Hotel 52

serial obyczajowy
NOWE ODCINKI
sezon 7


czwartek
21:00

Hotel 52

Na liczne prośby widzów Telewizja POLSAT postanowiła kontynuować serialowy hit ostatnich lat, czyli „Hotel 52”. Mimo wyjazdu Natalii i Krzysztofa hotel świetnie prosperuje pod czujnym okiem Andrzeja (Marka Bukowskiego). Niezmiennie w recepcji gości powitają Sara i Marta (Klaudia Halejcio i Magdalena Lamparska) a za pulpitem konsjerża stanie  Tomasz (Filip Bobek). Do Warszawy wróci Igor i to w towarzystwie synka. Doświadczy czym jest prawdziwa przyjaźń i znajdzie pracę w hotelu. Gdy już wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci spokoju hotelowego personelu, na horyzoncie pojawi się dawna miłość Tomasza, w tej roli niepokojąco piękna Weronika Rosati. Wstrząśnie nie tylko życiem Tomasza. Jakie będą tego konsekwencje?


Po rocznej przerwie „Hotel 52” ponownie otworzył swoje podwoje i będzie przyjmował gości. Przed nami: miłosne sentymenty, gorące romanse, personalne przepychanki, a nawet ciemne interesy!
Rok temu twórcy serialu zakończyli szóstą serię zaręczynami głównych bohaterów. Teraz Natalia (Laura Samojłowicz) robi karierę za granicą, a hotel zostawiła pod czujnym okiem Tomasza (Filip Bobek). Czy zostanie nowym menadżerem Hotelu 52? U boku przystojnego konsjerża znajdą się aż dwie piękne kobiety! Jego sercem już zawładnęła Sara (Klaudia Halejcio), ale niebawem pojawi się piękna Maria (Weronika Rosati). Czy między kobietami dojdzie do rywalizacji o względy Tomasza?

Igor (Kamil Kula) będzie próbował na nowo ułożyć swoje życie w Warszawie. Tylko będzie musiał znaleźć opiekunkę dla Krzysia. Czy uda mu się „uciec” z dala od rodziców? Nie będzie to łatwe, gdyż Andrzej (Marek Bukowski) popada w poważne tarapaty - zapożycza się u znajomego o niechlubnej reputacji (Peter Lucas). Nie ma wyjścia, musi wrócić do stolicy, a może nawet do Hotelu 52. Życie słomianego wdowca niejednokrotnie da mu się we znaki, a sytuację spróbuje wykorzystać pewna atrakcyjna i inteligentna kobieta (Karolina Nolbrzak). Iwona (Magdalena Cielecka) wciąż twierdzi, że to kwestia czasu, a jej sopocki pensjonat stanie się dochodowy. Póki co jednak samotnie walczy z przeciwnościami, uparcie wierząc, że wkrótce los się odmieni. Lucy (Lucyna Malec) jako doświadczona, trzykrotna rozwódka posłuży „dobrą” radą, młodszym koleżankom. Zwłaszcza  Marcie (Magdalena Lamparska), której życie nie jest usłane różami. Natomiast Łukasz (Maciej Musiał), którego talent kulinarny już odkryliśmy, zachwyci najbardziej wybredne podniebienia.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Tomasz Karolak, Beata Ścibakówna, Grażyna Błęcka-Kolska, Cezary Pazura, Dominika Ostałowska, Piotr Cyrwus, Bartosz Żuchowski, Katarzyna Maciąg i Julia Rosnowska. Ekipa hotelowa będzie potrzebowała personalnego wsparcia! Wraz z Sarą i Martą na recepcji stanie Igor, a posadę bellboya obejmuje sympatyczny i nieco roztrzepany Sebastian (Amin Bensalem).

 

W serialu obok Marka Bukowskiego, Magdaleny Cieleckiej, Kamila Kuli, Weroniki Rosati, Filipa Bobka, Magdy Lamparskiej i Klaudii Halejcio zobaczymy także: Krzysztofa Kwiatkowskiego, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Macieja Musiała, Karolinę Nolbrzak i Petera Lukasa. Gościnnie wystąpią: Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Dominika Ostałowska, Piotr Cyrwus, Grażyna Błęcka-Kolska i Bartosz Żukowski. Serial reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka, autorami scenariusza są Katarzyna Leżeńska, Aneta Głogowska, Radosław Figura i Andrzej Gołda. Producentem serialu jest Akson Studio.

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 151Dodaj nowy wątek
18:32 | 26.11.2013
KONTYNUACJA
dodał: ARO11 Odpowiedz
Bardzo prosimy o 8 sezon!!!
00:52 | 08.11.2013
Bardzo dobry serial
dodał: Enduro Odpowiedz
Bardzo dobry serial nagrywajcie dalej nowe odcinki ;)
20:52 | 05.10.2013
cudotwórca
dodał: mysz Odpowiedz
jakby był dobry program to miałby oglądalność. Ja np znam tego "cudotwórcę" i byłam ciekawa co tym razem kombinuje, a mimo to nie dałam rady nawet 1 odcinaka oberzeć do końca
13:16 | 02.10.2013
OGLĄDALNOŚĆ
dodał: arcziii3 Odpowiedz
Martwi mnie oglądalność jesiennych propozycji, każdy program/serial stracił widzów z czego to wynika????? Must be the music mimo, że jest liderem mam mniej widzów tak samo z Got to dance i Pierwszą Miłością. Myślę, że to wynika z telewizji internetowej bo po co oglądać o ustalonym przez TV czasie program jak można włączyć kiedy się chce w internecie!! Więc niech POLSAT się nie zraża że Hotel 52 ma 500 tys. widzów mniej i tak prowadzi przed 2XL o 230 tys. !! SERIAL jest świetny i nie ma drugiego tak rewelacyjnego serialu i nie będzie!!!!
15:10 | 20.09.2013
2xl i hotel 52
dodał: gluchy Odpowiedz
wczoraj hotel 52 napisy mocno do tylu do tego co bylo na ekranie nastepny serial zapowiadano z napisami a bylo bez nawet jak w hotelu mocno do tylu czy ten co pisze jest tez inwalida tylko psychiczny czy to dla jaj bo solorz kiepsko placi albo wcale bo cienko z kasa dostane jakas odpowiedz
20:51 | 05.10.2013
Odp.: 2xl i hotel 52
dodał: mysz
bzdura,jakby był dobry program to miałby oglądalność. Ja np znam tego "cudotwórcę" i byłam ciekawa co tym razem kombinuje, a mimo to nie dałam rady nawet 1 odcinaka oberzeć do końca
21:35 | 05.09.2013
sknera
dodał: gluchy Odpowiedz
czego nie ma napisow czy glusi to nie ludzie tylko kasa sie liczy
18:08 | 02.09.2013
Nowy sezon
dodał: Ania Odpowiedz
Fantastyczny serial,super ze wraca.
18:00 | 05.12.2012
Zla decyjza Polsatu.
dodał: Telewidz12 Odpowiedz
Myślalem,że będzie kolejna seria.Niestety to już koniec serialu.Polsat zrobil bląd,Serial ma tylu fanów.Co wy myślicie,ze Przyjaciólki wam sie udaly to kolejny też sie uda.Wątpię.Żeby nie bylo jak z Jedynką która zastąpila Plebanie Galerią i ma mniej widzów.I tak może być i tym razem.Nowy serial moze miec 2 mln a Hotel mial średnio 2,2.Widzowie byli przyzwyczajeni że od trzech lat zawsze na wiosne i na jesień oglądali Hotel.Obejrzalem wszystkie odcinki.Będzie brakowac tego serialu.Czlowiek sie przyzwyczail już.Będziecie żalowac ludzie z Polsatu.
12:29 | 28.11.2012
7sezon
dodał: adla Odpowiedz
czy bedzie 7 sezon? mam nadzieje ze tak bo to najlepszy serial
19:30 | 04.11.2012
odmóżdżacze
dodał: berecik2012 Odpowiedz
Nie oglądajcie tych głópot!To są odmóżdżacze!