Hell's Kitchen – Piekielna kuchnia

kulinarne show
NOWE ODCINKI


wtorek
20:05

powtórki: sobota 17:15

Hell's Kitchen – Piekielna kuchnia

„Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” powraca! Będzie jeszcze bardziej piekielnie! Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen" przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Jeszcze więcej uczestników, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef Wojciech Modest Amaro.

 

Na castingi do drugiej edycji "Hell's Kitchen" zgłosiło się niemal dwa tysiące osób! Spośród wszystkich śmiałków wybrano 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni. Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, Internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w "Piekielnej Kuchni". Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

 

Zacięta rywalizacja, ogromny stres, adrenalina, niepewność, chęć wygranej i srogie oceny szefa Wojciecha Modesta Amaro sprawią, że między uczestnikami niejednokrotnie będzie dochodziło do konfliktów. Uczestnicy nie cofną się przed niczym, byle tylko zabłysnąć i przypodobać się szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro. Szef "Piekielnej Kuchni" będzie jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. W drugiej edycji "Hell's Kitchen" nie będzie miejsca na niesubordynację i pomyłki. Każde, nawet najmniejsze przewinienie, może stać się powodem wyrzucenia z programu!

 

W drugim sezonie "Piekielnej Kuchni" nie zabraknie także największych gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas zmagań uczestnicy "Hell's Kitchen" będą walczyć m.in. o wspólny wyjazd na strzelnicę z jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów, wspólne gotowanie ze znaną aktorką oraz ekskluzywny koncert jednego z najpopularniejszych w naszym kraju zespołów muzycznych.

 

Znane osobistości będą także gościły w piekielnej restauracji i oceniały kulinarne poczynania uczestników. Po raz pierwszy w polskiej edycji "Hell's Kitchen" wśród gości restauracji pojawią się także fani programu, którzy o możliwość degustowania dań "Piekielnej Kuchni" walczyli na oficjalnym fanpage'u programu na Facebooku.

 

Szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro w poskromieniu uczestników po raz kolejny pomagać będą sous chefowie Dariusz Kuźniak oraz Piotr Ślusarz. W roli opiekuna i doradcy ponownie zobaczymy Kurta Schellera. W programie pojawią się także uczestnicy pierwszej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" w zupełnie nowych i zaskakujących rolach.

 

Sponsorem programu są:

 

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 296Dodaj nowy wątek
12:42 | 04.09.2014
Nowa edycja
dodał: Sara Odpowiedz
Jeżeli w nowej edycji Hell's Kitchen, będzie znowu osoba o pokroju Sylwii, która więcej gada i się żali, niż gotuje, to ja dziękuję za oglądanie. Po prostu jak widziałam tą babę, aż mi ciśnienie skakało. Nawet nie chciałabym próbować jej dań, bo sama jej osoba jest odpychająca.
21:09 | 06.09.2014
Odp.: Nowa edycja
dodał: Wojtek
A kto Ci karze oglądać,na skoki cisnienia mozna brac leki
12:19 | 11.09.2014
Odp.: Nowa edycja
dodał: Marcin
Boże straszne, zesrają się ze strachu..
09:07 | 19.07.2014
nowa edycja
dodał: słupsk Odpowiedz
z tego co wiem to na dniach nowi kandydaci kończa nagrania do nowej edycji! na dniach wracaja do domu, byli tam miesiac :)
21:49 | 17.06.2014
2 edycja
dodał: kaja Odpowiedz
kiedy będzie emitowana 2 edycja?
18:32 | 14.06.2014
Łukasz Kawaller
dodał: Artur Lipinski Odpowiedz
Gdyby Łukasz Kawaller nie wygrał -cała produkcja Hells Kitchen została by oskarżona o antysemityzm.... a w Polsacie to by nie przeszło
16:49 | 14.06.2014
amaro to osioł
dodał: fish Odpowiedz
co za tępa pała wybrała łukasza
19:58 | 11.06.2014
Gargamel
dodał: Amaro Odpowiedz
Gargamel wygrał.
10:03 | 11.06.2014
paulinka
dodał: joanna Odpowiedz
Za Sylwia nie przepadam ale po slowach pauliny zrobilo mi sie jej zal. lukasz i paulina sa warci siebie.
02:33 | 03.09.2014
Odp.: paulinka
dodał: dokładnie tak
To samo sobie myślałem oglądając tamten odcinek i tak samo uważam teraz :)
09:49 | 11.06.2014
Nieco żal
dodał: Bogo Odpowiedz
Szczerze, to finał był chyba jedynym odcinkiem gdzie rzeczywiście było jakieś napięcie. Pomijam "telenowelowy" dramat na otwarcie samego finału. Kibicowałem Sylwi, bo jej droga była cięższa i sytuacja gorsza, nie mniej zwycięstwo Łukasza uważam za zasłużone. Jestem pewien, że "Kurze Domowej" krzywda się nie stanie i szybko ktoś zaopiekuje się osobą z takim talentem.
09:40 | 11.06.2014
paulina
dodał: melcia Odpowiedz
Zgadzam się co do Pauliny.Jak stwierdził sam Amaro zachowała się nieprofesjonalnie. Jeśli nie chciała być w drużynie Sylwii to mogła to wyrazić w lepszy sposób. A tak pokazała jaka jest naprawdę , maska opadła. Od początku było w niej coś co mi się nie podobało. sam jej widok podnosił ciśnienie. Fałszywa i butna. Dobrze że Amaro ją wyrzucił.
09:10 | 11.06.2014
Wygrana
dodał: Kasia Odpowiedz
Niestety moje drogie Panie to Panowie kucharze są bardziej zorganizowani i opanowani w kuchni dlatego wygrana słuszna. Po drugie Sylwia zagrała nieuczciwie, bo nawet jeśli Łukasz z Pauliną stworzyli by silną grupę to nie powinna ich rozdzielać. Nie zgadzam się z szefem Amaro, że Goście są ważniejsi w tej chwili - to był finał gry a nie zwykła obsługa. A jak on by podszedł do tego, gdyby jego żona miała grać w przeciwnej drużynie? Paulina zachowała się prawidłowo chociaż zbyt impulsywnie. Po za tym Sylwia i Kasia to były dwie najbardziej złośliwe kobiety w tej kuchni i po trupach dążyły do celu. Osobiście w finale widziałbym bardziej Agatę może młoda ale nie taka złośliwa. Po za tym Sylwia biorąc Paulinę do zespołu dużo ryzykowała, bo to ona mogła sabotować. Ale moi mili to tylko program Może ja się teraz zgłoszę mam męża zawodowego kucharza podszkoli mnie trochę i do zabawy w gotowanie. Boże chroń szefa Amaro dopiero by się na wkurzał przy mnie. Pozdrawiam wszystkich.
02:36 | 03.09.2014
Odp.: Wygrana
dodał: taaa
Ale z Ciebie idiotka