Hell's Kitchen – Piekielna kuchnia

kulinarne show
NOWE ODCINKI


wtorek
20:05

powtórki: sobota 17:15

Hell's Kitchen – Piekielna kuchnia

„Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” powraca! Będzie jeszcze bardziej piekielnie! Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen" przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Jeszcze więcej uczestników, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef Wojciech Modest Amaro.

 

Na castingi do drugiej edycji "Hell's Kitchen" zgłosiło się niemal dwa tysiące osób! Spośród wszystkich śmiałków wybrano 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni. Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, Internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w "Piekielnej Kuchni". Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

 

Zacięta rywalizacja, ogromny stres, adrenalina, niepewność, chęć wygranej i srogie oceny szefa Wojciecha Modesta Amaro sprawią, że między uczestnikami niejednokrotnie będzie dochodziło do konfliktów. Uczestnicy nie cofną się przed niczym, byle tylko zabłysnąć i przypodobać się szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro. Szef "Piekielnej Kuchni" będzie jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. W drugiej edycji "Hell's Kitchen" nie będzie miejsca na niesubordynację i pomyłki. Każde, nawet najmniejsze przewinienie, może stać się powodem wyrzucenia z programu!

 

W drugim sezonie "Piekielnej Kuchni" nie zabraknie także największych gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas zmagań uczestnicy "Hell's Kitchen" będą walczyć m.in. o wspólny wyjazd na strzelnicę z jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów, wspólne gotowanie ze znaną aktorką oraz ekskluzywny koncert jednego z najpopularniejszych w naszym kraju zespołów muzycznych.

 

Znane osobistości będą także gościły w piekielnej restauracji i oceniały kulinarne poczynania uczestników. Po raz pierwszy w polskiej edycji "Hell's Kitchen" wśród gości restauracji pojawią się także fani programu, którzy o możliwość degustowania dań "Piekielnej Kuchni" walczyli na oficjalnym fanpage'u programu na Facebooku.

 

Szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro w poskromieniu uczestników po raz kolejny pomagać będą sous chefowie Dariusz Kuźniak oraz Piotr Ślusarz. W roli opiekuna i doradcy ponownie zobaczymy Kurta Schellera. W programie pojawią się także uczestnicy pierwszej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" w zupełnie nowych i zaskakujących rolach.

 

Sponsorem programu są:

 

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 305Dodaj nowy wątek
20:34 | 29.09.2014
kolejny odcinek
dodał: sonia Odpowiedz
Co w programie robi ta głupia Paulina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20:29 | 14.10.2014
Odp.: kolejny odcinek
dodał: Zuza
Akurat Paulina jest OK, choć ja osobiście ubóstwiam Monikę! Ale NO STRES... To tylko show telewizyjne, nie ma się co denerwować!
11:39 | 25.09.2014
Wulgaryzmy!!!
dodał: Dina Odpowiedz
Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na jezyk uczestnikow programu. Wulgaryzmy wypowiadane rowniez przez pracownikow Pana Amaro !!! Przeciez ten program ogladaja rownież młodzi ludzie. Jak można propagować hamstwo!!!
22:24 | 01.10.2014
Odp.: Wulgaryzmy!!!
dodał: hells kitchen piekielsna kuchnia polsat
witam uwazam ze program jest pelnym dowartosciowanym zespolem z ludzi ktorzy sa do tego zdani.Wszyscy wylewaja pot,lzy,krew .Ta kuchnia zostala stworzona nie tylko by w niej gotowac ale i rowniez pokazuje ona spore zaangazowanie i podzielnosc uwagi z jaka radza sobie uczestnicy .(do czego zmierzam) kazdy uczestnik powinien zaslogiwac na szacunek dziekuje za glos
21:42 | 24.09.2014
Kuchnia.
dodał: rakjan Odpowiedz
Bardzo.OK.
21:18 | 23.09.2014
hell's kitchen czy top chef ???
dodał: kkkk Odpowiedz
Czemu zawsze przy reklamach w trakcie hell's kitchen jest pokazana ekipa z top chef... co za beznadzieja...
20:28 | 23.09.2014
nowa edycja
dodał: Pamm Odpowiedz
Niedobrze mi się robi jak slucham Anki, tragiedia.
17:34 | 22.09.2014
Uczestnicy II edycji
dodał: Kasia9 Odpowiedz
Osobiście nie rozumiem ludzi którzy zgłaszają się do programów typu reality show, no ale cóż, w takich czasach żyjemy. W tej edycji mamy kilka niezłych gwiazdeczek np. Paulina-miss Pomorza, chyba bym się tym nie chwaliła na jej miejscu i w dodatku chce mieć swój program w telewizji :-) albo Waldemar z Poznania (po co się chwalisz że jesteś z Poznania, na szczęście już po tobie). Będzie chyba z kogo się pośmiać :-)))
12:42 | 04.09.2014
Nowa edycja
dodał: Sara Odpowiedz
Jeżeli w nowej edycji Hell's Kitchen, będzie znowu osoba o pokroju Sylwii, która więcej gada i się żali, niż gotuje, to ja dziękuję za oglądanie. Po prostu jak widziałam tą babę, aż mi ciśnienie skakało. Nawet nie chciałabym próbować jej dań, bo sama jej osoba jest odpychająca.
21:09 | 06.09.2014
Odp.: Nowa edycja
dodał: Wojtek
A kto Ci karze oglądać,na skoki cisnienia mozna brac leki
12:19 | 11.09.2014
Odp.: Nowa edycja
dodał: Marcin
Boże straszne, zesrają się ze strachu..
09:07 | 19.07.2014
nowa edycja
dodał: słupsk Odpowiedz
z tego co wiem to na dniach nowi kandydaci kończa nagrania do nowej edycji! na dniach wracaja do domu, byli tam miesiac :)
21:49 | 17.06.2014
2 edycja
dodał: kaja Odpowiedz
kiedy będzie emitowana 2 edycja?
18:32 | 14.06.2014
Łukasz Kawaller
dodał: Artur Lipinski Odpowiedz
Gdyby Łukasz Kawaller nie wygrał -cała produkcja Hells Kitchen została by oskarżona o antysemityzm.... a w Polsacie to by nie przeszło
11:21 | 07.10.2014
Odp.: Łukasz Kawaller
dodał: czitza
Łukasz Kawaller nie jest Żydem. Nie jest też Czeczeńcem, Palestyńczykiem itp. Jest Polakiem z krwi i kości, tylko z polskimi korzeniami, urodzony w Pucku, wychowany w Olsztynie, zamieszkały w Warszawie i wyznania katolickiego. Jeśli wywnioskowałeś inaczej, to taka jego uroda. Mogę Ci nawet napisać adres Kościoła do którego chodzi. Pozdrawiam.