Dzień, który zmienił moje życie

serial paradokumentalny
NOWE ODCINKI
sezon 2


poniedziałek - piątek
14:45

powtórki:
poniedziałek-piątek 10:00

Dzień, który zmienił moje życie

 „Dzień, który zmienił moje życie” to format, stworzony w oparciu o prawdziwe, zmieniające ludzkie życie historie.  W Telewizji POLSAT zadebiutował wiosną 2014 r. Serial, który we francuskiej telewizji odniósł ogromny sukces, także w Polsce zdobył wierne grono widzów. Zapraszamy na drugi sezon produkcji ukazującej historie inspirowane prawdziwym życiem.

 

Historie opowiedziane w tym serialu napisało życie. W odpowiedzi na apel producentów widzowie przesłali opisy najbardziej szokujących i zaskakujących wydarzeń, które miały miejsce w ciągu jednego dnia ich życia i wywróciły ich świat do góry nogami. W każdym odcinku tego serialu poznamy dwie z tych historii.

 

W prezentowane  w serialu postacie wcielają się aktorzy-amatorzy. Nie tylko odtwarzają wydarzenia, ale również udzielają wypowiedzi bezpośrednio do kamery, dając widzom możliwość lepszego zrozumienia psychologii postaci. Prowadzona z offu narracja nadaje programowi realistyczny wydźwięk.

 

Tematy poruszane w kolejnych odcinkach tego serialu są uniwersalne: zdrada i kłamstwo, korupcja i manipulacja, kryzysy, przyjaźnie i waśnie, kłopoty z prawem. To historie, inspirowane prawdziwym życiem - takie, które mogą się zdarzyć każdemu z nas.

 

W odcinku otwierającym najnowszą, 2. serię poznamy małżeństwo, które było szczęśliwe, dopóki długi nie zaczęły zagrażać ich dobrze dotąd, prosperującej firmie. Przewidując zbliżające się problemy finansowe, kobieta postanawia wrócić do swojego byłego kochanka i namawia go, by zamordował jej męża… Druga część tego odcinka to historia starszego mężczyzny, który ma kochankę w wieku swojego syna. Zawsze starał się trzymać ją z dala od swojej rodziny, pomimo że spodziewa się ona jego dziecka. Ale pewnego dnia musi przyjąć ją pod swój dach...

 

Za produkcję serii „Dzień, który zmienił moje życie” odpowiada Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest  Okił Khamidow, znany z takich produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, „Pierwsza miłość”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”, czy „Zdrady”.

 

 

 

[]

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 12Dodaj nowy wątek
17:25 | 25.09.2014
To jest super !!!
dodał: Bartłomiej Czubak Odpowiedz
Seriale paradokumentalne polsatu są świetne !!! Oglądam każdy z odcinków i jestem zachwycony !!! Naprawdę POLSAT jesteś extra!!!!
13:07 | 06.08.2014
Ja o programie
dodał: Przemek Odpowiedz
Może niektóre odcinki nie są porywające,ale za to niektóre aktorki grające w tym programie są ładne i interesujące :) Interesuje mnie na przykład,jak nazywa się aktorka,która grała Lenę w odcinku 2 - chodzi mi o historię,kiedy Lena chciała wyjechać do Cannes,ale ojciec nie chciał jej pozwolić na ten wyjazd i ona wymyśliła,że w końcu go zamorduje. Jak ktoś wie,to niech mi pomoże :)
22:29 | 23.07.2014
odcinek jaki ?
dodał: marta12345 Odpowiedz
jaki to odcinek?
10:30 | 10.07.2014
fajny odcinek
dodał: wiki Odpowiedz
jest interesującym odcinkiem
21:56 | 05.06.2014
MONTAŻ
dodał: RAFAŁ Odpowiedz
Program możliwy, ale fatalny montaż. Zbyt dużo efektów przejść i za często zmieniane ujęcia. To męczące...
20:59 | 31.05.2014
podklad
dodał: ewelina Odpowiedz
Ja tak z innej beczki w serialu leci w tle podklad z jakiejs piosenki.ktos wie moze z jakiej?
15:08 | 30.05.2014
niezgodne wiadomości
dodał: oburzona Odpowiedz
Proszę Państwa, jestem zniesmaczona Państwa edycją. Podawane są absurdalne i niezgodne wiadomości. Psycholog nie ma PRAWA przepisywać antydepresantów.
10:05 | 27.05.2014
powtorki
dodał: Marta Odpowiedz
jak jeszcze raz bedzie powtorka wiecej nie obejrze!!!
10:26 | 09.05.2014
temat
dodał: Nick Odpowiedz
Ten program to dno. Twórcy programu to idioci. Nie zadają sobie nawet trudu, by urzeczywistnić rozmowy telefoniczne bohaterów. Przed chwilą jeden facet udawał, że rozmawia przez smartfona, ekran nawet nie był wyłączony, bo była włączona aplikacja kamery, która wciąż robiła zdjęcia, co było widać po mrugającym fleszu... I takie przykłady można mnożyć, tylko czy warto?... DNO i metr mułu.
15:27 | 26.05.2014
Odp.: temat
dodał: apatorzgred
Ten pseudo serial to totalna porażka, nagrywany z lektorem żeby stare baby skumały o co kaman, mało tego powtórki lecą po tygodniu jak by tego było mało to robią ten serial przerabiając Trudne sprawy. O aktorzynach amatorach żal wspomnieć, robią karierę za 2 tysie. Żenada. Iza co ja płacę tzn za kablówkę!!!
15:12 | 14.03.2014
szajs
dodał: beka Odpowiedz
Najgorszy szajs jaki widziałem w tv. Śmiech na sali
16:19 | 26.03.2014
Odp.: szajs
dodał: oliwia
szajs to jestes ty!!!!!!!!!!