Kolacja z szefem

program rozrywkowy

sobota
17:45

Kolacja z szefem

Jak trafić przez żołądek do… serca szefa? Jak połączyć pracę i przyjemność? Zaprosić szefa na obiad!

 

Program, który w niestandardowy sposób łączy ze sobą pracę i przyjemność. W każdym odcinku poznajemy trzech potencjalnych kandydatów do pracy na wymarzonym stanowisku. Każdy z nich musi przygotować kolację dla swojego przyszłego szefa. Kandydaci muszą zorganizować kolację w swoim domu, tak żeby jak najlepiej zaprezentować się przyszłemu pracodawcy. Po kolacji każdy z kandydatów dostaje od przyszłego zwierzchnika zadanie, które ma sprawdzić jego umiejętności wymagane na danym stanowisku. Do półfinału dostaje się tylko dwóch kandydatów, których przyszły szef zaprasza na kolację do siebie do domu. Podczas kolacji gospodarz ogłasza, która z osób otrzyma wymarzone stanowisko. Po miesiącu ekipa programu odwiedza wybranego kandydata w nowej pracy, sprawdza czy wybór szefa był trafiony i jak nowy pracownik sprawdza się na powierzonym stanowisku.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 4Dodaj nowy wątek
14:08 | 16.01.2014
kolacja
dodał: widz Odpowiedz
jak się głębiej nad tym programem zastanowić to mozna dojść do wniosku że w polsce jest tak beznadziejnie z pracą że trzeba się posuwać do takich programów zeby ją znaleść.
16:37 | 12.01.2014
odcinki online
dodał: Justyna Odpowiedz
a gdzie mogę obejrzeć odcinki online?
03:16 | 01.01.2014
KOLACJA
dodał: WALDUS7561 Odpowiedz
najpierw niech szefowie daja od siebie bo jak narazie stawki ida w dol do podwyżek i takiemu nowobogackiemu chyba ciezko dogodzic,a po za tym kobieta robiaca kolacje dla szefa...yyyy konczy sie łóżkiem prędzej czy pózniej
20:59 | 03.12.2013
Super
dodał: Gotujący Odpowiedz
Zapowiada się fajny program!!! Tylko trzeba go trochę wypromować na antenie:)