczyzną, z którym razem wezmą udział w mistyfikacji: będą musieli przekonać rodzinę Randi, że to właśnie On jest mężczyzną jej życia i …za 12 dni zamierzają się pobrać z miłości. Jeśli uda jej się przeprowadzić całą intrygę, dotrwać do ślubu oraz sprawić, by wszyscy jej najbliżsi byli obecni podczas ceremonii ślubnej oraz nikt nie sprzeciwił się temu małżeństwu, nagroda miliona dolarów będzie należała do niej. Ale gdy okazuje się, że jej narzeczony Steve ma nadwagę i fatalne maniery, zaczyna podejrzewać najgorsze. Randi nie wie, że Steve jest aktorem, a założeniem programu było stworzenie wyjątkowo niedobranej pary.

 

Czy dla nagrody miliona dolarów bohaterka tego programu wytrwa w narzeczeństwie aż do ceremonii ślubnej i końcowej przysięgi małżeńskiej z osobnikiem tak otyłym i niechlujnym? I czy dla wygranej w tym programie dziewczyna zdoła przekonać …siebie i swoją rodzinę oraz przyjaciół, że Steve jest tym jedynym – wymarzonym kandydatem na męża?

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 1Dodaj nowy wątek
14:37 | 10.06.2013
tłusty narzeczony
dodał: aoad Odpowiedz
Co tu się na jaja mojej matki wyrabia??