Konfrontacja Sztuk Walki

28. edycja
NA ŻYWO

4 października
sobota
20:00

Konfrontacja Sztuk Walki

Po 10 latach emocjonującej podróży po największych halach widowiskowych w naszym kraju zostało już tylko kilka nie odkrytych miejsc, których pojawienie się na mapie KSW jest wręcz nieodzowne.
Dlatego już 4 października Federacja KSW zawita do stolicy polskiego MMA, i miejsca gdzie rodzi się więcej wojowników niż gdziekolwiek indziej. To miejsce to Szczecin!

 

Podczas 28 gali KSW w walkach wieczoru zobaczymy mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa w pojedynku z Brazylijczykiem Rollesem Gracie, oraz Michała Materle, który zmierzy się z innym reprezentantem Brazylii Jorge Luisem Bezerrą. Na gali swoje walki stoczą mistrz wagi lekkiej Maciej Irokez Jewtuszko, a także Rafała Moksa, który znacząco przyspieszył na swojej drodze po pas mistrza wagi półśredniej. Po raz pierwszy w tej części Polski zobaczymy też między innymi niepokonanego od 3 walk Marcina Różalskiego oraz Anzora Azhieva, którego ostatnie walki kończyły się stanowczo za wcześnie przez dyskwalifikacje. Debiut w MMA czeka byłego mistrza Europy w boksie Rafała Jackiewicza, który zmierzy się z innym debiutantantem Marcinem Parchetą

 

 

 

WSZYSTKO O KSW  NA OFICJALNEJ STRONIE:  www.konfrontacja.com

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0Dodaj nowy wątek