Dzień, który zmienił moje życie

serial paradokumentalny

poniedziałek - piątek
14:45

powtórki:
poniedziałek-piątek 10:00

Dzień, który zmienił moje życie

Telewizja Polsat zaprasza na prawdziwy hit gatunku scripted docu.  „Dzień, który zmienił moje życie” to format, stworzony w oparciu o prawdziwe, zmieniające ludzkie życie historie.  Odniósł we francuskiej telewizji ogromny sukces, a w Polsacie zobaczyć można jego polską wersję.

 

Historie opowiedziane w tym serialu napisało życie. W odpowiedzi na apel producentów widzowie przesłali opisy najbardziej szokujących i zaskakujących wydarzeń, które miały miejsce w ciągu jednego dnia ich życia i wywróciły ich świat do góry nogami. W każdym odcinku tego serialu poznamy dwie z tych wybranych historii.

 

W prezentowane w tym serialu postacie wcielają się aktorzy-amatorzy. Nie tylko odtwarzają wydarzenia, ale również udzielają wypowiedzi bezpośrednio do kamery, dając widzom możliwość lepszego zrozumienia psychologii postaci. Prowadzona z offu narracja nadaje programowi realistyczny wydźwięk.

 

Tematy poruszane w kolejnych odcinkach tego serialu są uniwersalne. Najczęściej podejmowane zagadnienia to: zdrada i kłamstwo, korupcja i manipulacja, kryzysy, przyjaźnie i waśnie, kłopoty z prawem. To historie, inspirowane prawdziwym życiem - takie, które mogą się zdarzyć każdemu z nas.

 

Za produkcję serii „Dzień, który zmienił moje życie” odpowiada Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest  Okił Khamidow, znany z takich produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, „Pierwsza miłość”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”, czy „Zdrady”. 

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 10Dodaj nowy wątek
22:29 | 23.07.2014
odcinek jaki ?
dodał: marta12345 Odpowiedz
jaki to odcinek?
10:30 | 10.07.2014
fajny odcinek
dodał: wiki Odpowiedz
jest interesującym odcinkiem
21:56 | 05.06.2014
MONTAŻ
dodał: RAFAŁ Odpowiedz
Program możliwy, ale fatalny montaż. Zbyt dużo efektów przejść i za często zmieniane ujęcia. To męczące...
20:59 | 31.05.2014
podklad
dodał: ewelina Odpowiedz
Ja tak z innej beczki w serialu leci w tle podklad z jakiejs piosenki.ktos wie moze z jakiej?
15:08 | 30.05.2014
niezgodne wiadomości
dodał: oburzona Odpowiedz
Proszę Państwa, jestem zniesmaczona Państwa edycją. Podawane są absurdalne i niezgodne wiadomości. Psycholog nie ma PRAWA przepisywać antydepresantów.
10:05 | 27.05.2014
powtorki
dodał: Marta Odpowiedz
jak jeszcze raz bedzie powtorka wiecej nie obejrze!!!
10:26 | 09.05.2014
temat
dodał: Nick Odpowiedz
Ten program to dno. Twórcy programu to idioci. Nie zadają sobie nawet trudu, by urzeczywistnić rozmowy telefoniczne bohaterów. Przed chwilą jeden facet udawał, że rozmawia przez smartfona, ekran nawet nie był wyłączony, bo była włączona aplikacja kamery, która wciąż robiła zdjęcia, co było widać po mrugającym fleszu... I takie przykłady można mnożyć, tylko czy warto?... DNO i metr mułu.
15:27 | 26.05.2014
Odp.: temat
dodał: apatorzgred
Ten pseudo serial to totalna porażka, nagrywany z lektorem żeby stare baby skumały o co kaman, mało tego powtórki lecą po tygodniu jak by tego było mało to robią ten serial przerabiając Trudne sprawy. O aktorzynach amatorach żal wspomnieć, robią karierę za 2 tysie. Żenada. Iza co ja płacę tzn za kablówkę!!!
15:12 | 14.03.2014
szajs
dodał: beka Odpowiedz
Najgorszy szajs jaki widziałem w tv. Śmiech na sali
16:19 | 26.03.2014
Odp.: szajs
dodał: oliwia
szajs to jestes ty!!!!!!!!!!